Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

już od dawna to wisi na wupe.pl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś patrzał na ufc wczoraj ;] ? świetna gala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie, bo byli konkurencją dla KSW a prędko innej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają hajs, pójdzie kaucja i będzie MMA Attack :D

Tak by było fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksw20.jpg

Błachowicz walka o pas - gites

Pudzian - fajnie, pod warunkiem że dostanie godnego przeciwnika

Różal - zwisa mi generalnie, dużo gada a nie zawsze dużo robi, chociaż z tą ostatnią walką to go wyruchali bo dostał na ostatnią chwilę parterowca kiedy cały czas przygotowywał się na stójkowicza dlatego ma okazję udowodnić że nie należy go skreślać

Bedorf - ostatnia walka mi się bardzo podobała, jeśli nadal jest w formie to z miłą chęcią zobacze go w akcji ponownie

Anzor Azhiev - młody, utalentowany a takich zawszę się fajnie ogląda :biggrin:

Waluś - nie robiłbym se nadziei że będzie z niego zawodnik, ale zawsze miło walkę obejrzeć pod warunkiem że będzie trzymać poziom

6 nazwisk co będzide oznaczać 6 walk, trochę mało jak na jubileusz, brak Mameda, myślę że nie ma mowy o pay per view jak se to marzyli właściciele KSW, a jeśli je dadzą to będzie to strzał w kolano.

Czekamy na nazwiska rywali ;)

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet miałem zamiar się wybrać, ale niestety termin zajęty (wesele kumpla)

Pewnie jak znam życie nie zestawią nic konkretnego w pojedynku Polsko - Polskim

4 HW i pewnie każdy dostanie jakiegoś z zagranicy.

Ciekawe co dla pudziana, znowu freak fight czy w końcu prawdziwe wyzwanie.

6 nazwisk nie oznacza 6 walk. Będzie 7 lub zastanawiają się na 8.

PPV całkiem realne, pewnie będą chcieli spróbować. Jak będzie Pudzian - Koksu to się sprzeda i to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koksa raczej nie zobaczymy na KSW,prawdopodobnie wystąpi na MMA Attack 29 września więc wątpie żeby był zdolny walczyć 2 razy w tak krótkim czasie.Jeżeli chodzi o Pudziana to dużo mówi się o ewentualnym rewanżu z Timem Sylvia,to byłby sprawdzain dla Pudziana,Różal musi się fajnie zaprezentować bo jego ostatnie walki nie były najgorsze ale nie ma to przełożenia na wyniki.Waluś- to będzie freak fight nie spodziewam się nadzwyczajnych umiejętnośći.Walka o pas i pojedynek Anzora jak najbardziej na + ale jak dla mnie to za mało na PPV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy wiesz ale MMA Attack prawdopodobnie przestanie istnieć. Właściciel Dariusz Ch. jest zatrzymany za szereg przestępstw korupcyjno-skarbowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie można oglądać walki Ufc na żywo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz orange sport to pozostaje stream w necie.

W weekend szykuje się walka roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że nie będzie tak nudna jak ostatnia Bonesa, bo też zapowiadała się fajnie a dostaliśmy 5 rund w których padły może 2 łokcie, ze 3 kopnięcia i jakiś prosty :P

Walka Pudziana z Koksem - myślę że Pudzian by się nie zgodził, po drugie no kurwa po co?:D Koksu może dla picu bić najmanów i innych takich leszczy, ale przecież każdy zawodnik który nie jest najmanem i ma odrobinę oleju w głowie poradzi sobie z Koksem. Jeśli będzie walka Pudzian - Koksu to myślę że każdy już sobie uświadomi że to co odwalają to zwykła szopka, a KSW straci uznanie w oczach wszystkich, nawet jeśli oglądalność będzie duża. Najbardziej dla Pudzilli bym widział rewanż z Silvią, lub inne duże nazwisko ale w zasięgu Pudziana (choć tak naprawde nie wiemy jakie ma umiejętności bo na Sappie nie mógł się wykazać) jak np Todd Duffee (chociaż może trochę za mocny), Bobby Lashley lub paru innych których można dobrze wypromować.

Pozatym myślę (a nawet jestem pewny) że na tym KSW zobaczymy Valentija Overeema, pytanie czy będzie walczył z Bedorfem czy Pudzianem, oba scenariusze są prawdopodobne.

Swoją drogą chętnie bym zobaczył Różalskiego z Pudzianem i szczerze to pieniądze prędzej postawiłbym na tego 2 ;)

Skoro mówisz że jeszcze jakieś walki mogą dojść to dobrze, bo 6 to jednak troszkę za mało, zawsze było przynajmniej 7. Zobaczymy co z tym PPV, jestem przeciwny tego typu akcjom, tym bardziej, że znając Lewandowskiego i Kawulskiego to jebną cenę 50zł pod pretekstem że UFC też tyle kosztuję :E*

* nie mam pojęcia ile kosztuje w stanach PPV za UFC :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPV na UFC akurat drogie nie są. 15,99 $ na najbliższą galę.

Ostatnie walki były nudne bo pretendenci byli słabi. Bones to nie wiem co robi jeszcze w LHW przecież on nie przegra z nikim przez najbliższe 10 lat.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co na Polskie będzie dawało trochę ponad 5 dyszek mniej więcej. Biorąc pod uwagę KSW i UFC, to jakie walki są tam i jakie tu to myślę że cena nie powinna być taka sama ;) Choć pewnie i tak będzie.

Coś ciekawego znalazłem http://www.mmarocks.pl/polskie-mma/jacek-wisniewski-zadebiutuje-w-mma/

Rękawice KSW ;) Tylko nie mam pojęcia w jakiejby wadze mógł lecieć, choć raczej mało prawdopodobne by walczył na 20 biorąc pod uwagę sparingi i turniej o którym tam piszą. Jak się tam sprawdzi to pewno dadzą mu szanse w kej es dablju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do UFC to ostatnia walka Silvy całkiem ciekawa, nie wiadomo jakby się to wszystko potoczyło gdyby Sonnen nie zjebał tej obrotówki, w końcu pierwszą rundę zdominował. Póki co mistrz zostaje mistrzem ;)

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyło by się tak samo bo mówił po walce że dostał na początku rundy strzała od Spidera który go zmulił więc i tak by w stócje szybko padł w drugiej rundzie próby obaleń nie udane ;-) Wracając do Pudziana to Selo mówisz że nie przyjmie walki z Koksem bo i po co.... a po co była walka z Bobbem ? Tak samo można było przewidzieć wynik więc wcale się nie zdziwie jak będzie taka walka ;-) p.s KSW 20 będzie na 99 % PPV ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno KSW było blisko odwołania walki z Sappem i zmianie przeciwnika, gdyż bali się, że Sapp zupełnie nic nie pokaże (i tak się stało w sumie) i zaszantażowali go, że pojedynek zostanie odwołany chyba, że ten weźmie walkę na serio i się postara, o czym niby zapewnił on i jego menadżer. Sam Pudzian z resztą mówił, że bił Sappa tak bezmyślnie bo chciał mu spuścić wpierdol żeby sobie nie myślał że przyjedzie i odbierze czek a potem pojedzie dalej, więc chciał go sprać żeby przynajmniej poczuł ból za te pieniądze ;D

Walka z Koksem byłaby tak samo słaba jak z Sappem, nie oszukujmy się, ale Robert mimo że jest fajnym człowiekiem to z MMA nie ma nic wspólnego, za to Pudzian już swoje trenuje i to nie byle gdzie i po co ma to robić? Równie dobrze mógłby se powiesić worek treningowy na strychu i w niego kopać godzinę dziennie, to by mu wystarczyło żeby pokonywać Najmanów, Sappów i innych Hardkorowych Koksów. Skoro człowiek się poświęca i jedzie tak daleko trenować to przynajmniej z zamiarem żeby coś osiągnąć. Jeśli KSW mu da taką beznadziejną walkę to będzie to jak naplucie mu w twarz.

PPV kupie pod warunkiem że będzie w rozsądnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, obie walki słabe i nudne. same nazwiska nic nie dają, po za tym że przyciągają więcej ludzi. koks to już celebryta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KSW 20 uzupełniono rozpiskę

93 kg.: Jan Błachowicz (15-3) vs. Houston Alexander (13-8)

Pozostałe:

Open.: Mariusz Pudzianowski (4-2) vs. Christos Piliafas (4-1)

Open.: Marcin Różalski (2-2) vs. Jerome Le Banner (3-2)

Open.: Karol Bedorf (7-2) vs. TBA

77 kg.: Borys Mańkowski (12-4-1) vs. Rafał Moks (6-5)

70 kg.: Anzor Anzhiev (2-0) vs. TBA

Open.: Kamil Waluś (2-1) vs. TBA

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że obie walki wygrają Polacy.

Przeciwnik Pudziana to jakiś no name, pokonujący samych leszczy ;D Ale zdecydowanie lepsza walka niż chociażby z Sappem czy Koksem. Mam nadzieje, że Pudzian będzie miał okazję się trochę wykazać.

Rywal Błachowicza powinien się trochę postawić ale myślę, że Janek go rozgryzie i sobie poradzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale padaka. UFC 149 najgorsza gala jaka widziałem odkąd oglądam UFC, a starcie Kongo -Jordan najgorsza walka jaką widziałem w życiu. Trzeba było zostać w łóżku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze ściągam z neta gale w całości, ale kumpel który mnie uprzedził mówił to samo co ty, dlatego nawet jej nie szukam ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janisz i Juras jeszcze wspominali, że Orange Sport będzie pokazywać archiwalne całe gale Pride. Dla mnie bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko, ale mi się podoba, mimo że jest dubstep, którego osobiście nie trawie :D

Czekamy na dłuższą wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×