Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio gram w Darksiders i to jest idealny przykład takiej gry opartej na przemocy. W HR też jest przemoc ale nie jest ona celem samym w sobie tylko środkiem do celu, do wywołania u odbiorcy troche głębszych reakcji niż beznamiętne odcinanie łbów i wylewanie galonów posoki.

Otóż to, właśnie w tym tkwi różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA SPOILER

przeszedlem gre, gra wymiata, jedna z lepszych gier w jakie grałem. Mam pytanie, w grze jest misja gdzie morderca z origami topi sie w aucie pod wodą, czy jest możliwość aby pozwolić mu się utopić w tym aucie? jeśli sie utopi to jak gra dalej sie toczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA SPOILER

przeszedlem gre, gra wymiata, jedna z lepszych gier w jakie grałem. Mam pytanie, w grze jest misja gdzie morderca z origami topi sie w aucie pod wodą, czy jest możliwość aby pozwolić mu się utopić w tym aucie? jeśli sie utopi to jak gra dalej sie toczy?

Sam byłem ciekawy czy się da, ale nie da się.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będę miał jeszcze jakiś pożytek z Heavy Rain po splatynowaniu? Zastanawiam się nad sprzedaniem. I:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będę miał jeszcze jakiś pożytek z Heavy Rain po splatynowaniu? Zastanawiam się nad sprzedaniem. I:

Zawsze będziesz mógł do tej gry wrócić i przejść ją np.za pomocą PS Move czy po prostu przejść dany rozdział - oprócz tego dodatkowe DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych gier jakie w życiu grałem :biggrin: Świetna fabuła, świetna akcja....można przytoczyć chodźby

ucieczka Ethana przed glinami i decyzja o skoku.

niemal od początku do końca nie wiedziałem jak to się wszystko dalej potoczy,jak się skończy - uroki nieliniowej fabuły. I uczucia towarzyszące podejmowaniu kuczowych decyzji, niepewność czy robimy dobrze (a niemal nic nie było czarne i białe). Niektóre momenty przyprawiały mnie o opad szczeny. Uczucia gdy życie postaci wisiało na włosku. Ta gra zredefiniowała określenie "dobra fabuła".

A i musze jako załuge przytoczyć sterowanie które angażowało niemal wszystkie funkcje pada jak i bardziej niż inne gry - nas samych (genialne momenty gdzie wykorzystujemy czujnik ruchu pozwalają jeszcze bardziej wczuć się w klimat aż zacząłem żałować że nie mam Move-a.

Dubbing był dobry - nie idealny nie słaby, ale dobry- na tyle że nie wyłączyłem go,

Niby gra pozostawiała uczucie sytości ale... mam ochote na więcej...dlatego patrze w strone Beyond

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, bardzo przepraszam za moją słabą znajomość języka Polskiego

Sam nie mieszka w Polsce, ale wkrótce będzie w podróży służbowej do Warszawy, a ja chcę kupić polską wersję Heavy Rain.

Słyszałem, że polska wersja oprócz języka polskiego, jest język rosyjski. Czy to prawda?

Chciałbym uzyskać odpowiedź od tych, którzy mają polską wersję

Dzięki za pomoc!

Edytowane przez Michigan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, bardzo przepraszam za moją słabą znajomość języka Polskiego

Sam nie mieszka w Polsce, ale wkrótce będzie w podróży służbowej do Warszawy, a ja chcę kupić polską wersję Heavy Rain.

Słyszałem, że polska wersja jest język rosyjski. Czy to prawda?

Chciałbym uzyskać odpowiedź od tych, którzy mają polską wersję

Dzięki za pomoc!

Tak to prawda polska wersja to język rosyjski, bo my należeć do Związek Radziecki i posługiwać się rosyjska języka w dalszym ciągu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to w innych krajach Heavy Rain jest zabronione czy jak że trzeba w Polsce kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie nie zgrywać idiotów ?

wydaje mi się że w polskiej wersji hr jest tylko polski język.. gre miałem dawno temu więc moge się mylić.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to w innych krajach Heavy Rain jest zabronione czy jak że trzeba w Polsce kupować?

W sprzedaży tylko w języku angielskim.

Rozumiem rosyjski język lepiej niż angielski, a zapytany o to, bo słychać, że polska wersja jest z polskim, rosyjskim i angielskim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie nie zgrywać idiotów ?

wydaje mi się że w polskiej wersji hr jest tylko polski język.. gre miałem dawno temu więc moge się mylić.

Karm trola dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze język rosyjski jest na pewno. Nie pamiętam tylko, czy są to tylko napisy, czy również rosyjska ścieżka dźwiękowa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odkopwać ten temat dla wszystkich posiadających move edition...owa edycja posiada DLC o nazwie "Taksydermsit" :) tak piszę żeby poinformować fanów HR którzy mogli nie wiedziec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odkopwać ten temat dla wszystkich posiadających move edition...owa edycja posiada DLC o nazwie "Taksydermsit" :) tak piszę żeby poinformować fanów HR którzy mogli nie wiedziec :)

Jakby na pudełku nie było napisane... Poza tym jak już bawisz się w archeologa to wypadałoby też dodać, że owa edycja zawiera w sobie również oficjalną ścieżkę dźwiękową i kilka motywów do XMB, a także origami do złożenia. Mówiąc prościej, wszystko to co posiadała edycja kolekcjonerska (nie licząc żółtej okładki i kartonowego pudełka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że origami posiadała również edycja premierowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jeśli kupię edycję move, czy będę mógł sterować za pomocą pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jeśli kupię edycję move, czy będę mógł sterować za pomocą pada?

Tak. Hadzio byłeś szybszy :D

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zrobić tak, żeby na końcu zmarł Ethan lub Shaoun (nie wiem jak się pisze) ? Nie wiem za bardzo czy warto przechodzić jeszcze raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zrobić tak, żeby na końcu zmarł Ethan lub Shaoun (nie wiem jak się pisze) ? Nie wiem za bardzo czy warto przechodzić jeszcze raz...

Oczywiście, że się da. Każda postać może zginąć jak i przeżyć. Ogólnie gra ma 18 różnych zakończeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można zrobić tak, żeby przeżyli lub zginęli wszyscy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×