Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Te nowe mapy to sa gupie jak te standardowe.... szkoda kasy wydawac...

to idz pograj w CS'a tam sa dopiero super mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS to klasyk, do ktorego CoD ma jeszcze baaaardzo dluga droge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to idz pograj w szczyt ludzkich mozliwosci, tzw bierki. i nie mow nam co jesz na sniadanie bo mi sie niedobrze robi i przypomina filmik 2girls1cup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich grających online mam pyt. Czy jest ktoś chętny do zamiany map , poprostu mam mapy z PS STORE uk , a potrzebuję z usa, moja wersjia gry to NTSC pozdrawiam. Mój kontakt e-mail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CS to klasyk, do ktorego CoD ma jeszcze baaaardzo dluga droge.

kto lubi CS'a ten lubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie lubię, grałem i nie mogę się jakoś przekonać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

mało nas na Polaków (albo mi sie wydaje) na multiplayer w COD4. Jestem chętny do gry z rodakami

Mój nick to Piotrek22 [POL], mam headseta, pakiet nowych map i chęci do gry.

Gram późnymi popołudniami, wieczorami i nawet nocą (do 1-2 nawet - mam zdrowie co?)

W statystykach mieszcze sie gdzieś w okolicach 420 000 miejsca, hahah i pnę się cały czas do góry.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo ja grałem w Call of Duty 4 na kompie i było banalnie proste . ale najlsepszą misją było strzał ze snajperki do Imrana Zahajeva w Czarnobylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trzeba bylo zagrac na veteranie xD a nie na easy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to trzeba bylo zagrac na veteranie xD a nie na easy xD

Właśnie! Gra na Veteran'ie to prawdziwa wojna. Przejście jednej z misji zajęło mi ponad tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taka misja prypiat kolo diabelskiego mlynu xD trzeba pilnowac snipera ze zlamana noga i czekac na helikopter to jest dopiero hardcore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest taka misja prypiat kolo diabelskiego mlynu xD trzeba pilnowac snipera ze zlamana noga i czekac na helikopter to jest dopiero hardcore

Ja tą misję przechodziłem 2 tygodnie Ale wiadomo nie mam wiele czasu do grania to próbowałem 4-6 razy pod rząd a później z wkurzenia włączałem multi A grałem na poziomie yyy tym pomiędzy normal a najwyższym

W skrócie: single- jak bardzo dobry jeśli nie wręcz genialny film czyli kapitalna gra aktorów, bardzo dobry scenariusz, świetne zdjęcia, mnóstwo efektów specjalnych i krótki

Multi- bez zastrzeżeń, dosłownie wszystko mi w nim pasuje a jeśli tak nie jest to nie pamiętam o tym

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ja chciałem być tak szybki na treningu żeby mi sam wylosował Veteranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest taka misja prypiat kolo diabelskiego mlynu xD trzeba pilnowac snipera ze zlamana noga i czekac na helikopter to jest dopiero hardcore

heh w takim razie Epilog na Veteranie to przegięcie... (5h robiłem ta misje, a trwa 1min)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie robilem bo stracilem save zaraz po pripaciu ;( i musialbym od nowa grac na veteranie wiec dalem sobie spokuj ja tam mwalcze ostro w multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe tryby w Call of Duty 4

* Bare-bones Team Deathmatch - Ten tryb ma być powrotem do korzeni. Nie będzie w nim perków, nalotów ani helikopterów. Liczą się tylko umiejętności.

* Hardcore HQ - Połączenie trybów Hardcore i HQ, wiadomo o co chodzi.

* Multi-bomb Search and Destroy - znów nazwa mówi wszystko, Search and Destroy, w którym każdy z graczy atakujących ma bombę

* Hardcore FFA - zwykłe Free for All z regułami trybu Hardcore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak Według mnie gra jest światna, ale za krótka, przeszedłem ją w 1 dzień, a wcale dużo nie grałem Teraz chyba będę próbował na różnych trybach no i ten Arcade Mode spróbuje, bo to zapewne jest przechodzenie leveli na czas tak? A i co się ma jak się to przejdzie? I jeszcze jedno pytanko, sorrki, ale gram sobie z bratem w trybie podzielonego ekranu i mam taki zestaw broni (Chyba pierwszy dostępny od góry) to ten karabin strzela mi tylko seryjkami po chyba 5 naboi, jak zmienić by strzelał ciągłymi? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bubu przejdz sobie na veteranie, na pewno dluzej Ci zejdzie

hehe a ten karabin po prostu tak strzela, nie mozna tego zmienic.

Ten prawdziwy takze, bo ten w grze jest odwzorowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanko, sorrki, ale gram sobie z bratem w trybie podzielonego ekranu i mam taki zestaw broni (Chyba pierwszy dostępny od góry) to ten karabin strzela mi tylko seryjkami po chyba 5 naboi, jak zmienić by strzelał ciągłymi? Pozdro

Nie ma takiej opcji, ale wbrew pozorom te serie (po 3 strzaly) sa bardzo zabojcze, trzeba tylko sie przyzwyczaic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bubu przejdz sobie na veteranie, na pewno dluzej Ci zejdzie

hehe a ten karabin po prostu tak strzela, nie mozna tego zmienic.

Ten prawdziwy takze, bo ten w grze jest odwzorowany.

Ten prawdziwy (M16) ma 3 tryby strzelania: pojedynczo, seriami po 3 i ogien ciagly. Mozna je dowolnie przestawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten prawdziwy (M16) ma 3 tryby strzelania: pojedynczo, seriami po 3 i ogien ciagly. Mozna je dowolnie przestawiac.

Gwoli ścisłości, to tylko M16A4 może strzelać ogniem ciągłym. Wszystkie poprzednie modele mogą strzelać tylko pojedynczo, seriami po 3 pociski, albo w ogóle nie strzelać, jak się zatną. W sumie z tym zacinaniem to ciekawa sprawa - większość osób myśli zapewne, że M16, oficjalny karabin US Army jest po prostu niezawodny. Błąd. Jest całe mnóstwo potwierdzonych przypadków zacięcia się M16/M4 w walce. Bez zestawu do czyszczenia karabin stawał się po prostu bezużyteczny. Dlatego też niemiecka firma Heckler&Koch wyprodukowała dwa nowe karabiny szturmowe - HK416 (strzelający amunicją 5.56 NATO, czyli taką samą, jak M16) i HK417 (na amunicję 7.62 NATO). Jak sami możecie zobaczyć (HK416 i HK417), wyglądają one niemalże identycznie (co eliminuje problem 'zapoznawania' żołnierzy z nowym sprzętem), jak ich zawodni kuzyni, ale ich niezawodność plasuje się na poziomie AK-47.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiej opcji, ale wbrew pozorom te serie (po 3 strzaly) sa bardzo zabojcze, trzeba tylko sie przyzwyczaic.

A jest on w grze w trybie dla 1 gracza?

A co do Veterana, dzisiaj spróbowałem przejść (Zagrać), jak dla mnie to Horror Tej gry się chyba na tym trybie nie da przejść Chodź CoDa 3 mi się udało, to tu bardzo wątpię, walka jest tak zacięta...

A macie może jakiś opis, trybów rozgrywki dla 2 graczy, (np: sabotage, Detmatch itd) bo chciał bym się dowiedzieć o co chodzi w danej konkurencji ^^

Bo na raziem, gram na zwykłym trybie gdzie po za strzelaniem do siebie nic się nie robi A chciał bym to jakoś uatrakcyjnić Jakieś pomysły? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jest on w grze w trybie dla 1 gracza?

Tak, ale musisz sam go podnieść (od zabitego Marines), nigdy nie zaczynasz z nim rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jest on w grze w trybie dla 1 gracza?

A co do Veterana, dzisiaj spróbowałem przejść (Zagrać), jak dla mnie to Horror Tej gry się chyba na tym trybie nie da przejść Chodź CoDa 3 mi się udało, to tu bardzo wątpię, walka jest tak zacięta...

A macie może jakiś opis, trybów rozgrywki dla 2 graczy, (np: sabotage, Detmatch itd) bo chciał bym się dowiedzieć o co chodzi w danej konkurencji ^^

Bo na raziem, gram na zwykłym trybie gdzie po za strzelaniem do siebie nic się nie robi A chciał bym to jakoś uatrakcyjnić Jakieś pomysły? ^^

Jeszcze tylko powiedz w jakiej misji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×