Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Move Edition ma DLC na płycie czy w formie kodu?

Chcę kupić używaną i chcę wiedzieć czy będę miał to DLC.

PS: Fajne to DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC na płycie...nawet fajne ale krótkie ( jak każde DLC )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC owszem krótkie ale warte ukończenia. Dodam tylko, że ów dodatek posiada 5 zakończeń. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bądźmy szczerzy - to DLC to raczej taka ciekawostka. Nie ma co się napalać bo daje maksymalnie kilkanaście minut rozgrywki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie jest to kolejna dawka ogromnych emocji i mnóstwo spędzonego czasu na grze, ale za to miło, że pomyśleli o DLC i naprawdę warto spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonac to pierońskie "Kamikadze" ? Zrobie jeszcze kilka podejść, a potem zafunduję sobie sepuku... :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejechać najszybszą trasą...i bez pomyłek...i jest jeden myk jeszcze....jak policja do Ciebie podjeżdża żeby Cię puknąć to musisz zrobić unik w mniej więcej jak minie połowa czasu na kółku...ponieważ inaczej oni i tak dojadą do Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejechać najszybszą trasą...i bez pomyłek...i jest jeden myk jeszcze....jak policja do Ciebie podjeżdża żeby Cię puknąć to musisz zrobić unik w mniej więcej jak minie połowa czasu na kółku...ponieważ inaczej oni i tak dojadą do Ciebie...

Właśnie to "bez pomyłek", jest dla mnie niewykonalne.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest pełno poradników jak to wykonać. Niewykonalne to chyba jest użycie wyszukiwarki :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to "bez pomyłek", jest dla mnie niewykonalne.....

A zmniejszałeś poziom trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zmniejszałeś poziom trudności?

Zmniejszałam... ale już brak mi cierpliwości do powtarzania. Trudno...!Odpocznę sobie a może za jakiś czas się uda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydrukuj sobie na kartce to co masz naciskać i kiedy i spóbój. Ja to chyba zrobiłem za 2 razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko znajdź guziki pod najniższy poziom trudności...ja przeszedłem to na najwyższym potem na najniższym...i na najniższym bardzo mało jest ogólnie naciskania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mala ciekawostka, spokojne ruchy:) ja jak popisywalem sie refleksem i robilem szybkie ruchy, tam gdzie woz policyjny ma nas uderzyc, to nie zczytywalo dobrze ruchu, dostawalem frustracji jak ty, nastepnego dnia spokojne ruchy i za pierwszym razem, sam gdzies na forum anglojezycznym to wyczytalem:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda ;D jak się tamtego momentu nie wykona mniej więcej około połowy danego czasu na to to wtedy policja podjedzie i tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dobre rady. Na pewno z nich skorzystam .... może powinnam podejśc do tego na luzie. Zbyt się koncentruję i może sama sobie w ten sposób szkodzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyw z autem bywa frustrujący, ale przy spokojnych ruchach (jak koledzy wyżej napisali) jest do zaliczenia. Mi wpadło to przy czwartej próbie - 3 wcześniejsze robiłem właśnie "na refleks", a to był błąd. Dasz sobie radę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania:

1. Grę przeszedłem do sceny końcowej. Teraz robię grę dla trofeów. I tu pytanie - jeśli wracam do jakiegoś rozdziału to jeśli włączę - grę z zapisem - to mi nadpisze stan, że nie będę mógł przeskoczyć do późniejszego rozdziału?

2. Ma ktoś pełną listę możliwych do odblokowania bonusów?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Będziesz mógł odpalić późniejszy chapter.

2. Chyba po przejściu gry odblokowywujesz wszystkie.

Ja dzisiaj przeszedłem tą grę i jestem MEGA zaskoczony. Dzisiaj kupuję soundtrack i motywy z PS Store.Sterowanie nie było złe, jak tutaj wiele osób pisało.

Każdy kto nie grał to musi zagrać. Może zrozumiecie, że grami nie rządzą tylko FPS.

Po przegraniu Heavy Raina nie chcę powracać do FPS'ów. Chce kolejną taką grę... ale takowej narazie nie ma.

Ta nowa gra twórców Heavy Raina też będzie pewnie megaśna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Będziesz mógł odpalić późniejszy chapter.

2. Chyba po przejściu gry odblokowywujesz wszystkie.

Ja dzisiaj przeszedłem tą grę i jestem MEGA zaskoczony. Dzisiaj kupuję soundtrack i motywy z PS Store.Sterowanie nie było złe, jak tutaj wiele osób pisało.

Każdy kto nie grał to musi zagrać. Może zrozumiecie, że grami nie rządzą tylko FPS.

Po przegraniu Heavy Raina nie chcę powracać do FPS'ów. Chce kolejną taką grę... ale takowej narazie nie ma.

Ta nowa gra twórców Heavy Raina też będzie pewnie megaśna.

Gra też mnie strasznie wciągnęła, nawet teraz, gdy robię ją drugi raz, nawet nie rażą mnie tak bardzo niedociągnięcia grafiki. Szkoda, że upadł projekt Kronik Heavy Rain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedociągnięcia graficzne? Toć to jeden z lepiej wyglądających tytułów w obecnych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, Heavy Rain w kwestii grafiki to akurat nic szczególnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra świetna ma swój klimat, jak grałem to żona oglądała bo fabuła była jak w dobrym thrillerze ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×