Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tylko powiedz w jakiej misji

W większości misji, w których grasz Marines.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh tej broni i tak nie znalazłem, wszystkie nieboszczyki miały, albo shotguny albo to co ja Ale mniejsza o to...

Problem tkwi teraz w kodach, bo widzę że by odblokować je trzeba zbierać "Laptopy" i mam pytanko czy istnieje jakaś mapa ich lokacji? Bo np: w 2 misji akt. 1 trzeba zdobyć 3, ja mam 1, a odnoszę wrażenie że wszystko już sprawdziłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowe tryby w Call of Duty 4

* Bare-bones Team Deathmatch - Ten tryb ma być powrotem do korzeni. Nie będzie w nim perków, nalotów ani helikopterów. Liczą się tylko umiejętności.

* Hardcore HQ - Połączenie trybów Hardcore i HQ, wiadomo o co chodzi.

* Multi-bomb Search and Destroy - znów nazwa mówi wszystko, Search and Destroy, w którym każdy z graczy atakujących ma bombę

* Hardcore FFA - zwykłe Free for All z regułami trybu Hardcore

ale jak to? ma wyjsc jakis patch z tymi nowymi trybami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak to? ma wyjsc jakis patch z tymi nowymi trybami ?

To maja byc nowe tryby w CoD5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh tej broni i tak nie znalazłem, wszystkie nieboszczyki miały, albo shotguny albo to co ja Ale mniejsza o to...

Problem tkwi teraz w kodach, bo widzę że by odblokować je trzeba zbierać "Laptopy" i mam pytanko czy istnieje jakaś mapa ich lokacji? Bo np: w 2 misji akt. 1 trzeba zdobyć 3, ja mam 1, a odnoszę wrażenie że wszystko już sprawdziłem...

W goglach możesz znaleźć około 200 poradników (z mapami, opisami, filmami, zdjęciami itp.), które pokazują, jak zdobyć wszystkie laptopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie znalazłem chyba z 10 jak przejść główne misje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To maja byc nowe tryby w CoD5...

chyba raczej nie bo gralem na kompie w cod4 i tam juz byl tryb, ze kazdy ma swoja bombe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem oryginalne CoD4 ( Na PS3 ofc. ), ale w wersji angielskiej. Czy wydano i udostępniono na internecie spolszczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, kupiłem oryginalne CoD4 ( Na PS3 ofc. ), ale w wersji angielskiej. Czy wydano i udostępniono na internecie spolszczenie?

niestety na ps3 nie ma w polskiej wersji jezykowej cod4 ani zadnego patcha to umozliwiajacego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie co do trybu Arcade Mode, czy jak się go przechodzi na full chalenge to trzeba przejść całą grę za jednym zamachem? I jaka jest nagroda o ile jest? Bo ja na razie przeszedłem AM, ale na trybie level chalenge i nic nie dostałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety na ps3 nie ma w polskiej wersji jezykowej cod4 ani zadnego patcha to umozliwiajacego

niestety?

Hehe! Może jeszcze z duubingiem miałoby byc? Marines z głosem Żebrowskiego. Wtedy bym w to nie grał. Polski język w grach jest bez sensu, a jak masz gre po angielsku to sobie język podszlifujesz! Przyda się w przyszłości

Zdaję sobie sprawe, że nie wszyscy muszą po agielsku nawijac ale gry powinny byc tylko w oryginalnych wersjach. Zawsze jest słownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@^^^:

Zgadzam się z tym, że nie ma polskich wersji językowych gier na PS3 (choć wczoraj w Empiku był Assassin's Creed PL, a i Bioshock ma być spolszczony). Przynajmniej nie trafi ci się beznadziejna polonizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie co do trybu Arcade Mode, czy jak się go przechodzi na full chalenge to trzeba przejść całą grę za jednym zamachem? I jaka jest nagroda o ile jest? Bo ja na razie przeszedłem AM, ale na trybie level chalenge i nic nie dostałem

Podtrzymuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@^^^:

Tak, na Full Challenge musisz przejść grę za jednym zamachem.

Nie, nie ma za to żadnych nagród.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@^^^:

Zgadzam się z tym, że nie ma polskich wersji językowych gier na PS3 (choć wczoraj w Empiku był Assassin's Creed PL, a i Bioshock ma być spolszczony). Przynajmniej nie trafi ci się beznadziejna polonizacja.

A w jakiej grze była dobra polonizacja? Mi się jedynie Baka w roli Fishera podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

można przechodzić misje w dwoje.? tak jak w rfom.?

że ekran jest podzielony na dwa i się razem przechodzi gre;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Arielooo:

Na split screenie można pykać tylko w trybie multi.

@Up:

Niedawno osiemnastka, teraz 1000 post... Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wersja na PS3 ale wersja PC jest bardzo fajna a to chyba to samo no nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam konsolę wcześniej od wielu lat PC. COD4 to moja ulubiona gra (cała seria) zagrywałem się na piecyku a teraz na konsolce i mam wrażenie że na konsolce jest lepsza zabawa pomimo wczesniejszych oporów do gry padem. CoD4 nie przeszedłem singla, dlaczego ?-uwielbiam multi i tylko ta rozgrywka jest dla mnie ważna w całej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sosiu, robisz wielki blad ze nie przechodzisz single bo COD4 ma jeden z najlepszych single w historii FPS ! kampania totalnie kopie. doradzam Ci jednak ukonczyc single. nie bedziesz zalowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wlasnie kupilem gre w UK, wersje GotyE. Zauwazylem, ze w ta gre mozna grac w 1-4 os na jednej konsoli. Jest opcja co-op? Moze deathmach na podzielonym ekranie? Nie moge teraz tego sprawdzic, bo mam konsole w Polsce.

Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ze w ta gre mozna grac w 1-4 os na jednej konsoli. Jest opcja co-op? Moze deathmach na podzielonym ekranie?

W CoD4 nie ma w ogóle trybu co-op (ani na jednej konsoli, ani przez internet). Jest split-screen dla maksymalnie czterech graczy. Niestety, nie powiem jak się sprawuje, bo nie korzystałem nigdy z tej funkcjonalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astarot, jest tak jak moj przedmowca pisze. co-op nie istnieje. zas co do split-screen to go testowalem nawet na trzech graczy w trybie deathmach i wszystko chodzi dobrze i plynnie. radocha jest! niestety wkurzaja dwie rzeczy:

1- jest o polowe map mniej niz w trybie online (brak wszystkich wiekszych prawdopodobnie dlatego ze plynnosc gry by siadala). ale ten fakt mozna jeszcze jakos przebolec.

2- nie mozna stworzyc swojej wlasnej klasy! i to juz jest przegiecie bo klasy ktore mamy do wyboru sa w wiekszosci zle wywazone.

ogolnie split-screen to calkiem fajny i cieszacy tryb ale o niebo lepszy jest online

P.S. wybaczcie mi moja pisownie ale pisze z PS3 wiec polskich liter nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×