Skocz do zawartości
ONE

Heavy Rain: The Origami Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
grafika nie zachwyca gdyż to nie jest jeszcze ostateczna wersja gry .Chce jednak podkreślic że szata graficzna w tego typu gierce nie jest najważniejsza. Dobra grafa to tylko miły dodatek .

zgadzam sie i wiem o tym :) ale patrze pod katem trailera :) i tych ochow i achow na temat grafy :) a tu niespodzianka, poki co :)

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie i wiem o tym :) ale patrze pod katem trailera :) i tych ochow i achow na temat grafy :) a tu niespodzianka, poki co :)

Jeżeli grafa zostanie taka jak w trailerze (w co wątpie) to jak dla mnie np. nie będzie miało to żadnego większego znaczenia.

Ale ja ta wierze w Sony i jestem na 90% pewien że grafila będzie o wiele lepsza niż ta z filmików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest dostępna na ps2. Kumpel sie w nią teraz zagrywa.

Zakupię Fahrenheit na PC za 19,90 i nadrobię zaległości, wszak to bardzo dobry tytuł. Coś nowego, nie masóa.

Wydaje się, że będzie świetna gra, ale nie zdziwię się, jak kiepsko się sprzeda. Skoro Killzone tak fatalnie wyszedł (w sprzedaży), to boję się pomyśleć w ilu kopiach sprzeda się Heavy Rain.

Sprzeda się średnio, ale co nas to interesuje. Jesli twórcy chcą tworzyc dobre gry, to i tak będą powstawały następne. Jeśli będzie tak dobra jak sie zapowiada, to wszysyscy powinniśmy być zadowoleni.

Co do Killzone2, to czy faktycznie tak fatalnie wyszedł? Nie wiemy tego na bank. Chyba, że macie dokładne dane?

oj ,nie porównuj tych gierek do siebie.Dla mnie osobiscie KZ2 to najwieksze rozczarowanie ostatniego roku, niestety bo mialem spore oczekiwania co do tej gry. Strasznie sie zawiodlem.

Jak dla mnie Heavy Rain ,musi sie sprzedawac dobrze gdyz dobrej gierki w tym stylu juz dawno nie bylo.

Dla graczy bedzie to jakas odskocznia. No przynajmniej dla mnie bedzie :biggrin:

Kocham tego rodzaju gry .

KZ2 największym rozczarowaniem? Dlaczego? Grafa jest na poziomie, gierka symuluje wojnę, nie ma durnego biegania z toną sprżetu jak Carl Lewis po bieżni. Gra jest wymagająca i nie dla każdego. Jeśli HR będzie wpisywał sie w ten sam wzór, to nic tylko się cieszyć. ;)

Można to też tak ująć, ale zauważ jak się sprzedał Fahrenheit. Sądzę, że ta gra nie jest dla masowego odbiorcy (Killzone jest), co znacząco wpłynie na sprzedaż...

Ale za to kocham Sony. Że nie inwestują tylko w kasowe projekty (God Of War), ale także w innowacyjne projekty (LBP, czy właśnie Heavy Rain)

Za to kochamy. ;)

Co do KZ2 to tak po prawdzie nie jest to taka masóa, gdyż konwencjuą wyłamuje sie trochę z schematu FPS. Niby strzelanka, ale taka ciężkawa. Trochę jak symulacja. Twórcy wiedzieli, ze nie poleci na to każdy fan FPS.

Sony daje rade ,jednak do Microsoftu pod względem wypuszczania dobrych tytułów to im jeszcze daleko

Tak? A co takiego dobrego M$ wypuszcza? Ekskluzywnych tytułów praktycznie nie ma, a te które są to masówy w stylu GYROSÓW, choć nie, to też nie eksluzyw. :P

Jeżeli grafa zostanie taka jak w trailerze (w co wątpie) to jak dla mnie np. nie będzie miało to żadnego większego znaczenia.

Ale ja ta wierze w Sony i jestem na 90% pewien że grafila będzie o wiele lepsza niż ta z filmików.

Jeśli będzie dobrze wyreżyserowana, jeśli będzie sie w nią dobrze grała i będzie miałą dobry klimat, to gra będzie trzymała w napięciu i chyba to jest najważniejsze. Jeśli będzie do tego wyglądać jak na trailerze z babeczką, to już w ogóle będzie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj po tych gameplayach na GT naszła mnie niezła ochota na ten tytuł, chociaż na razie wygląda to jak interaktywny film, przez to, że gameplay opiera się na wciskaniu guzików kiedy trzeba... Ale i tak jest spoko ;)

Mam tylko nadzieję, że dorzucą polskie napisy, nie chciałbym czegoś przegapić w tak ciekawej grze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie podoba się idea wyreżyserowanego interaktywnego filmu. Powinno być ciekawie. Zazwyczaj coś takiego jest bardziej dopracowane niż nieliniowe scenariusze. Czekam z niecierpliwością. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dalej zastanawiam się o co w tej grze chodzi :D jest taka tajemnicza ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja dalej zastanawiam się o co w tej grze chodzi :D jest taka tajemnicza ;P

Zagraj w Fahrenheita a WIELE Ci się rozjaśni. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Zakupię Fahrenheit na PC za 19,90 i nadrobię zaległości, wszak to bardzo dobry tytuł. Coś nowego, nie masóa."

Dobry wybór, sam tak zrobiłem :)

Fabuła podobno zależy od naszych poczynań, w jakimś tam stopniu. W Fahrenheicie to była linia :) a i tak był ekstra. Co by nie było, ta gra będzie na mojej półce !

Edit-do dołu. A po co Ci wiedzieć? Będziesz mile zaskoczony :) przygodówka, starczy.

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagraj w Fahrenheita a WIELE Ci się rozjaśni. :biggrin:

fahrenheita przeszedlem już tylko nie wiem co ma ta gra do tej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie właśnie podoba się idea wyreżyserowanego interaktywnego filmu.

Również jestem za...wiele razy oglądając filmy z gatunku podobnego do tego jaki ma prezentować gra QD starałem się wczuć maksymalnie w role osób które musiały podejmowac wazne decyzje czy tez znajdowaly sie na pograniczu smierci i sam zastanawialem sie co w tej sytuacji bym zrobil, moze w heavy rain bedzie wreszcie mozliwosc grania w gre ktorą bedziemy odbierac jak bysmy ogladali niezly dreszczowiec. IMO wspaniala sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również jestem za...wiele razy oglądając filmy z gatunku podobnego do tego jaki ma prezentować gra QD starałem się wczuć maksymalnie w role osób które musiały podejmowac wazne decyzje czy tez znajdowaly sie na pograniczu smierci i sam zastanawialem sie co w tej sytuacji bym zrobil, moze w heavy rain bedzie wreszcie mozliwosc grania w gre ktorą bedziemy odbierac jak bysmy ogladali niezly dreszczowiec. IMO wspaniala sprawa...

Otóź to. Sam się napalam na tego typu produkcje od dawna, ale jakoś twórcy gier wolą nie odchodzić od pewnych schematów. Nie twierdzę, że to źle, ale fajnie będzie popróbować sił w tego typu przedsięwzięciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można zassać sobie demo na PC Fahrenheit żeby wyrobić sobie mniej więcej pojęcie o stylu rozgrywki w HR.

Gra osztuje 19,90 nie ma co się bawić w demka. Bankowo zakupię i przejdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Tak, tylko to jest trochę old school, więc lepiej najpierw sprawdzić ;)

Gram jeszcze z gierki z Amigi, SNES i PSXa. ;) Dam sobie radę. ;)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja też się przyłączę do tego lekkiego offtopu, bo mam pytanie dotyczące Fahrenheita. Również przymierzam się do zakupu, ale słyszałem, że

w drugiej połowie gry są jacyś "kosmici"

, no i stąd pytanie, czy są tam jakieś

pająki

?

Tylko proszę, bez zbędnych komentarzy :) Większość chyba domyśla się o co mi chodzi.

EDIT:

@Torba_Piany

Dzięki :)

Edytowane przez bolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też się przyłączę do tego lekkiego offtopu, bo mam pytanie dotyczące Fahrenheita. Również przymierzam się do zakupu, ale słyszałem, że

w drugiej połowie gry są jacyś "kosmici"

, no i stąd pytanie, czy są tam jakieś

pająki

?

Tylko proszę, bez zbędnych komentarzy :) Większość chyba domyśla się o co mi chodzi...

Luzik, pająków ni ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz gry jutro z samego rana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://e3.gamespot.com/video/6211070/?tag=...ries;play_btn;5

jak dla mnie to jest to całkowita masakra, w demie użyto momentu na wysypisku śmieci, ale całkowicie inny scenariusz. Nigdy nie widziałem podobnej gry, przecież tam musi być tyle godzin filmów, że głowa mała. Pewnie zmieszczą się na BR, jedynie dlatego, że nie będą trzymać tych filmów w takiej jakości jak filmiki z MGS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowiutki trailer!

http://www.ps3site.pl/e3-heavy-rain-trailer/18419/

http://e3.gamespot.com/video/6211070/?tag=...ries;play_btn;5

jak dla mnie to jest to całkowita masakra, w demie użyto momentu na wysypisku śmieci, ale całkowicie inny scenariusz. Nigdy nie widziałem podobnej gry, przecież tam musi być tyle godzin filmów, że głowa mała. Pewnie zmieszczą się na BR, jedynie dlatego, że nie będą trzymać tych filmów w takiej jakości jak filmiki z MGS.

Ha, to jest mocny punkt tej gry! Szykuje się mała/duża rewolucja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w tej grze podoba mi się brak game over, try again, continue i innych podobnych bzdetów. Giniesz to giniesz, historia toczy się dalej dla innego bohatera (mamy czterech- czyli tak jakby 4 życia na całą grę!). Patent z okularkami do znajdywania dowodów? Miodzio. Dziesiątki różnych sposobów na przedstawienie tej samej sceny- wybitne. 10 godzin standardowego gameplaya? Aż za dużo.

Początek przyszłego roku. I can't wait :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie mogę się doczekać tej pozycji. Jeśli faktycznie przypomina Fahrenheit (Indigo Prophecy) to świetnie :thumbsup:

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×