Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna tylko nudzi bo wszystko juz sie widzialo, jednak atutem tej gry jest to ze historia potrafi sie zmienic zaleznie od tego jak kierujemy postaciami.

W każdej grze, po pierwszym przejściu widziało się prawe wszystko (wyścigi, strzelanki, sportówki, itd.), ale możliwość wpływania na wydarzenia, niesamowity klimacik i piękna ścieżka dźwiękowa robią swoje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej grze, po pierwszym przejściu widziało się prawe wszystko (wyścigi, strzelanki, sportówki, itd.), ale możliwość wpływania na wydarzenia, niesamowity klimacik i piękna ścieżka dźwiękowa robią swoje. ;)

Dokładnie, chociaż później widać że to jakiegoś większego wpływu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain: Director's Cut

- DLC

- Soundtrack

- Theme

- więcej...

klik - http://blog.us.plays...s-november-8th/

Strasznie szkoda wyciętych scen :confused:. Mogliby je zamieścić w tym zestawie.

Edytowane przez MaKaB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko propo fabuły :

Czy da się tak zrobić, żeby zaaresztować Zabójcę ? Żeby byl w rękach policji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko propo fabuły :

Czy da się tak zrobić, żeby zaaresztować Zabójcę ? Żeby byl w rękach policji ?

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile HR zajmuje miejsca na dysku po wszystkich aktualkach i podstawowej instalacji?

Mam zamiar kupić ale z miejscem na dysku dość krucho _/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka wersja podstawowa czy MOVE. Sam patch do wersji podstawowej, dodający funkcjonalność MOVE waży ponad ok 2GB.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile HR zajmuje miejsca na dysku po wszystkich aktualkach i podstawowej instalacji?

Mam zamiar kupić ale z miejscem na dysku dość krucho _/

Na pudełku od gry w wersji "Move Edition" jest napisane, że 6,48GB minimum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra zajmuje 4240 MB, ale mam czystą wersję tzn. bez patcha na move'a i dodatkowego rozdziału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę danych na temat gry od QD:

95% graczy wygrało pierwszą scenę akcji

74% graczy ukończyło grę

65% graczy uratowało Shauna

33% graczy utrzymało przy życiu wszystkich bohaterów

4% graczy widziało wszystkie zakończenia

3% graczy zdobyło platynowe trofeum

3 miliony osób zagrało w HR

Klik - http://www.ps3site.pl/a-ty-widziales-wszystkie-zakonczenia-heavy-rain/93297

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę danych na temat gry od QD:

95% graczy wygrało pierwszą scenę akcji

74% graczy ukończyło grę

65% graczy uratowało Shauna

33% graczy utrzymało przy życiu wszystkich bohaterów

4% graczy widziało wszystkie zakończenia

3% graczy zdobyło platynowe trofeum

3 miliony osób zagrało w HR

Klik - http://www.ps3site.p...eavy-rain/93297

tylko 3 % zdobyło platyne :D

mało ale cieszy mnie to ze wśród nich jestem ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedzieć, że platyna była łatwa, ale czasochłonna. Tylko 74% graczy ukończyło grę ? Nie wierze. shok.gifHeavy Rain to tytuł, w którym wartość sobie wbić platyne, żeby wykrzesać 100% z gry. Jak ktoś się zastanawia nad kupnem tej gry, to nie pozostaje mu nic innego jak iść do sklepu i kupić swoją kopię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedzieć, że platyna była łatwa, ale czasochłonna. Tylko 74% graczy ukończyło grę ? Nie wierze. shok.gifHeavy Rain to tytuł, w którym wartość sobie wbić platyne, żeby wykrzesać 100% z gry. Jak ktoś się zastanawia nad kupnem tej gry, to nie pozostaje mu nic innego jak iść do sklepu i kupić swoją kopię.

Też uważam, że te wartości procentowe są z d..y wzięte. Skoro tylko 3% graczy zdobyło platynę, to dlaczego w serwisie YourGamerCards pokazuje że platynę ma 26% graczy? Według serwisu mniej więcej tyle samo procent ma trofeum za wszystkie zakończenia a tu podają że niby 4%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W serwisie masz dane tylko zarejestrowanych użytkowników pewnie w większości nałogowych trophy hunterów, dlatego wyniki są lepsze.

Te podane dane są od wszystkich graczy i tych co polują na pucharki i tych co pucharki mają głęboko w d. dlatego wiadomo że są gorsze.

Inna próba badawcza.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W serwisie masz dane tylko zarejestrowanych użytkowników pewnie w większości nałogowych trophy hunterów, dlatego wyniki są lepsze.

Te podane dane są od wszystkich graczy i tych co polują na pucharki i tych co pucharki mają głęboko w d. dlatego wiadomo że są gorsze.

Inna próba badawcza.

Tu byłbym w stanie się zgodzić(YGC śledzi tylko około 250 tysięcy kont) że większość z tych graczy to łowcy ale co pokazują właśnie statystyki HR czy Terminatora(z ciekawości sprawdziłem i platynę w tym tytule ma 76%) nie wszyscy śledzeni przez portal są pucharowymi maniakami. Poza tym dla mnie różnice są zbyt duże aby uznać, że twórcy statystyk z QD przebadali(jeśli to w ogóle zrobili) reprezentatywną grupę osób, bo przecież nie pytali się każdego gracza, który grał w HR czy ją przeszedł i zobaczył wszystkie zakończenia(przynajmniej nikt do mnie się nie zwrócił z takimi pytaniami :tongue:). Wobec czego uważam, ze podanie, że 4% graczy widziało wszystkie zakończenia jest tylko połechtaniem ego tych, którzy to zrobili i pokazaniem jaką rozbudowaną grą jest HR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1)Dodatek do obsługi Move jest dalej darmowy i czy wiadomo, czy będzie on jakoś zdjęty z PSN, czy raczej jest to już dożywotni bonus?

2)Włączając grę muszę go pobrać jeżeli mam wersję pudełkową bez obsługi Move. Jest to konieczna aktualizacja?

Dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje wcześniejsze pytanie i mam kolejne:

1)Dodatek do obsługi Move jest dalej darmowy i czy wiadomo, czy będzie on jakoś zdjęty z PSN, czy raczej jest to już dożywotni bonus?

2)Włączając grę muszę go pobrać jeżeli mam wersję pudełkową bez obsługi Move. Jest to konieczna aktualizacja?

3)Do których wersji jest dodawany papierek do złożenia origami?

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje wcześniejsze pytanie i mam kolejne:

1)Dodatek do obsługi Move jest dalej darmowy i czy wiadomo, czy będzie on jakoś zdjęty z PSN, czy raczej jest to już dożywotni bonus?

2)Włączając grę muszę go pobrać jeżeli mam wersję pudełkową bez obsługi Move. Jest to konieczna aktualizacja?

3)Do których wersji jest dodawany papierek do złożenia origami?

1)Tak

2) Nie wiem, ale jeśli nie chcesz go pobierać, to po prostu odłącz internet od konsoli i po sprawie

3)Chyba do wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć jaką Ty kupowałeś i czy miałeś tam origami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć jaką Ty kupowałeś i czy miałeś tam origami?

Ja mam move edition (nie platinum) i miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad kupnem HR.Mam tydzień urlopu więc chciałbym conieco nadrobić.Grałem może z 2h czasu w HR lecz w wersji ang. i musiałem grę oddać.Możecie mi powiedzieć tylko czy zabójcą jest ojciec któremu zginęła córka?Pamiętam że miał zaniki pamięci i przekonany jestem że to on.Jeżeli nie on to jutro pędzę po grę;D Fabuła w takim wypadku będzie dla mnie ciekawa,a nie chce mnie się tracić czasu na grę której koniec niemalże znam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×