Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza gala w tym roku ;) Conor co za przekoles jednak, Chad kondycja siadła. Co za gala, jeszcze raz powtórzę.

A Rory I Ruthless walka roku, jak w mordę strzelił.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialna karta główna, latające kolana i niesamowicie emoconujące walki o pas.

 

Parter Conora został brutalnie przetestowany, Chad zmęczył się od bicia go z góry. Zapasnik po pełnym okresie przygotowawczym zrobi z niego marmoladę.

 

Ale hype trwa nadal. Pewnie przed końcem roku unifikacja która pobije kolejne rekordy

 

 

 

Dlaczego Rory padł po jednym lekkim ciosie  :blink:

 

CJr61mOUkAAw6kk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powalczylby jeszcze trochę i mógłby zostać bez twarzy, miał już dość ewidentnie.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC 189 najlepsza gala w historii? Jak wyglądały bonusy? Bo każda walka zaslugiwala na bonus hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • „Występ Wieczoru”: Conor McGregor
  • „Występ Wieczoru”: Thomas Almeida
  • „Walka Wieczoru”:  Robbie Lawler i Rory MacDonald

Bonusy po 50k.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem kibicem McGregora i mega go lubię, ale nie rozumiem za co dostał ten bonus. Zanim znokautował Mendesa na punkty jednak przegrywał, a znaleźliby się inni zawodnicy którzy bardziej na bonus zasłużyli.

 

Dodatkowo dziś zapowiedziano nowego TUF'a gdzie trenerami mają być McGregor i Faber, Irlandczyk zajmie się zawodnikami z Europy, a Amerykanin zawodnikami ze Stanów. Szkoda, że nie będzie walki między nimi na koniec sezonu, bo McGregor by miał na rozkładzie wtedy kolejnego reprezentanta Team Alpha Male :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem kibicem McGregora i mega go lubię, ale nie rozumiem za co dostał ten bonus. Zanim znokautował Mendesa na punkty jednak przegrywał, a znaleźliby się inni zawodnicy którzy bardziej na bonus zasłużyli.

 

 

Może właśnie dlatego.

 

 

 

Dodatkowo dziś zapowiedziano nowego TUF'a gdzie trenerami mają być McGregor i Faber, Irlandczyk zajmie się zawodnikami z Europy, a Amerykanin zawodnikami ze Stanów. Szkoda, że nie będzie walki między nimi na koniec sezonu, bo McGregor by miał na rozkładzie wtedy kolejnego reprezentanta Team Alpha Male :biggrin:

 

Walki nie będzie bo Faber walczy już wagę niżej, poza tym jaki ona by miała sens w tym momencie czy nawet pod koniec roku, Aldo jest następny i chyba tylko to się liczy dla Conora w tym momencie jak i dla samego Aldo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldo ucieka przed Conorem jak mała dziewczynka i czuję, że z następnej walki też wypadnie przez jakąś "kontuzję".

Edytowane przez stolarz1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mir goni Silve w finisherach, właśnie ściął Duffy-ego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Janek oficjalnie  vs Rumble na UFC 191

 

Ale przeskok zaliczył po takiej cienkiej walce, dziwne. Miej go Boże w swojej opiece w takim razie.

Życzę mu powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No obawiam się, że Janek zaliczy solidny wpiernicz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic do stracenia (poza zdrowiem) a mnóstwo do zyskania.

 

Zapasy, zapasy i jeszcze raz zapasy i  Johnsona można pokonać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zapasy, zapasy i jeszcze raz zapasy i  Johnsona można pokonać

 

Oby zdążył go obalić.

Słabiej niż Manuwą chyba już zawalczyć nie można, więc trzeba być dobrej myśli, ewentualnie życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.

Ale szacunek że podjął walkę z przeciwnikiem na tym poziomie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z 2 lata temu był przemierzany do Rumbla w WSOF tylko się rozbiło o to że WSOF nie chciało kontraktu na 1 walkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby zdążył go obalić.

Słabiej niż Manuwą chyba już zawalczyć nie można, więc trzeba być dobrej myśli, ewentualnie życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.

Ale szacunek że podjął walkę z przeciwnikiem na tym poziomie.

Stary to nie jest kaeswu tam się walczy, a nie wybiera przeciwników ;) może dostał czarnego po to aby strasznie go zbił i Janusz out z UFC :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z 2 lata temu był przemierzany do Rumbla w WSOF tylko się rozbiło o to że WSOF nie chciało kontraktu na 1 walkę.

 

No tylko przez te dwa lata sporo się zmieniło, Rumble wystrzelił w UFC jak z procy, i kasował czołówkę, A Janek "dobierał" przeciwników w KSW plus bezbarwny pojedynek z Manuwa.

Oby było inaczej tym razem, niech się trzyma w tym UFC i mam nadzieje że tą najgorszą walkę ma już za sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem nadal zdania, że Janek do UFC się nie nadaje :p i jego kariera długo tam nie potrwa, ale i tak szacun, że próbuje , a nie jak Mamed który musi wyżywić rodzine i zbija bąki w pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast Pawlak dostaje bęcki. I po ptokach, kolejna, brutalna weryfikacja polskich talentów ;)

Kolejny raz dziewuchy ratują galę :D

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszy wieczór szykuję się na rewanż Dillashaw vs. Barao 2 ;). Pierwsze starcie było mega i uważam je za najlepszą walkę jaką widziałem w UFC :] i jestem teraz strasznie ciekaw jak wyniknie dzisiejszy pojedynek :]. Ciekaw jestem też co pokażę Paul Felder :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

190 czas zacząć :D

Cholera, jeszcze chwila i do walki z JJ wyjdzie Claudio Ghadel.

Wow, RR pokazała jak się załatwia koksiary :)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko nie pasowało trochę zachowanie kibiców brazylijskich do Rondy Rousey. Jakieś granice niekiedy są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC 191

125 lbs: Demetrious Johnson vs John Dodson

Karta główna

265 lbs: Frank Mir vs Andrei Arlovski

205 lbs: Anthony Johnson vs Jimi Manuwa

115 lbs: Paige VanZant vs Alex Chambers

205 lbs: Jan Błachowicz vs Corey Anderson

Czyli jest szansa dla Janka, że się odbije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolejna walka Janka w której oddaje całkowicie inicjatywę i daje się totalnie zdominować.

Wydaje mi się że jednak UFC to za wysokie progi dla niego, skoro po 30 sekundach walki dyszy jak smok.

Szkoda mi go bo to dobry zawodnik, no ale obijanie kelnerów  w sosie własnym KSW się skończyło jakiś czas temu, dobrze jednak że nie doszło do walki z Johnsonem bo na prawdę mogłoby być ciężko z jego zdrowiem, oszczędził sobie kilka lat życia.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×