Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się składa, że już walczyła i ją pokonała, chociaż niejednogłośnie. Rewanż bardzo prawdopodobny, bo na horyzoncie nie widać godnej rywalki

No walczyła i miała spore problemy właśnie, to chyba jedyna poważną rywalka na teraz

Ale w takiej formie to mogła by spokojnie z gosciami walczyć

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Jessica Aguilar i ma walkę z Gadelha. Kto wygra będzie walczył o pas.

 

Mi się marzy starcie z Karoliną Kowalkiwicz na gali w polsce. To by było coś pięknego.

Miejmy nadzieje że Karolcia wydostanie się z KSW wygra z 3 walki w UFC i będziemy mieli walkę stulecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że załapała się na darmowy "makijaż" to jeszcze zgarnęła za to 50 kawałków $   (bonus za walkę wieczoru)

 

jessica-penne-blood-bath.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Jessica Aguilar i ma walkę z Gadelha. Kto wygra będzie walczył o pas.

 

Mi się marzy starcie z Karoliną Kowalkiwicz na gali w polsce. To by było coś pięknego.

Miejmy nadzieje że Karolcia wydostanie się z KSW wygra z 3 walki w UFC i będziemy mieli walkę stulecia

Z całym szacunkiem ale JJ by Kowalkiewicz osmieszyla, szkoda, że urodą nie walczy ;) w jej przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie był bym taki pewien. Obie przez długi czas były na zbliżonych poziomie.

 

Karolina jest notowana jako nr 5 na świecie, a czy jest lepsza dowiemy się dopiero jak pójdzie do UFC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie był bym taki pewien. Obie przez długi czas były na zbliżonych poziomie.

 

Karolina jest notowana jako nr 5 na świecie, a czy jest lepsza dowiemy się dopiero jak pójdzie do UFC

U nas jest kręcony hajp na Kowalkiewicz kaeswu i inne pierdoly, widze, że Ty Januszem nie jesteś i ogarniasz to i owo. Moim zdaniem Karolina w chwili obecnej w stójce była by zbita jak ta całą Penne, często wygląda nie poradnie - a JJ ma stojke jak chłopy, zero tam nie przemyślanych ruchów czy babskiego bicia. W chwili obecnej nie widze żadnych szans dla Karoliny. Zresztą najpierw to ona musi wyjść z tego bagienka kaeswu.

Pisalem, że z Blachowicza w UFC też nic nie będzie i narazie to się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 miejsce na świecie dają jej nie janusze z KSW tylko najbardziej prestiżowe portale.

Póki co to takie teoretyczne miejsce, aby je zweryfikować trzeba walczyć w UFC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie teoria z która ją się nie zgadzam ale skoro jest tak ceniona to kwestia czasu aż Dana ją zakontraktuje i będzie mogła się wykazać w ufc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem, jak dla mnie Aśka ma pod względem technicznym najlepszą stójkę w całym UFC, bez względu na kategorie. Karolina mogłaby w UFC zakręcić się w okolicach topu dywizji, jest solidna, ale JJ to zwierzę, bestia i dominatorka. Zdziwiłbym się gdyby ich walka weszła w pełen dystans.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldo złamał żebro. Walka stulecia odwołana  :down:

No nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie jest potwierdzone, spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze złamanym żebrem raczej nie zawalczy.

 

Czekają tylko co zrobić czy będzie zastępstwo dla Conora czy zdjać walkę w całości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to się potwierdzi to raczej walka się nie odbędzie, co innego gdyby to był pretendent, to kogoś by Jose dosztukowali.

No ale ja tam jeszcze jestem dobrej myśli, i czekam na jakieś oficjalne info od samych zawodników na ich portalach czy cuś.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już oficjalnie Conor z Mendesem.

 

Nie wiem po co był ten kilkudniowy cyrk, chyba każdy widział złamane żebro na X-ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie wiem po co było te cudowanie. Tak czy siak wielka szkoda, chociaż walka będzie i tak dobra, a Aldo prędzej czy później będzie musiał zawalczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka jest o tymczasowy pas? Dobre zestawienie, paradoksalnie Chad może być cięższym przeciwnikiem dla Irlandczycka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że cięższym, Chad od razu będzie obalał a w parterze Conor jest średniakiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chad od razu będzie obalał a w parterze Conor jest średniakiem

 

Wiesz, to samo mówili przed walką JJ z Carlą Esparzą ;) to, że jeden będzie szedł po obalenie jeszcze nie oznacza z automatu, że ten drugi wyląduje na plecach. Walka będzie dla Conora cięższa, ale jednocześnie może być mniej widowiskowa. Choć to nigdy nie wiadomo, tam gdzie w grę wchodzi "Notorious" wszystko się może zdarzyć. Ja jednak nastawiam się na przepychanki w klinczu, zerwania z ciosem, trochę stójki i znów klincz, wszystko przeplatane okazjonalnymi obaleniami. Nie wierzę jednak, że Conor spędzi większość walki na plecach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gala UFC co leci o 4 nad ranem na extreme sport to są wszystkie walki czy tylko te główne? Jak nie tam to gdzie można jeszcze obejrzeć w znośnej jakości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz Extreme to pozostają streamy, ja zawsze oglądam ruskie streamy chodzą gdzieś na oko 480p i nie ma żadnych przycinek ani wyskakujących okienek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudziłem się na Lawler vs McD i nie żałuję, chociaż końcówka trochę zaskakująca. Teraz czas na ME :D

Strasznie zeszło powietrze z mikrusa, ale te 3 sek można było przedłużyć ;)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×