Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Astarot, jest tak jak moj przedmowca pisze. co-op nie istnieje. zas co do split-screen to go testowalem nawet na trzech graczy w trybie deathmach i wszystko chodzi dobrze i plynnie. radocha jest! niestety wkurzaja dwie rzeczy:

1- jest o polowe map mniej niz w trybie online (brak wszystkich wiekszych prawdopodobnie dlatego ze plynnosc gry by siadala). ale ten fakt mozna jeszcze jakos przebolec.

2- nie mozna stworzyc swojej wlasnej klasy! i to juz jest przegiecie bo klasy ktore mamy do wyboru sa w wiekszosci zle wywazone.

ogolnie split-screen to calkiem fajny i cieszacy tryb ale o niebo lepszy jest online

P.S. wybaczcie mi moja pisownie ale pisze z PS3 wiec polskich liter nie mam

Dzieki za odpowiedz. Wlasnie o cos takiego mi chodzilo. No nic... pobawie sie z bratem po powrocie kilkia minut i ubije kilku ludiz na online Fabule przeszedlem na PC, ale teraz podejde do niej po raz kolejny. Ogolnie tryb dla jednego gracza mimo, ze krotki to przesycony akcja i wieloma fajnymi mowtywami (egzekucja na poczatku gry wbila mnie w krzeslo!).

Do zobaczenia online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ptanie, dlaczego jak przejdę jakiś level na veteranie, to jak biorę mision select i wchodzę na tą misję to jest np: regular?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem sobie w NRD (dokładniej w sklepie 'Nich fur Idioten' w blisko polskiej granicy) DS3 i jestem ciekaw, jak wygląda sprawa z wibracjami w CoD4? Kiedyś toczyła się o to dyskusja i jedni mówili, że są, a drudzy, że nie. Więc jak to w końcu jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, sprawdziłem na oficjalnej stronie i CoD4 nie ma w wykazie gier obsługujących wibracje. A żeby tych śmierdzących leniów szlag trafił, bo akurat w Coda pykam najwięcej i jestem w klanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zawiałem się z powodu braku wibracji... już oczami wyobraźni widzę jak mój pad wariuje pod ostrzałem talibów ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość grania przy pomocy myszki i klawiatury w COD4 na PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest możliwość grania przy pomocy myszki i klawiatury w COD4 na PS3 ?

Nie ma takiej mozliwosci. A co, dostajesz baty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest możliwość grania przy pomocy myszki i klawiatury w COD4 na PS3 ?

W mordę jeża, ile można wałkować ten temat?! Oficjalna odpowiedź na twoje poniekąd głupie pytanie brzmi: nie. Na dzień dzisiejszy jedyną grą na PS3, która pozwala na granie myszą i klawiaturą bez żadnych modyfikacji sprzętowych jest Unreal Tournament 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiej mozliwosci. A co, dostajesz baty?

Grę mam od 2 dni i na razie nie grałem online.

Grając dawno temu w Quake2 na serwerze Resetu w statystykach uplasowałem się na 2 miejscu (2 lata gry).

Więc o moje baty się nie martw

W mordę jeża, ile można wałkować ten temat?! Oficjalna odpowiedź na twoje poniekąd głupie pytanie brzmi: nie. Na dzień dzisiejszy jedyną grą na PS3, która pozwala na granie myszą i klawiaturą bez żadnych modyfikacji sprzętowych jest Unreal Tournament 3.

Nie tak nerwowo. Dziękuję za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grę mam od 2 dni i na razie nie grałem online.

Grając dawno temu w Quake2 na serwerze Resetu w statystykach uplasowałem się na 2 miejscu (2 lata gry).

Więc o moje baty się nie martw

Zapraszam więc do wspólnej rozgrywki jak będziesz miał ochotę. Pad vs Pad! Chętnie pogram z Tobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend podwójnego doświadczenia w Call of Duty 4

W przyszły weekend grający w Call of Duty 4: Modern Warfare będą zdobywać znacznie więcej punktów doświadczenia niż zwykle.

Infinity Ward zapowiedziało na 12-14 września weekend podwójnego doświadczenia w grze Call of Duty 4. Informacja dotyczy naturalnie pojedynków sieciowych, podczas których doświadczenie zdobywane przez graczy za zabitych wrogów będzie naliczane podwójnie.

cod4rec4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh fajnie, ciekawe tylko dlaczego

To juz 3 albo 4 raz od premiery... nic nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To juz 3 albo 4 raz od premiery... nic nowego.

Nie wiedzialem bo CoD'a mam od niedawna, wiec dla mnie to jednak cos nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie rozdzialki w callu na pudelku pisze ze giera obsluguje wszystkie 3 rozdzielczosci ale jak ja zalanczam to automatycznie wskakuje 720p czemu??jakis blad czy co??mam telewizor full hd o co sie rozchodzi??moze to ktos wyjasnic??wielkie dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odnosnie rozdzialki w callu na pudelku pisze ze giera obsluguje wszystkie 3 rozdzielczosci ale jak ja zalanczam to automatycznie wskakuje 720p czemu??jakis blad czy co??mam telewizor full hd o co sie rozchodzi??moze to ktos wyjasnic??wielkie dzieki za odp

Chodzi o to, że cała gra chodzi maksymalnie w 720p jedyne co w tej grze jest w 1080p to początkowe logo, a na pudełku to już różne rzeczy widziałem i nie należy w to wierzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że cała gra chodzi maksymalnie w 720p jedyne co w tej grze jest w 1080p to początkowe logo, a na pudełku to już różne rzeczy widziałem i nie należy w to wierzyc.

i dla tego podaja 1080p??no super:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i dla tego podaja 1080p??no super:)

Ewentualnie możesz zaznaczyć w opcjach, że chcesz tylko 1080p, ale wtedy cod4 i tak nie wygląda lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre co to za kawalek i co to za kapelka przygrywa w tle???

Pierwszy to System of a Down - Aerials, a drugi to Slipknot - Duality.

Teraz pod dłuższym ograniu CoD'a wydaje mi się, że kolega z filmiku używa Fraga. Mogę się mylić, jak coś to sorry ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×