Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się na jedną sprawą.

Jak szybko skończy się jeżeli zdecydujemy się zabić główne postacie (przypominam że jest ich czwórka) przy pierwszej nadarzającej się okazji.

Ciekawe czy już w pierwszej scenie można zabić, któregoś z bohaterów?

Jak sądzicie - Quantic Dream dotrzyma słowa i HR będzie tym psychologicznym thrillerem czy znowu wyjadą z magią i okultyzmem jak w Fahrenheit'cie?

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się na jedną sprawą.

Jak szybko skończy się jeżeli zdecydujemy się zabić główne postacie (przypominam że jest ich czwórka) przy pierwszej nadarzającej się okazji.

Ciekawe czy już w pierwszej scenie można zabić, któregoś z bohaterów?

Jak sądzicie - Quantic Dream dotrzyma słowa i HR będzie tym psychologicznym thrillerem czy znowu wyjadą z magią i okultyzmem jak w Fahrenheit'cie?

jak dla mnie to będzie thriller z prawdziwego zdarzenia różniący się od fahrenhita, no ale zobaczymy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"JibrilPL"

Trudno powiedzieć.

Ta gra musi miec porządny klimat i scenariusz w którym jest gracz

Dla mnie jest to najlepsza gra 2010 roku jezeli wszystko będzie tak jak obiecywano

Gre kupuje na 100% nawet jak oceny będą niskie

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polygamii był news, że gra będzie poważna. Bez żadnych nadprzyrodzonych sytuacji. Farenthait był robiony w pośpiechu, nikt go nie chciał wydać, dlatego poszli w stronę UFO.

Zabić pierwszą postać można chyba po około 6 godzinach gry.

Pierwsze godziny to będzie wprowadzanie gracza w życie prywatne bohaterów, a także w całą sytyację i do momentu gdy będzie można zginąć po raz pierwszy zagramy wszystkimi 4 postaciami. Chyba :)

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na polygamii był news, że gra będzie poważna. Bez żadnych nadprzyrodzonych sytuacji. Farenthait był robiony w pośpiechu, nikt go nie chciał wydać, dlatego poszli w stronę UFO.

Zabić pierwszą postać można chyba po około 6 godzinach gry.

Pierwsze godziny to będzie wprowadzanie gracza w życie prywatne bohaterów, a także w całą sytyację i do momentu gdy będzie można zginąć po raz pierwszy zagramy wszystkimi 4 postaciami. Chyba :)

Dzięki za info. W F. fajnie się grało - dopóki twórcy nie poszli w UFO.

Pierwszy raz grę przejdzie się na poważnie. Za drugim razem stawiam sobie za cel spartolenie wszystkich możliwych testów, ruchów kontrolerem, naciskania przycisków itp. :whistling:

Zobaczymy jak potoczy się historia z bandą nieudaczników jako głównymi bohaterami :biggrin: .

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórca obiecał że Heavy Rain będzie dopracowany do perfekcji czy tak się stanie ? Ja myślę :yes: . To ciągłe przesuwanie premiery troszkę mnie już męczy... :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twórca obiecał że Heavy Rain będzie dopracowany do perfekcji czy tak się stanie ? Ja myślę :yes: . To ciągłe przesuwanie premiery troszkę mnie już męczy... :verymad:

Jakie ciągłe? Dopiero raz została przełożona ;)

Ciekawe przypuszczenia co do pozostałych dwóch postaci.

http://www.nextgn.com/2009/06/07/heavy-rai...cters-revealed/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce być tym Ludwiczkiem Bobem z Ballsami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym złego? Krótka, intensywna i dobrze zrobiona gra daje lepszy rezultat niż niejedna naciągana gierka. A ta będzie rewelacyjna. Nie mogą sobie pozwolić na niewypał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co w tym złego? Krótka, intensywna i dobrze zrobiona gra daje lepszy rezultat niż niejedna naciągana gierka. A ta będzie rewelacyjna. Nie mogą sobie pozwolić na niewypał.

no może i masz racje, za długo gierka jest wyczekiwana i rozdmuchiwana żeby okazała się taką sobie gierką na 12-13 godzin .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na niektóre gry śmiem stwierdzić, że to sporo. Teraz średnia oscyluje w granicach 8-9h...

12h ? :woot: Tak dużo teraz gry mają po 7-8h. No chyba że to takie GTA czy Oblivion :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram około 11 h w FarCry 2 i 57% gry mam dopiero :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uncharted było na 7h~ :) nie ma co narzekać, tym bardziej, że HR daje nam różne możliwości kierowania fabułą więc na pewno w 12h wszystkiego nie odkryjesz na tyle by do gry nie wrócić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 12 godzin należy przemnożyć razy 2, może 3. ;)

BTW nie porównujcie GTA do rpg, ok? Taka mała prośba. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te 12 godzin należy przemnożyć razy 2, może 3. ;)

Racja, bo jak wszyscy doskonale wiemy, HR będzie można ukończyć na wiele sposobów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY z Fahrenheita

Niedawno skończyłem Fahrenheita. Fakt końcówka była zrąbana (kalka Matrixa). Już bym wolał to tłumaczenie, że Prorok to tak naprawdę wysłannik diabła, posłaniec z piekieł, który zabija przypadkowych ludzi, którzy w jakiś sposób podpadli szatanowi. I tak się powinna skończyć gra. Bez żadnych SI ani latania itd. Jednak IMO reszta fabuły mi się BARDZO podobała. Kto jeszcze nie grał polecam, bo gra jest NAPRAWDĘ świetna. Oby Heavy Rain utrzymał ten poziom. Zresztą słyszałem, że ma nie być zjawisk nadprzyrodzonych, więc szykuje nam się gra ever:)

Edytowane przez bolek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Spoiler*

Mi sie ta akcja z 'matrixa' podobała bardzo :) Nie mówię, źe gra byłaby lepsza,czy gorsza bez nadprzyrodzonych akcji, ale ludzie,wq której grze można zostać bogiem, w fabularnym sensie, na koniec? ;)

*Spoiler*

Czas gry obstawiałbym na jakieś 30 godzin, z platynką pewnie jakieś 40-50.Dla mnie OK, poza tym lubię gry z fabułą, która wciąga!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zajmie i 6, byle rozgrywka była bezbłedna i niesamowicie miodna fabularnie i audio-wizualnie.

Wczoraj ukończyłem Indigo Prophecy. Niech HR będzie przynajmniej równie dobre, a będę zadowolony.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie niesamowita gra... taka filmowa.. wow :D

btw. Chyba 1sza gra oprócz simsów w której występują dzieci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×