Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Nasza lepsza, ale za to czcionka napisu HR o wiele lepsza w US. Amerykańską edycję psują te znaczki z nagrodami(poza tym też ładna), ale za to naszą rodzimą okładkę zabije biała naklejka(pewnie strzelą ją jeszcze na środek pudełka, a co) i zarąbiście wielki napis że gra po polsku, więc nie ma co się cieszyć :/ .

Mam nadzieję, że będzie edycja kolekcjonerska(byle nie była taka jak U2, ogólnodostępna - badziew, 200sztuk - bezcenne, niemożliwe do zdobycia). W sumie edycja kolekcjonerska też chyba dostanie swoją okładkę, ciekawe jaką? A w sumie co widzielibyście w takiej edycji kolekcjonerskiej? Parasol, pelerynę tongue.gif . ( bardzo limitowana edycja HR ;P )

Edytowane przez MBeniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza lepsza, ale za to czcionka napisu HR o wiele lepsza w US. Amerykańską edycję psują te znaczki z nagrodami(poza tym też ładna), ale za to naszą rodzimą okładkę zabije biała naklejka(pewnie strzelą ją jeszcze na środek pudełka, a co) i zarąbiście wielki napis że gra po polsku, więc nie ma co się cieszyć :/ .

Mam nadzieję, że będzie edycja kolekcjonerska(byle nie była taka jak U2, ogólnodostępna - badziew, 200sztuk - bezcenne, niemożliwe do zdobycia). W sumie edycja kolekcjonerska też chyba dostanie swoją okładkę, ciekawe jaką? A w sumie co widzielibyście w takiej edycji kolekcjonerskiej? Parasol, pelerynę tongue.gif . ( bardzo limitowana edycja HR ;P )

ja bym pewnie z takim parasolem polansowal sie na miescie :D heheh... a co do okladki to nawet nasza czcionka wydaje mi sie bardziej klimatyczna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, amerykańska czcionka jak dla mnie nie jest jakaś super, taka bez wyrazu. Europejska za to jest bardzo klimatyczna.

Co do EK to niezłe jaja ;P Parasole i płaszcze przeciwdeszczowe :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobny(źródło) tył amerykańskiej okładki HR:

http://www.ps3news.c...img_18358-3.jpg

W sumie mi bardziej podoba się pytanie: How far will you go to save someone you love? Chociaż to pytanie odnosi się tylko do Ethan'a(chyba tak się nazywa ten ojciec), a nie do całej czwórki.

Edytowane przez MBeniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 nowych screenów z HR, miażdżą!! LINK

Dodatkowo znamy już polsą obsadę gry, Ciekawe jak to wyjdzie, ważne że będzie do wyboru angielski z napisami.

Za Valhalla.pl

"...Prywatnemu detektywowi Scottowi Shelby głosu użycza Grzegorz Pawlak. W agenta FBI Normana Jaydena wciela się Jacek Jarzyna. Dobrze znana z plików wideo z gry Madison Page to Agnieszka Warchulska. W Lauren Winter wciela się jedna z naszych ulubionych aktorek – pani Magdalena „komandor Shepard” Różczka. Wiemy również, że w grze usłyszymy Grzegorza Małeckiego (Ethan Mars) ora Henryka Talara oraz Marcina Trońskiego, którzy użyczą głosu postaciom drugoplanowym..."

img012-1056.jpg

img001-1056.jpg

Edytowane przez cronosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe screeny miazga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, jak to z tą grą będzie ;) Przetrzepałam cały wątek i widzę, że dużo nadziei w niej pokładacie. Też się na nią zgrzewam, ale ostrożnie. Sam fakt, że to nie będzie jakaś strzelanka, jeszcze nie czyni gry ambitną. A historia może rzeczywiście być poruszająca, ale ważne, by została podana w ciekawy sposób. No, bo w filmach na faktach z cyklu Okruchy życia ;) też są różne dramaty pokazane, no ale... ;)

W każdym razie mam nadzieję, że się nie zawiedziemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, jak to z tą grą będzie ;) Przetrzepałam cały wątek i widzę, że dużo nadziei w niej pokładacie. Też się na nią zgrzewam, ale ostrożnie. Sam fakt, że to nie będzie jakaś strzelanka, jeszcze nie czyni gry ambitną. A historia może rzeczywiście być poruszająca, ale ważne, by została podana w ciekawy sposób. No, bo w filmach na faktach z cyklu Okruchy życia ;) też są różne dramaty pokazane, no ale... ;)

W każdym razie mam nadzieję, że się nie zawiedziemy :)

Grałeś w Fahrenheit'a? Jeśli nie to polecam :) A ja dzięki tej grze wiem że Heavy Rain nie zawiedzie :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Fahrenheit'a? Jeśli nie to polecam :) A ja dzięki tej grze wiem że Heavy Rain nie zawiedzie :)

Pozdrawiam

Jeszcze nie :blush: Kiedyś na PS2 chciałam, ale z jakichś względów mi nie wyszło. W najbliższym czasie planuję za to na kompie odpalić, ale nawet, jeśli mi się spodoba, wciąż będę sceptycznie nastawiona do HR. Pesymizm mam we krwi ;) (A później najwyżej będę miała miłą niespodziankę zamiast gorzkiego rozczarowania :tongue:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7364107,Od_Heavy_Rain_ciezko_sie_oderwac___tak__juz_gralismy.html

Tutaj relacja z gry wink.gif

Czy w tej relacji są jakieś spoilery, oprócz tych zaprezentowanych w trailer'ach/gameplay'ach?

Jakby komuś było mało relacji z HR to tu też można poczytać: http://neogo.pl/polecamy/gralismy-w-heavy-rain/ (ale też ostrzegam, że nie wiem czy są tam jakieś spoilery, bo nie czytałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP Na Polygamii nie ma żadnych spojlerów. Możesz śmiało czytać :)

@Kopacz, a co takiego Cię tam dobiło ;>

Ja od początku wiedziałem, że gra nie będzie dla mnie. Nie moje klimaty, nie lubię takiego gatunku gier. Po za tym znudziło by mi się po godzinie grania. Ale zapowiada się zacnie i dojrzali ludzie powinni mieć niezłą zabawę :)

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fahr. byl genialny! Pamietam te emocje jak byl dzielony ekran i widzialem nadchodzacego policjanta podczas gdy zmywalem krwawe szlaczki w kiblu ; D W ogole gra potrafila doprowadzic gracza do takich emocji ze malo co orgazmu nie dostawalo sie w pewnych momentach .... srrsly... i nie mowie to o tych bardziej fantasy elementach tylko np o momencie w ktorym policja puka do drzwi a tu przescieradlo cale we krwi... trzebabylo miec multitaska w mozgu i myslec nad odpowiedzia oraz myslec co zrobic z przescieradlem... a jak sie udalo to taka ulga... takie moega wielkie uff...

Dlatego licze tak bardzo na HR xP Na te emocje... i mam nadzieje ze utarczki slowne tez beda niczego sobie... ciekawe czy trafi sie jakas postac ironiczna ,cyniczna , bystra i inteligentna zarazem ;] z takimi dialogi sa najlepsze ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kopacz, a co takiego Cię tam dobiło ;>

Też czekam na odpowiedz, bo chyba dziś nie zasnę :mellow: .

winisz racja, Fahrenheit to znakomity tytuł, kto nie grał niech żałuję.

Mary Smith? IMO to jest ona.

http://www.ps3site.pl/powrot-mary-smith/27644/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Fahrenheit'a? Jeśli nie to polecam :) A ja dzięki tej grze wiem że Heavy Rain nie zawiedzie :)

Pozdrawiam

Stary, no nie uwierzysz. To samo chciałem napisać ale słowo w słowo normalnie :biggrin: Dobrze, że zjechałem ciut niżej bo by śmiesznie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na odpowiedz, bo chyba dziś nie zasnę :mellow: .

winisz racja, Fahrenheit to znakomity tytuł, kto nie grał niech żałuję.

Mary Smith? IMO to jest ona.

http://www.ps3site.pl/powrot-mary-smith/27644/

A ja dalej czekam na odpowiedź :) Strasznie mnie to zaintrygowało. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku wiedziałem, że gra nie będzie dla mnie. Nie moje klimaty, nie lubię takiego gatunku gier. Po za tym znudziło by mi się po godzinie grania. Ale zapowiada się zacnie i dojrzali ludzie powinni mieć niezłą zabawę smile.gif

Gra sama w sobie będzie cudna. Jedynym powodem dla którego mogę tej gry nie kupić, i pewnie tak niestety będę musiał postąpić, jest obecność DLC. Ja rozumiem chęć ukrócenia rynku wtórnego, chęć zarobkowania, ale DLC to mogą sobie być do platformówek, wyścigów, itp. HR miał być grą filem, zamkniętą całością, a tu może być tak, że dojdziey do pewnego momentu i dosatniemy ekran CDN... Chcesz poznać zakończenie, kup dodatek dla każdej postaci oddzielny. "Nienawidzę" Francuzów, a QD daje mi kolejny powód, żeby ich nie lubić. Wnerwili mnie bardziej niż HENRY w meczu z Irlandią.

Fahr. byl genialny! Pamietam te emocje jak byl dzielony ekran i widzialem nadchodzacego policjanta podczas gdy zmywalem krwawe szlaczki w kiblu ; D W ogole gra potrafila doprowadzic gracza do takich emocji ze malo co orgazmu nie dostawalo sie w pewnych momentach .... srrsly... i nie mowie to o tych bardziej fantasy elementach tylko np o momencie w ktorym policja puka do drzwi a tu przescieradlo cale we krwi... trzebabylo miec multitaska w mozgu i myslec nad odpowiedzia oraz myslec co zrobic z przescieradlem... a jak sie udalo to taka ulga... takie moega wielkie uff...

Dlatego licze tak bardzo na HR xP Na te emocje... i mam nadzieje ze utarczki slowne tez beda niczego sobie... ciekawe czy trafi sie jakas postac ironiczna ,cyniczna , bystra i inteligentna zarazem ;] z takimi dialogi sa najlepsze ; D

Dokładnie tak. Dlatego włąśnie takie nadzieję wiąrzę z tym tytułem.

Też czekam na odpowiedz, bo chyba dziś nie zasnę mellow.gif .

Odpowiedź jest w tekście do SzymuRa. Mam nadzieję, ze zasnąłeś. ;)

A ja dalej czekam na odpowiedź smile.gif Strasznie mnie to zaintrygowało. smile.gif

Jak wyżej. ;) Dodam jeszcze, lekko offtopując, że samo zagadnienie cyfrowej dystrybucji i niektórych DLC mnie mierzi. Wiele gier chętnie bym zakupił, ale nie ma ich w wersji pudełkowej, więc de facto ich nie ma. Całe szczęście WIPEOUT`a wydali na płytce i mogę się cieszyć tym tytułem bez żadnych ograniczeń. Reasumując, taka wizja przyszłej dystrybucji jest imho beznadziejnai mam nadzieję, że nigdy nie stanie się to standardem, a w każdym razie w takiej formie. To co UBISOFT odwalił z PoP'em woła o pomstę do nieba. Chcesz skończyć grę, zakup dodatek za 50 zeta... Chore to jest. Pirat, czy też inny "wtórniak" i tak sobie z tym poradzi a normalni klienci za nich zapłacą jak zwykle. Dlatego jeśli DLC do HR nie będzie bonusowymi opowiastkami, przedstawiającymi odrębną historię (słowem, nie pokroją gry, to na 90% kupię normalnie, albo jak wydadzą wersję rozszerzoną ze wszystkimi dodatkami), to stracą klienta. W każdym razie dopóki nie wydadzą w przyszości pełnej gry (HR + wszystkie dodatki=pełna gra).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc zaczęłam grać w Fahrenheita. Wydaje się być niezły, ale liczyłam na większe wstrząsy :tongue: Dylemat

uratować chłopca i zostać rozpoznanym, czy też pozwolić mu umrzeć

to dla mnie żaden dylemat. Mam nadzieję, że w HR będą motywy, które bardziej włażą na psychikę.

Kopacz, podzielam Twoje rozżalenie, ale takim "buntem" szkodzisz tylko sobie. Siebie pozbawisz ewentualnej przyjemności z gry, a innych to tak naprawdę nie obejdzie i tego typu praktyki będą coraz częstsze. Zresztą na razie chyba nie ma co gdybać :)

(Też mi się to nie podoba, swoją drogą. Chyba już po prostu stara jestem, bo wizja przyszłości, w której wszystko będzie można kupować w postaci plików - od książek, na grach kończąc - zwyczajnie mnie przeraża.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sama w sobie będzie cudna. Jedynym powodem dla którego mogę tej gry nie kupić, i pewnie tak niestety będę musiał postąpić, jest obecność DLC. Ja rozumiem chęć ukrócenia rynku wtórnego, chęć zarobkowania, ale DLC to mogą sobie być do platformówek, wyścigów, itp. HR miał być grą filem, zamkniętą całością, a tu może być tak, że dojdziey do pewnego momentu i dosatniemy ekran CDN... Chcesz poznać zakończenie, kup dodatek dla każdej postaci oddzielny. "Nienawidzę" Francuzów, a QD daje mi kolejny powód, żeby ich nie lubić. Wnerwili mnie bardziej niż HENRY w meczu z Irlandią.

To jest SONY, exclusive, a nie multiplatformowy crap, z tego co ja przeczytalem to DLC maja wyjsc dlugo po premierze jako osobne DODATKOWE epizody (cos na wzor F3 - czyli osobna fabula). Wiec nie wiem nad czym rozpaczasz. QD nie jest takie glupie zeby robic akcje ala Prince of Persia - zniszczyli by czyms takim sobie reputacje, poza tym HR ma miec iles tam (ponad 20 ?) roznych zakonczen, wiec niby do kazdego pojawi sie CDN ? pomysl logicznie, to na pewno wpadniesz na to ze to by nie mialo kompletnie sensu.

btw. jesli zaprzestaniesz kupowania gier z powodu DLC, to wkrotce przestaniesz byc graczem bo nie bedziesz mial zadnego tytulu do wyboru, niestety, DLC to coraz czesztszy proceder, na szczescie przewaznie to gowniane mapki do multi / zbedne tryby itp.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to. Nie mamy żadnej gwarancji, że DLC będzie tym o czym piszesz. Co więcej, jest czego się czepiać i o co "walczyć", bo jak teraz pozwolimy, jako gracze, rozpędzić sie wydawcom, to obudzimy się z ręką w nocniku. Jestem przeciw cyfrowej dystrybucji, bo to czego fizycznie nie mam, można spokojnie zdjąć z serwerów, unieważnić mój klucz, itp. To co mam w ręku jest moje, bo to zakupiłem. Jeśli stanie się jak piszesz, to faktycznie przestanę być graczem, ale nie daję wiary, ze w przyszłości nie dane na, będzie zakupić grę normalną drogą. BTW pomimo wielkiej sympatii i poparcia dla SONY, cieszy mnie diabelnie klapa PSP Go. moze da to kołnierzykom do myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK, zupełnie się z tobą nie zgadzam. DLC do HR to będzie zupełnie nowy epizod, nie mający nic wspólnego z fabułą w grze, a jeżeli już będą jakieś nawiązania lub postacie znane z gry, to jestem przekonany, że QD odpowiedni to poskłada. Nie chcesz kupić gry z powodu DLC? Sorry, ale to jakiś kompletny bezsens.

A co do ogólnego tematu DLC. Wiesz czemu twórcy ciągle je wydają? Bo ludzie chętnie je kupują. Nie masz ochoty na dodatkowe, zupełnie nowe epizody? To nie kupuj i ciesz się samym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×