Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Co do GoW i Kratosa to pewnie głosu użyczy mu Jarosław Boberek.

A jeśli chodzi o Heavy Rain to jest to jednak przygodówka (nowej generacji ale jednak przygodówka bo tak można nazwać ten interaktywny film) więc polska wersja jest wskazana do tej produkcji.

Połowa polskich posiadaczy PS może i jako tako zrozumiałaby grę po angielsku ale jednak tylko nieliczni odkryliby smaczki dialogowe, które na pewno będą.

To jest tak jak z oglądaniem South Parka, oglądam po angielsku i rozumiem mniej więcej w 80% ale potem widząc odcinek z napisami dochodzi te 20% gdzie czasem kryją się najlepsze, najśmiejszniejsze rzeczy.

Tak więc jestem na tak jeśli chodzi o polonizację zarówno kinową jak i voice over i to z możliwością wyboru.

Po raz kolejny brawo dla Sony, w końcu coś z tymi polonizacjami rusza masowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile te dialogi są przetłumaczone poprawnie, co niestety reguła nie jest... Osobiście nie interesują mnie polskie wersje, szczególnie, ze podbijają cenę gry (np. FALLOUT3).

Ta gra nie jest ani interaktywnym filmem, ani przygodówką. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie jest ani interaktywnym filmem, ani przygodówką. ;)

to czym to jest w takim razie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grą. Nazwij ją jak chcesz, ale pamiętaj, ze klasyfikowanie tytułu musi być czymś poparte. Interaktywny film nie jest trafny, bo sterujemy cały czas postacią. Przygodówka też niezbyt pasuje, bo gra nie spełnia jej wymogów. Trudno powiedzieć jak ją traktować. Może kryminał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to, że i tak dwie grupy ludzi będą miały zawsze powody do narzekań i wyśmiewania!!

Pierwsza grupa to posiadacze w/w gry którzy poza na prawdę wielkim potencjałem jaki siedzi w tej grze będą narzekać na wszystko jak było np. z Killzone 2...

drug frakcja to PeCeciarze, którzy i tak powiedzą, że z SUPER MEGA HIPER KARTĄ GRAFICZNĄ ta gra lepiej wyglądała by na PC. I, że Crisis jest ładniejszy:)! to tak w ekspresowym skrócie

pozdrawiam i czekam na to dzieło sztuki. Bo tak tylko można nazwać tą grę[?]!! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ten nowy filmik z Gameplayem? Z Madison w roli głównej? Ja pierdziu :) dzisiaj GOW3 i teraz taki filmik z HR. Cudo, PS3 rządzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą grę czekam bardziej niż na GoW3 szczerze mówiąc (choc jestem wielkim fanem serii z kratosem w roli głównej). To będzie (nie tylko moim zdaniem) rewolucja w świecie elektronicznej rozrywki i na to licze. Byle to początku roku !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik i jestem pod wielkim wrażeniem, choć jest i łyżka dziegciu w beczce miodu. Madison przepychająca się w tłumie porusza się momentami głupio. Tzn. wystarczy, że choć jedna osoba tańczy obok, a ona już musi iść bokiem, choć obok jest pustka i nikt jej nie przeszkadza. Wykrywanie kolizji jest w tym aspekcie niedopracowane. Ale to szczegół, który może już ooprawili, nie ma to większego znaczenia. Generalnie gra zapowiada się rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przeszedłem po raz kolejny Fahrenheit i już nie mogę doczekać się gry! Mam nadzieje, że Quantic Dream mnie nie zawiedzie ;) Liczę na grę roku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 to najlepsza platforma dla Heavy Rain.

Założyciel firmy Quantic Dream - David Cage - przedstawił swój punkt widzenia odnośnie konsoli PlayStation 3, na którą to zmierza gra HEAVY RAIN. W Londynie na spotkaniu na Eurogamer Expo, David Cage na zadane mu pytanie podczas prezentacji demonstracyjnej gry opowiadał:

Wybór padł na PlayStation 3 z dwóch powodów: hardware oraz architektura konsoli jest potężna. Jeżeli chcesz stworzyć grę wyłącznie na tę konsolę, będziesz zachwycony efektami, jakie ci zaoferuje, a jeżeli będziesz pracował nad portem - mogą pojawić się znaczne trudności.

To jest konsola, którą kochamy w naszym studio. Grałem na PSOne, PS2, naprawdę to jest już część mojej kultury. Kontroler jest elemente mojego domu. I nie chodzi mi tylko o grafikę PS3, nie wierzę, że potrzebujesz ultrarealistycznej grafiki, aby świetnie się bawić i odczuwać emocje. Pragniemy dostarczyć ci emocji, które w sugestywny sposób zostaną oddane przez postacie w grze. Dla nas po prostu PS3 jest najlepszą platformą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta premiera HR (1Q) coś mi się wydaje mało prawdopodobna? W końcu na 1 kwartał Sony ma zaplanowane 3 (naprawdę) DUŻE premiery: HR, GOW3 i GT5. Wątpię że sami sobie będą strzelać w nogę, więc pewnie jakąś z tych trzech gier obsuną. Przy czym GT5 im już nie wypada przekładać. Oby tylko HR nie wyleciał na drugą połówkę roku. No chyba, że Hr wydadzą w styczniu, GOW3 w marcu, a GT5 w maju.

Edytowane przez MBeniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby je wydac jeszcze w tym miesiącu,nie obraziłbym się :) i aby bylo na psn,zamiast bawic sie w jakies glupie kody ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham gry, w których jesteśmy odpowiedzialni za przyszłe wydarzenia. HR zdecydowanie jest grą, którą kupię (byłem bardzo marudliwy [nie wiem czy tak się to pisze] co do gier, które mogłem ocenić tylko po trailerach). Czekam na demo, które pomoże mi przetrwać czekanie na tytuł. Bardzo ciekawy temat "...love". Musimy podejmować nieraz złe dla nas decyzje aby ratować bliskich.

Kupię na mld %. : )

Paręnaście postów up.

Przy grach łatwiej się rozpłakać, bo jesteśmy bardziej związani z bohaterem, na filmach jest to z reguły max 2h, a w grze dużo więcej. Jestem ciekaw ile zajmie przejście całej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama nadzieje że jak najdłużej (10+h)

Z niecierpliwością czekam na wszelkie newsy na temat tej gry, a na samą premierę to jucz nie mogę się doczeka :)

Wiele po tym tytule oczekuje, liczę że się nie zawiodę i dostane w łapki grę z niepowtarzalnym klimatem, którą będę chciał ukończyć na każdy możliwy sposób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tę grę nie chce mi się już grać w nic innego, bo reszta wydaje mi się niczym, w porównaniu do tego co zobaczyłem na pokazach przedpremierowych !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Fahrenheita i gra naprawdę podobała mi się, chociaż na początku troszkę sceptyczny byłem, mam tylko nadzieje że w HR nie wrzucą fantastyki jakiś nadprzyrodzonych elementów jak w poprzedniczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno nie ma byc juz ani UFO ani innych Matriksow :) ale o tym sie przekonamy dopiero po premierze :P chcialbym chociaz raz zagrac w taki normalny "kryminal' :) jeden zabojca i kilku bohaterow.... koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham gry, w których jesteśmy odpowiedzialni za przyszłe wydarzenia. HR zdecydowanie jest grą, którą kupię (byłem bardzo marudliwy [nie wiem czy tak się to pisze] co do gier, które mogłem ocenić tylko po trailerach). Czekam na demo, które pomoże mi przetrwać czekanie na tytuł. Bardzo ciekawy temat "...love". Musimy podejmować nieraz złe dla nas decyzje aby ratować bliskich.

Kupię na mld %. : )

Paręnaście postów up.

Przy grach łatwiej się rozpłakać, bo jesteśmy bardziej związani z bohaterem, na filmach jest to z reguły max 2h, a w grze dużo więcej. Jestem ciekaw ile zajmie przejście całej gry.

Kurcze, jeszcze nigdy się przy grze nie popłakałem chociaż nieraz niewiele zabrakło (MGS4?), przy filmach mi się zdarzało, ale nie pamiętam kiedy ostatnio (chyba doktor żywago wersja brytyjska, ta z k.knightley). I to raczej bardziej coś w stylu łezka się zakręciła, albo znomu uczulenia dostałem (wersja dla żony).

Czekam więc na HR i mam nadzieję, iż będę płakał jak bóbr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europejska okladka gry:

51b+zs+sNJL.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i amerykanska dla porownania:

51J7qYd1vuL.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasza jest DUZO lepsza :D bardzo sie ciesze na taka sliczna okladke na polce :) cale okladni czarne/biale z malymi dodatkami sa zawsze mile widziane u mnie na polce :P (aka FF XIII)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×