Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Da się wyłączyć mowę innych grających? Bo czasami takie głupoty gadają że grać się nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się wyłączyć mowę innych grających? Bo czasami takie głupoty gadają że grać się nie da

Da się. Podczas rundy naciśnij SELECT, wybierz tego kogo chcesz wyłączyć i naciśnij X. To jest pierwsza rzecz jaką ja robie na początku rundy zaraz po wybraniu klasy od razu wszyscy ida na wyciszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się. Podczas rundy naciśnij SELECT, wybierz tego kogo chcesz wyłączyć i naciśnij X. To jest pierwsza rzecz jaką ja robie na początku rundy zaraz po wybraniu klasy od razu wszyscy ida na wyciszenie

Ja wyciszam tylko jak przeszkadzają, czasami komentowanie jest przydatne i wiem kiedy ktos idzie za mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, szkoda ze się tego w opcjach tak na amen nie da wyłączyć, ale będę kombinował ;]

Bo dzisiaj mi na serwer wbiła jakaś zgraja przedszkolaków, już dalej się domyślacie pewnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem to się w ogóle zastanawiam po cholerę niektórzy włączają headsety w tej grze, bo nieraz to mi sie wydaje że chyba tylko po to bym mógł posłuchać płaczu dziecka albo jakiś rodzinnych rozmów. Rzadko kiedy ktoś gada coś sensownego, przeważnie to jakieś rozmowy (krzyki!) w tle. Mówię tu oczywiście o grze z nieznajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ich celem jest pokazanie się z jak najlepszej strony i wtedy gwiżdżą, śpiewają i krzyczą po to, żeby "zaistnieć".

A co do MUTE'owania graczy to szkoda, że dopiero w którymś tam path'u zostało to dołożone, przecież powinno być od początku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, ponieważ kupiłem CoDa 4 z tymi 4 dodatkowymi mapkami, nazw ich nie pamiętam, ale wiem jak wyglądały, gram już od paru dni w multi i ani razu nie natrafiłem na tą mapę, nawet jak chcę wykreować, jakąś grę to w mapach tych nowych nie ma Tak ma być? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opakowaniu powinieneś mieć kod, który wpisujesz w Playstation Store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, teraz zastanawiam się tylko, jak to jest że 4 Mapy ważą 400 MB :/

Ściągam demo gry, niecałe 1GB, a tu same mapy tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok dzięki, teraz zastanawiam się tylko, jak to jest że 4 Mapy ważą 400 MB :/

Ściągam demo gry, niecałe 1GB, a tu same mapy tyle...

Te 4 mapey to dużo więcej niż jakieś demko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy już się pobierają...

A mam jeszcze jedno pytanie, czy jak podłoże Cleymora i mnie zabiją to on znika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mapy już się pobierają...

A mam jeszcze jedno pytanie, czy jak podłoże Cleymora i mnie zabiją to on znika?

Tak znikaja po kilku sekundach, jedynym trybem w ktorym nie znika po smierci jest Search&Destroy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak znikaja po kilku sekundach, jedynym trybem w ktorym nie znika po smierci jest Search&Destroy.

Generalnie to w każdym trybie jest tak samo. Clymorki z znikają w momęcie kolejnego respownu, a akurat w S&D na respown się czeka najdłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie do 110zl+przesylka 4 czesc calla!!!jest ktos chetny na sprzedaz?oczywiscie stan gry bardzo dobry;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Activision zapowiedzialo nowe Call of Duty od Infinity Ward.

Tytul to Call od Duty: Modern Warfare 2...

zadna II WW, zadne Science Fictione tylko wiecej Modern. ;)

Bosko!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne które wyjdzie będzie od Infinity ? bo czytałem że kolejne ma być właśnie SF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejne które wyjdzie będzie od Infinity ? bo czytałem że kolejne ma być właśnie SF.

Tak. Plota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak od IW to gra będzie udana, tylko żeby się przyjęła to musi wnieść coś nowego, czyli np: czołgi, samoloty, działa, więcej broni, no i multi na miarę B:BC, czyli z pojazdami itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna sprawa , wyrobia sie w 2009 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piekna sprawa , wyrobia sie w 2009 ? :)

No pewnie, koniec listopada.

Jaki obstawiacie konflikt? Moze Afganistan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wooo ale swietny news :) kocham ta gre i jest w mojej czolowce na PS3 :) z zadna gra na tej konsolce nie spedzilem tyle czas i nie spedze - oczywiscie dopoki nie wyjdzie 6ka :) bo WWII juz mnie nie kreci i temat dla mnie mocno wyeksplatowany. Nie gralem  w bete Killa 2, ale jestem przekonany ze Mp z CODa 6 zarzadzi an calej linii i nie bede gral w nic innego hehe :) jak ktos pyka w coda to poslijcie mi invita, pomordujemy wspolnie :)

ps. jakie sa wasze ulubione tyby MP? ja w sumie praktycznie ciosam tylko w team deatmach - lubie gry zespolowe jakos, i jest to fajne poczucie ze nie jest sie samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki obstawiacie konflikt? Moze Afganistan?

Najprawdopodobniej będzie to Afganistan, czytałem o tym tylko że wtedy pisali że kolejny CoD "6" będzie SF i zaraz po nim miał wyjść "7" w temacie Afganistanu, pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam konflikt na lini USA - Chiny i Rosja coś takiego ;)

W Afganistanie na 90% nie będzie, gdyż ten temat zaklepał sobie nowy Medal of Honor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale to temat o CoD4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×