Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Walki były bardzo dobre powiadasz... Cóż, dyskusja więc z Tobą to jak ze ślepym o kolorach.

Sent with Galaxy S III via Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walki były bardzo dobre powiadasz... Cóż, dyskusja więc z Tobą to jak ze ślepym o kolorach.

A co Ty wymagasz Gościu ? Poziomu UFC na gali w PL ?

W takim razie zaproponuj coś i wskaż 1-go fighter`a z PL który wg. Ciebie jest godny jakiegoś poziomu ? Marudzić i p....ić głupoty każdy potrafi więc wskaż coś konstruktywnego.

Ja przed chwilką oglądałem wczorajszą walkę Mańkowski - Moks -> jeżeli ta walka dla Ciebie nie trzymała poziomu to raczej z Tobą nie ma o czym gadać, no chyba że dla ciebie jedyną wczorajszą walką godną twojej uwagi była walka Pudzilli z tym Grekiem i na niej opierasz swoje tezy.

Edytowane przez lennox
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie widzę powodów do narzekań.

Janek, Anzor i Moks z Mańkowskim dali bardzo fajne walki. Bedorf również bardzo przyzwoicie, walka Różala taka średniawa, momentami wyglądała niczym solówka na garażach po lekcjach. Wiśniewski z Walusiem zrobili śmieszny freak fight, a Pudzian udowodnił, że potrafi wykonać gameplan i nie musi się rzucać na tzw hajnie ;D Widać, że się rozwija. Poziom gali był przynajmniej dobry.

Ciekawe z kim Nastula będzie walczył ;) No i następny rok zapowiada się bogato bo jak powiedzieli właściciele KSW w 2013 6 gal (z czego 2 w PPV - szczęście w nieszczęściu)

Edytowane przez Selo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walki były bardzo dobre powiadasz... Cóż, dyskusja więc z Tobą to jak ze ślepym o kolorach.

aleś argument zapodał.. normalnie dżoker! co bym teraz nie napisał to i tak będzie z góry skazane na bycie bzdurą, bo przecież ślepy kolorów nie rozróżnia!! ajajaj, muszę to sobie zapisać. będę nisczył ludzi od razu, bez szans na dyskusję!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jones z Belfortem dobra walka, nie to co ostania Bonesa ;) Ale zaskoczenia co do wyniku to nie ma ;P

Jeśli chodzi o polską scenę to kułak wrócił do gry i jakiegoś kelnera rozwalił, dobrze że wraca ale, żeby Materli odebrać pas to się będzie musiał bardzo postarać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gala UFC 152 całkiem spoko.

Miałem szalony pomysł oglądać ją od transmisji na facebooku bez kładzenia się spać. Trochę przysypiałem ale najważniejsze widziałem.

W walce wieczoru przez te kilka sekund serce zabiło mocniej, pewnie jak każdemu, no ale niestety skończyło się jak można było przewidzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odnoszę wrażenie, że jeśli Jones nie przejdzie do ciężkiej to przez najbliższe kilka lat nic się nie zmieni, a szkoda bo powoli zaczyna mnie to męczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahah :biggrin:

Kurde nic tak nie cieszy jak obita morda Najmana :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wiadomo, że przegra. Nie wiem jak można się tak błaźnić, zero honoru tylko kasa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najman w ten sposób odkłada na emeryturę, kiedyś wszyscy o nim zapomną ale hajs na koncie zostanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna być walka Najmana z Sappem. Ciekawe kto by wygrał? To by się chyba musiało tak skończyć ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas odświeżyć temat.

Mamy pełną rozpiskę na KSW 21. Przeciwnikiem Mameda będzie Melvin Manhoef

http://www.sherdog.com/fighter/Melvin-Manhoef-4296

Mega doświadczony zawodnik, ale jednocześnie swoje lata już ma. W stójce myślę, że Mamed mógłby mieć problemy i na tej płaszczyźnie będzie to walka dość wyrównana, ale wystarczy, że Mamed sprowadzi go do parteru i poddanie go nie powinno wiele zająć.

Reszta rozpiski

Materla - Rodney Wallace (pas)

Saidov - Mańkowski (pas)

Sowiński - Jewtuszko (pas)

Kułak - Piotr Strus

Jay Silva - Horwich

I 2 dupery

Moim zdaniem pod względem sportowym to najlepsza gala KSW się zapowiada. Podoba mi się również to, że KSW przestaje być galą typu Polska vs reszta świata, a podpisują kontrakty z zawodnikami na więcej walk i robią walki między nimi. Póki co nie ma za dużego wyboru, ale jeśli pójdą w tym kierunku to niedługo możemy fajny asortyment nazwisk i nie będzie śmiesznych moim zdaniem sytuacji jak taka gdzie Materla od paru lat stara się o pas, a gdy dochodzi już do tej walki to dostaje przeciwnika, który jest 1 raz na KSW i wygrać może to samo. Na pas trzeba sobie zasłużyć, a nie przyjść i ewentualnie wygrać.

Na deser trailer jeśli ktoś jeszcze nie widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cieszyłbym się tak bardzo ;) Właściciele KSW mówili w jednym z wywiadów, że planują w 2013 6 gal z czego 2 w systemie PPV. Cieszy większa ilość gal, ale te w PPV oby nie były ograniczone do freak fightów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o tym temacie i nawet nie zauważyłem że trzech grzbietów się zbulwersowało, iż śmiałem powiedzieć że KSW to kupa. Więc spieszę z wyjaśnieniem.

Kilku zawodników ma potencjał ale ogólnie lepiej jest choćby pojechać na zawody czy turnieje jakiś konkretnych sztuk walki niż siedzieć i patrzeć na KSW bo ani nie ma tam nikogo kto owe sztuki walki potrafi zastosować w walce ani nie ma nikogo kto wyszedł by na tzw pełnej kurwie i zniszczył swojego przeciwnika, czyli mówiąc inaczej, to są walki remizowe.

Nie mam czasu teraz pisać nt żenującego poziomu Kasty, który nie zna ani języka polskiego ani aniołami angielskiego, czy komentatorów, ale pierwsze co bym zrobił żeby KSW było ciekawsze to nie sprowadzane drewnianych emerytów, którzy 12 lat temu stoczyli walkę w ufc i uważa się ich za weteranów ufc lol tylko skombinowac młodych, zdolnych zawodników, z Holandii,Niemiec, czy Rosji. Wejdzie taniej i lepiej.

W chwili obecnej KSW chyba oglądają tylko ludzie którzy chcą zobaczyć że Polak potrafi komuś dokopać, i nie chodzi mu o technikę a tylko wejście zwycięstwo Polaka. Nie ma w tym nic złego bo sam np oglądam mecze Polski bo czekam aż w końcu z kimś wygrają, a wiem że mecze Niemiec Anglii czy Francji stoją na lepszym poziomie ale ich mimo to nie oglądam.

Zatem na chwilę obecną, wolę obejrzeć choćby walki kobiet w SF niż KSW.

Ps, skoro już piszę to dodam jeszcze jedno, Kawulski to pajac z najbardziej wiejskim ryjem jaki w życiu widziałem. Wydaje mu się ze jest polskim Daną, a w rzeczywistości jest zwykłym burakiem.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamed jest zawodnikiem o jakim piszesz. Jest w sumie sam i jest ponad wszystkich innych zawodników i zobaczymy na co go stać jak powalczy w USA. Na pewno jest to zawodnik ze sporymi umiejętnościami i potrafi dać show na ringu niszcząc rywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grabowski - Oli Thompson 16 Grudnia.

Damian jeszcze kilka dni temu zaprzeczał, a jednak walka będzie.

Liczę że ktoś to będzie transmitował, w końcu to jakaś polska grupa managerska organizuję tę galę.

Nie po to bierze się Najmana żeby nikt nie wiedział jego kolejnej porażki :) (Najman w K1)

Edit: Będzie w TVN Turbo

http://www.mmc-fightclub.com/

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps, skoro już piszę to dodam jeszcze jedno, Kawulski to pajac z najbardziej wiejskim ryjem jaki w życiu widziałem. Wydaje mu się ze jest polskim Daną, a w rzeczywistości jest zwykłym burakiem.

hmmm, śmiałe słowa jak na kogoś kto nie zauważa fenomenalnej walki Mańkowski - Moks.

Poza tym rozumiem, że Ty jesteś przystojniejszy, nie masz "wiejskiego ryja" i co ważniejsze potrafisz zorganizować w PL dużo lepsze MMA niż Kawulski, o zarobieniu większej kasy nie wspominając. Jednym słowem WOW. Cieszę się, że miałem szczęście zamienić z Tobą kilka słów.

I wiesz, prawdziwego faceta od dzieciaka różni to, że facet działa a nie nap...ala w necie na ludzi, którzy osiągnęli więcej niż on.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dziwną definicję pojęcia fenomenalnej walki. Nie wiem czy wynika to z nie znajomości tematu czy niskich wymagań. Ale to już nie moja sprawa.

Co do Kawula, to owszem, jestem przystojniejszy i nie mam takiej hardkorowej facjaty jak on, a mma się nie zajmuję więc osiągnięć porównać się nie da. Ale napisałem o nim tylko dlatego bo on przecież powiedział że fanów, którzy nie chcą kupować PPV ma w dupie - więc Ja też go tam mam, tym bardziej że wydaje mu się ze jest Bogiem mma lol.

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale patola w tym KSW. Manhoef kontuzjowany, a to oznacza brak najciekawszej walki na gali i oznacza to również, że Mamed dostanie jakiegoś kelnera i znowu nie będzie miał okazji żeby choć trochę się pokazać UFC z dobrej strony. Choć szczerze wątpię, czy Mamed kiedykolwiek trafi do UFC, swoje lata już ma i jeśli nie teraz to nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontuzja jak kontuzja. Ryzyko wliczone w ten sport. Będzie ogórek na minutę walki.

Oglądałem wczorajszą videokonferencje z Mamedem i szans na UFC nie ma.

On musi "wyżywić rodzinę" a w KSW ma easy money. 6 minut w ringu w ostatnich 2 latach !

Niestety nie ma żadnych sportowych ambicji, zachowuje się jak piłkarz który zamiast iść grać do ligi hiszpańskiej czy angielskiej idzie grać za 10 baniek do arabów czy innych azjatów.

Szkoda już nawet grzebać w tym temacie, na szczęście mamy młodych zdolnych którzy w najbliższym czasie trafią do UFC

Edit: jest szansa że będzie on

http://www.ufcundisputed.com/fighter/kendallgrove

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest potwierdzone, że Grove (Street 4 Life :D) będzie. W rankingu MMA wyżej o 9 pozycji (35, Manhoef 45, Mamed 11). Może być dobra walka, przynajmniej nie jakiś kelner z dupy wzięty. Możliwe, że byli z nim już wcześniej ugadani na wypadek takiej sytuacji jak teraz. Jestem całkiem zadowolony jak na KSW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×