Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijam :) pomóż Pablos ;)

http://cohones.mmarocks.pl/threads/poradnik-ufc-rewards-czyli-darmowy-fight-pass-i-nie-tylko.22566/

 

Tu macie poradnik.

Potwierdzam wszystko działa. 

Wcześniej płaciłem za fightpassa 40zł/miesiąc a teraz mam już nazbierane na rok do przodu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na Fight Pass'ie nie lecą karty główne numerowanych gal, także chyba nie bardzo to pomocne ;)

Jak to? To jak je oglądać? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie lecą karty główne gal numerowanych , ale wszystko inne tak.

 

 

Np walka Sobotty będzie tylko na fightpassie, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transmisja karty głównej jest na Extreme

do tego jak mamy fightpass mamy absolutnie wszystko jeżeli chodzi o UFC + kilka innych organizacji + wszystkie wali z całej 22 letniej histori UFC , Strikeforce, Pride i wielu innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transmisja karty głównej jest na Extreme

do tego jak mamy fightpass mamy absolutnie wszystko jeżeli chodzi o UFC + kilka innych organizacji + wszystkie wali z całej 22 letniej histori UFC , Strikeforce, Pride i wielu innych

Gorzej jak ktoś nie ma Extreme :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos ty na rocksach sie udzielasz? O której gala u nas sie zaczyna maincard na extreme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu buta RR została uziemiona, bolesna lekcja pokory. fighters > grapplers :)

https://mobile.twitter.com/Carnage_Unleash/status/665788730423160833/video/1

Co do JJ, to zaliczyła kolejną mocną przeciwniczke i przy okazji poprawiła jej urodę ;)

635831465989482937-2015-11-14-Valerie-Le

Na tą chwilę, tylko skoksowana Gadelha może jej zagrozić.

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta takie gale warto wstawać w nocy. Byliśmy świadkami historycznej chwili

 

Perfekcyjna walka Holy, niesamowite emocje, wielkie brawa nie tylko za KO ale całą walkę , gdy Ronda wpadła bezradnie w siatkę było widać że jest psychicznie złamana.

 

Tym większe brawa dla Aśki, nie zachwyciła ale spokojne punktowała, masaktując twarz przeciwniczki.

 

Szkoda Piotrka ale ten cios perfekcyjnie wszedł. Szacun że od razu się nie poddał tylko próbował przetrwać. Takie jest MMA

 

http://www.dailymotion.com/video/x3dvj26_pyzia-vs-hh_fun

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miała taktykę Ronda. Latać za Holm jak Pudzian za Najmanem :D co nie podbiegła to dostawała. Brawo dla nowej mistrzyni.

Pytanko: po jakim czasie te numerowane gale są dodawane do fight passa?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy teraz zmienią okładkę gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holm zagrała w swoją gre i nie pchała się do parteru, boksersko klase lepsza + pewnie trochę olane przygotowania Pyzy i jest sensacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście gotowi na trochę mojej szczerości? :). Bo mógłbym dużo napisać o tej dzikiej i najważniejsze dla nas niesamowitej gali ale umieszczę na razie to co wyskrobałem od razu po całej gali na moim Facebooku ;).

 

 

Moje zdanie o walce Joanny jest takie, że Joanna włożyła serce w walkę zaś Valerie prawie nic nie robiła i do tego tylko perfidnie psuła walkę ;). Najważniejsze, że nasza mistrzynia obroniła pas i uważam, że na dzień dzisiejszy Joanna nie ma sobie równych w całym UFC (nawet mogę wziąść pod uwagę dywizję męskie ;)). Joanna Jędrzejczyk to prawdziwy fighter a do tego też nasza Polish Power ;). To tyle ;). Peace :).

 

A jeśli chodzi o wygraną Holm to myślicie, że to przypadek? :). Ja myśle, że to nasza mistrzynia walką przed zszokowała całą galę albo inaczej Valerie tak bardzo negatywnie zawiodła ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o wygraną Holm to myślicie, że to przypadek? :)

 Jak ja nie lubię słowa przypadek w kontekście zawodowego MMA. Przypadkiem to ja bym mógł ustrzelić Jona Jonesa ;) To niby jak to według Ciebie było? Holm wybrała się na zakupy, ale pomyliła drogi i zamiast do sklepu trafiła na halę. Wybiegła na nią jakaś Pyza, więc Holly walnęła ją w ryło i przypadkiem została mistrzynią świata?

Nie ma czegoś takiego jak przypadek, jak lucky punch w sportach walki. Holm wygrała, bo perfekcyjnie egzekwowała taktykę. Pytanie brzmi, czy to bardziej Holm wygrała, czy Ronda przegrała. Nie chcę niczego ujmować nowej mistrzyni, ale skłaniałbym się ku temu drugiemu. Honda była wkurzona, a nie ma nic gorszego w MMA niż gorąca głowa. Biegała za przeciwniczką, waliła te swoje koślawe ciosy i zbierała w papę. Gdzie był jej narożnik? Dlaczego nikt jej nie przywołał do porządku? Moim zdaniem Ronda przegrała, bo ona nie chciała po prostu wygrać. Ona chciała wygrać i upokorzyć Holm, ograć ją w jej "królestwie,", zdominować w stójce. I to chore pragnienie gnało ją do takiego stylu walki, jaki widzieliśmy, a w konsekwencji do zasłużonej przegranej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko :). Ja chciałem tylko porozmawiać na trochę innym poziomie ;), bo gala była pierwszej klasy :). Ale nie udało się bo na to pytanie strasznie trudno odpowiedzieć, więc mogło być ono też retoryczne :). Ale tak czy siak dalsze zdania powinny przedstawić moje stanowisko ;).

Nie będę już zadawał takich pytań :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach przerwy oglądania ufc wytrwale czekałem na tą galę. Nasza mistrzyni walczyła z głową mimo kilku błędów pokazała serce do walki i klasę. Co do rondy to było widać że walczy bez sensu, sztucznie nakręcona, bez pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greg Jackson wymyślił genialną taktykę , Holy perfekcyjnie ją wykonała. Do tego była spinka naważeniu co zagotowało Pyzę.

 

To jest MMA , każdy może mieć gorszy dzień i głupio przegrać. To nie boks że można nabić 40-0

Będziemy mieli ciekawy rewanż. Pewnie na UFC 200 które pobije wszelkie rekordy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greg Jackson wymyślił genialną taktykę , Holy perfekcyjnie ją wykonała. Do tego była spinka naważeniu co zagotowało Pyzę.

To jest MMA , każdy może mieć gorszy dzień i głupio przegrać. To nie boks że można nabić 40-0

Będziemy mieli ciekawy rewanż. Pewnie na UFC 200 które pobije wszelkie rekordy.

Jak by zawodnicy byli prowadzeni jak nasi mistrzowie Polsat boxing najt było by i 40-0 %) ale wiadomo, że w UFC nie ma chorych praktyk.

Ronda jeszcze się odkuje, rewanż niedługo :)

A jeszcze pytanie, co z ,bonesem? Widziałem, że jakieś chore ciężary dzwiga

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bankowo rewanż na UFC 200 nas czeka.

Co do walk - Joanna klasa, nie ma co więcej mówić :D A walka Rondy z Holly mnie zadziwiła mocno i trochę dzień popsuła, bo mimo tej pyszałkowatości, ja tam Rondę lubię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej wykupić galę KSW, żeby nie było problemów z transmisją? IPLA, KSW.tv. czy może onet.pl? Nigdy wcześniej tego nie robiłem, a innej możliwości poza internetowymi serwisami niestety nie posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×