Skocz do zawartości
RagMan

Fifa Street

Rekomendowane odpowiedzi

ja w sumie już dawno złożyłem pre-order i jestem z niego bardzo zadowolony. Demo bardzo fajne nie jest tak łatwo wyminąć rywala co mnie cieszy, muzyka przednia i dużo ciekawych rozwiązań jest zastosowane a do tego trzeba powiedzieć, że to tylko demo :) jeśli ktoś szuka znajomych aby pograć w pełną wersje to proszę wysyłać zaproszenia mój login pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prócz Amsterdamu i Szanghaju jest coś jeszcze w demq?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz dodać maksymalną ilość graczy ze swojej listy friendsów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy że sciągniesz moja mordę a sam możesz nim grać :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jak dostac sie do nastepnej rundy w Amsterdamie?

Zagrałem 1 mecz i pozniej w kolko musze grac ten sam mecz....

W demo są wszystkie tricki?

Chodzi mi o to czy w demie jest tyle samo co w pelnej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierca fajna, ale nie ma tu mocy więc pre orderu nie będzie jak będzie około 100 to zamówię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo i trailery zrobiły w sumie na mnie wrażenie. Gierka zapowiada się elegancko, do tego Futsal! Trzeba będzie ogarnąć jak najszybciej hajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tych wszystkich filmików stwierdziłem, że muszę mieć tą grę jak najszybciej. Już myślałem, że muszę czekać na FIFA, 13 a tu taka niespodzianka :) Trochę drogo za pre-order, ale jakoś trzeba sobie poradzić:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z pewnością zakupię ale jak stanieje do ok 100 zł. Liczę cały czas że EURO wyda EA bo to by była mega pamiątka z Polskich mistrzostw. Jak jednak EURO zrobi jakaś tam firma na D to wątpię czy się skuszę. W każdym razie na pewno będzie w mojej kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że FIFA Street mnie pozytywnie zaskoczyła. Aż poczułem się tak, jak spędzałem całe dni grając w pierwszą część ulicznej FIFY jeszcze na PS2. Myślałem, że zwykła FIFA wystarczy mi do wyjścia tej oznaczonej nr 13., ale chyba chęć zagrania w najnowsze dzieło EA będzie silniejsza ode mnie. Mam nadzieję, że szybko stanieje. :biggrin:

Edytowane przez Maaaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki to nie ten dzial he

Edytowane przez Pyrol22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa Street będzie w PL wersji ?

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zamówił już preorder i jest chętny na jakieś meczyki w przyszłości to piszcie. PSN: szanki91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko mnie jakoś nie porwało. W FIFIE street 2 podobał mi się GAMEBREAKER czy jakoś tak, ogólnie nie odczuwam takiej radości z grania jak w poprzednich częsciach z PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa uliczna piłka jest do pogrnia,ale bez rewelacji, jakaś monotonna taka bez polotu :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 2 godzinki na Street'cie i odpaliłem Fifę 12. Gram, gram i sobie myślę, kurde dlaczego mi żadna sztuczka nie wyszła ;) Hehe, przyzwyczajenie ze street'a lekko pozostało w pamięci.

Jestem na 100% pewny, że grając na przemian na jednej i drugiej grze dobrych wyników się nie osiągnie. Za bardzo różnią się te gry, a nasza głowa będzie co jakiś czas chciała przenosić zachowania zawodników z jednej gry do drugiej i na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×