Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcę się zaopatrzyć w grę, gdyż po tym co zobaczyłem na gameplay'ach, usłyszałem od kolegów i przeczytałem w czasopismach, jestem bardzo najarany na ta grę. Jak myślicie, warto już kupować, czy jest szansa, że jeszcze potanieje (>150 zł)?

BTW. Warto kupować CoD3? (i tak nie kupię )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Chcę się zaopatrzyć w grę, gdyż po tym co zobaczyłem na gameplay'ach, usłyszałem od kolegów i przeczytałem w czasopismach, jestem bardzo najarany na ta grę. Jak myślicie, warto już kupować, czy jest szansa, że jeszcze potanieje (>150 zł)?

BTW. Warto kupować CoD3? (i tak nie kupię )

Powiem Ci tak. Ja kupiłem GotYE i nie żałuję. Mam dodatkowe mapy, a cena praktycznie ta sama. Do czego zmierzam? Kupując CoD4 musisz sprawdzać czy to jest stara wersja czy nowa. Game of the Year Edition ma dodatkowe mapy z PSS o wartości 36,00 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Chcę się zaopatrzyć w grę, gdyż po tym co zobaczyłem na gameplay'ach, usłyszałem od kolegów i przeczytałem w czasopismach, jestem bardzo najarany na ta grę. Jak myślicie, warto już kupować, czy jest szansa, że jeszcze potanieje (>150 zł)?

No nie wiem czy warto. Ja przez tę gre straciłem mega dużo godzin życia! Inne gry kupuję, pogram dwa dni i wracam do CoDowania. Sam musisz ocenic czy jesteś na to gotowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę kurczę grać dla statów i w ogóle,poradzili mi tą grę(idzie pocztą)i coraz bardziej się zastanawiam że lepszym rozwiązaniem chyba by była gra Battlefield:Bad Company.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obie gry są dobre, gdybym miał jednak między nimi wybierać brałbym bf, bo cod mi sie przejadł. Ale tobie polecam obie na żadnej z nich sie nie zawiedziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, dlaczego w cod4 nie mozna wychylac sie zza rogu tak jak mozna robic to w medal of honor? Moim zdaniem brak wychylenia to -1000 do realizmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, dlaczego w cod4 nie mozna wychylac sie zza rogu tak jak mozna robic to w medal of honor? Moim zdaniem brak wychylenia to -1000 do realizmu

Bo CoD to nie MoH Wychyleni lub ich brak- każda gra jest inna, a z realizmem to bym w ogóle nie wyskakiwał. Jak można mówić o realiźmie w grach typu CoD, kiedy to dostajesz kulkę w klatę i biegniesz dalej. Poza tym powiedz mi ile razy w rzeczywistości się wychylałeś zza rogu, kiedy dookoła wszyscy do ciebie strzelali z AK47 ?... no właśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, dlaczego w cod4 nie mozna wychylac sie zza rogu tak jak mozna robic to w medal of honor? Moim zdaniem brak wychylenia to -1000 do realizmu

Realizmu?

Zapraszam na paintball albo do Afganistanu, tam dostaniesz nadmiar realizmu i będziesz mógł się wychylac zza rogu do woli.

PS3 = konsola gier video, VIDEO - nie realistycznych.

Zaraz zadasz pytanie dlaczego w GT5p nie da się wysiąśc z auta i skoczyc do kiosku po papierosy.. gry są pisane tak, a nie inaczej, w jednych można robic to, w innych tamto. Po co więc porównywac różne produkcje i pytac o takie głupoty?

Pełen realizm Ci się marzy? Na przykład taki:

- kupujesz gre za 200 zł - wielka radośc - lecisz do domu, odpalasz, grasz 10 min (powiedzmy, że to FPS) dobrze Ci idzie no ale cóż, zdaża się, dostajesz Headshota = giniesz. Powinno byc tak, że gra nigdy więcej nie odpala się na Twojej konsoli. To by był realizm co? O to Ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pełen realizm Ci się marzy? Na przykład taki:

- kupujesz gre za 200 zł - wielka radośc - lecisz do domu, odpalasz, grasz 10 min (powiedzmy, że to FPS) dobrze Ci idzie no ale cóż, zdaża się, dostajesz Headshota = giniesz. Powinno byc tak, że gra nigdy więcej nie odpala się na Twojej konsoli. To by był realizm co? O to Ci chodzi?

Tak a pozniej znowu lecisz do sklepu po kolejna kopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Ech, jeszcze lepiej! Do każdego egzemplarza gry będzie dołączany Wania - rosyjski najemnik, były żołnierz jednostki Specnaz. Od tego czasu headshot w grze = headshot od Wani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Też to zauważyłem, ale na padzie widocznie brakło przycisków, które mogłyby za to odpowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Up:

Też to zauważyłem, ale na padzie widocznie brakło przycisków, które mogłyby za to odpowiadać.

Wychylenie mogło być przypisane pod czujniki ruchu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wychylenie mogło być przypisane pod czujniki ruchu ^^

Dobry pomysl

A ja mam takie pytanie , wie ktos czy Infity planuje wydanie jakiegos patcha ktory bedzie zawieral trofea do coda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie , wie ktos czy Infity planuje wydanie jakiegos patcha ktory bedzie zawieral trofea do coda ?

Niet. Powiadają, że już na to za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niet. Powiadają, że już na to za późno.

Dlaczego za pozno ? Do Gta4 wyszedl tez teraz patch i jakos nie bylo za pozno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lipca 2008r.

Zawiedli się ci, którzy oczekiwali, że Infinity Ward wypuści stosowną łatkę z listą osiągnięć do odblokowania. Tak jest, deweloper zdecydował się nie dodawać PS3 Trophies do Modern Warfare na PlayStation3. Decyzja zapadła po uzgodnieniu, że jednak jest już trochę za późno na zrobienie czegoś, o czym Microsoft pomyślał przed premierą 360′tki.

Źródło grrr.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie, bo po co mieli by dodawac trophies do coda 4 skoro zaimplentowali je do coda waw ?

i niech mi tu ktos nie gada ze cod4 sprzedal sie w tylu kopiach ze powinni to zrobic bo nie kazdy kupi nowego coda

i tu błąd... wlasnie bardzo duzo osob kupi - uwierzcie mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie, bo po co mieli by dodawac trophies do coda 4 skoro zaimplentowali je do coda waw ?

i niech mi tu ktos nie gada ze cod4 sprzedal sie w tylu kopiach ze powinni to zrobic bo nie kazdy kupi nowego coda

i tu błąd... wlasnie bardzo duzo osob kupi - uwierzcie mi

Z tego co wiem to CoD5 zrobila firma "Treyarch", a CoD4 Infinity Ward wiec co ma piernik do wiatraka ? Infity mogloby wrzucic trofea. Ale jak widac oni zakonczyli juz prace ,osiedli na laurach, zwineli kase i maja w d****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak xD nie skojarzylem...

mysle ze masz racje ale moze jednak dodadzą albo poczekają do coda6 (kotre ponownie IW będzie robic) i moze tam dowalą trofea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest założenie, że co drugi CoD będzie od IW. Wniosek? Kupujemy parzyste Cody ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobie wyjątek i kupie CoD WaW Dobrze ze multi nie jest tak bardzo zroznicowany od CoD'a 4 bo w "czwóreczce" jestem fallen in love

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Realizmu?

Zapraszam na paintball albo do Afganistanu, tam dostaniesz nadmiar realizmu i będziesz mógł się wychylac zza rogu do woli.

PS3 = konsola gier video, VIDEO - nie realistycznych.

Zaraz zadasz pytanie dlaczego w GT5p nie da się wysiąśc z auta i skoczyc do kiosku po papierosy.. gry są pisane tak, a nie inaczej, w jednych można robic to, w innych tamto. Po co więc porównywac różne produkcje i pytac o takie głupoty?

Pełen realizm Ci się marzy? Na przykład taki:

- kupujesz gre za 200 zł - wielka radośc - lecisz do domu, odpalasz, grasz 10 min (powiedzmy, że to FPS) dobrze Ci idzie no ale cóż, zdaża się, dostajesz Headshota = giniesz. Powinno byc tak, że gra nigdy więcej nie odpala się na Twojej konsoli. To by był realizm co? O to Ci chodzi?

@Borys85 : Nie mozna milo odpisac ? Zadalem pytanie poniewaz przyzwyczailem sie do takiej opcji w podobnych grach i tak jak juz ktos napisal na PC mozna sie wychylac - stad moja ciekawosc i fakt, ze moje pytanie nie nalezy do glupich. Ciekawy bylem odpowiedzi a nie szczeniackich uzewnetrznien kopnietego frustrata. Mimo wszystko dzieki za zaangazowanie i filozoficzna rozprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Borys85 : Nie mozna milo odpisac ? Zadalem pytanie poniewaz przyzwyczailem sie do takiej opcji w podobnych grach i tak jak juz ktos napisal na PC mozna sie wychylac - stad moja ciekawosc i fakt, ze moje pytanie nie nalezy do glupich. Ciekawy bylem odpowiedzi a nie szczeniackich uzewnetrznien kopnietego frustrata. Mimo wszystko dzieki za zaangazowanie i filozoficzna rozprawe.

Przecież Ci miło odpisał. OCB? Wytłumaczył Ci wszystko i jeszcze pretensje masz...

Co do realizmu to tak gra ma go tyle, że wystarczy a jeżeli Ci mało to nie graj i wali nas Twoje zdanie. Pewnie odpaliłeś, doszedłeś do 15LVLu i już się wypowiadasz... LOL... 2H grał i znawca wielki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×