Skocz do zawartości
RagMan

Fifa Street

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Trzeba zalozyc US PSN zeby wejsc na amerykanski PSS.

Ogarnalem wlasnie wszystkie triki, tzn przepisalem sobie na kartke i na arenie trenowalem. Denerwuje mnie to ze nie jest jak w Fifie 12, ze stojac bokiem do bramki trik i tak musimy wykonac jakbysmy stali do niej przodem.

Tutaj jakiś gol ale urwalo i nie ma wykonczenia : <

http://www.easports....video/115606427

Aha i zapomnialem dodac ze juz gra zamowiona na gram.pl ; )

Edytowane przez skomerek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zalozyc US PSN zeby wejsc na amerykanski PSS.

Ogarnalem wlasnie wszystkie triki, tzn przepisalem sobie na kartke i na arenie trenowalem. Denerwuje mnie to ze nie jest jak w Fifie 12, ze stojac bokiem do bramki trik i tak musimy wykonac jakbysmy stali do niej przodem.

Tutaj jakiś gol ale urwalo i nie ma wykonczenia : <

http://www.easports....video/115606427

w opcjach sterowania możesz ustawić żeby było tak jak w fifie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w opcjach sterowania możesz ustawić żeby było tak jak w fifie.

Włączyłem tą opcję i dalej cos bylo nie tak, nie dalo sie zrobic rainbow flicka stojac bokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

imo lepiej jest tak jak jest ustawione domyślnie.

Gra bardzo przyjemna, triki wykonuje się bardzo łatwo, a co za tym idzie - daje nam to dużo frajdy.

Skomerek dodam Cię do f. jak tylko stworzę swoją postać.

PS. Muzyka bardzo bardzo na plus. Może dlatego, że ostatnie fify pod tym względem, co najmniej, nie zachwycały.

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie radzicie w obronie? Coś mi ciężko to szło jak grałem - da się zrobić wślizg czy możliwe jest tylko takie lekkie wysunięcie nogi? Na początku trochę ciężko się przestawić z Fifiy 12 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naszym PSS dodali demko Fify Street.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie radzicie w obronie? Coś mi ciężko to szło jak grałem - da się zrobić wślizg czy możliwe jest tylko takie lekkie wysunięcie nogi? Na początku trochę ciężko się przestawić z Fifiy 12 :)

Ciężko powiedzieć. Tutaj występuje ten sam problem, co w dużej fifie tzn. konsola stawia sobie za punkt honoru jak najdłuższe holowanie piłki. Nawet jak przegrywa 3:0 i musi gonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecze mega widowiskowe ! Fifa street na +. Nie wiem tylko jak pozmieniać konfigurację pada. Wchodzę w "controls" i udaje się zamienić tylko np trójką z kwadratem i inne z klawiszologii. Nie moge skonfigurować klawisz r1 r2 l1 l2 pod siebie :/

Mecze 5 vs 5 , gdzie kazdy gracz steruję swoim grajkiem będą świetne. Co do gry w obronie mamy "x" - który odpawiada za jockey, i kwadrat oraz kółko za odbiór... Dobry timeing i da się zatrzymać rywala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do muzyki, jest swietna : D Jak mi brakowalo jakis bitów i rapów w poprzednich seriach to tutaj nawet paru wykonawcow ktorych slucham dali : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich od dawna obserwuje ten temat i jestem fanem fify street mam już demo ale chciałbym odblokować planszę w world toure i słyszałem że aby odblokować tą plansze potrzeba znajomego z fifo street dlatego podaje moje psn id:Radzio17 zapraszajcie mnie!!! :biggrin: POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam znowuwiem że ktoś mnie zaprosił do znajomych ale wystapil mi kłop z internetem i wszystko szlak trafił jeśli ten ktoś mnie czyta to prosze o ponowne zaproszenie i wybacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie zmienić poziom trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do muzyki, jest swietna : D Jak mi brakowalo jakis bitów i rapów w poprzednich seriach to tutaj nawet paru wykonawcow ktorych slucham dali : )

No muzyka jest genialna !

A mam takie pytanie będzie online pass ? Bo z tego co wiem to w Fifie Street 3 nie było. Tutaj coś wiadomo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam!

Mam takie pytanie. Wiecie może jak strzelić bramke tak by nas zawodnik uklękł i uderzył piłkę głową?

Edytowane przez RagMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam takie pytanie. Wiecie może jak strzelić bramke tak by nas zawodnik uklękł i uderzył piłkę głową?

Nie wiem. Ale pamiętaj że to jest demo i wiele rzeczy jest zablokowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, w dniu premiery będzie pełna wersja na PSS?

Była fifa 12, był ME2. Myśle że są na to duże szanse.

Chociaż zakup 239zł/2 wcale nie jest bardziej korzystny niż pudelkowa wersja za 170zł, która zawsze możesz odsprzedać/wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcem odblokować plancze w world tour. PSN ID : RaptorqPL

Full wersja już zamówiona ! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Mam takie pytanie. Wiecie może jak strzelić bramke tak by nas zawodnik uklękł i uderzył piłkę głową?

Hmmm raz mi się udało to zrobić na arenie. Chyba trzymałem wtedy r1,r2,l1,l2 i jeszcze jakieś przyciski (wciśnij wszystko jednocześnie ;D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam nadzieję że w pełnej wersji będzie działało zmiana kontrolera... gra sie dziwnie, choć widowiskowo. moim zdaniem gra nie jest warta kupna jej w dniu premiery dlatego poczekam aż stanieje do poziomu 120 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować właśnie teen tryb Freestyle 3vs3? bo chciałbym w to zagrać a nie wiem co zrobić :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam takie pytanie. Wiecie może jak strzelić bramke tak by nas zawodnik uklękł i uderzył piłkę głową?

L1, L2 + R3 + strzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też to demo łapie chwilowe zawieszki w menu?

Była fifa 12, był ME2. Myśle że są na to duże szanse.

Chociaż zakup 239zł/2 wcale nie jest bardziej korzystny niż pudelkowa wersja za 170zł, która zawsze możesz odsprzedać/wymienić.

Jeżeli będzie po 239 to rzeczywiście nie będzie się opłacało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×