Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gala Pro Fight odwołana. No niestety konkurencji jeżeli chodzi o polskie podwórko MMA dla KSW brak.

K&L mogą otwierać szampana. Najpierw MMA Attack teraz to.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas oglądałem UFC, ale jakoś ostatnio brak czasu i chęci. Mam nadzieję, że Janek Błachowicz pokaże klasę na KSW 20 ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hendo kontuzjowany UFC 151 odwołana :(

A tak czekałem na tę walkę.

Jones będzie walczył z Machidą na UFC 152

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipton bo chętnie zobaczyłbym jak hendo dostaje po mordzie, a tak będę musiał oglądać to samo tylko że z zawodnikiem, którego jednak lubię ;D

Co do KSW to następna gala w PPV... Kretyński pomysł ale co zrobić, najwyżej obejrzy się przez neta. Poza tym w końcu ktoś pomyślał i wszystkie walki będą na zasadzie 3 rund po 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Z Jones-em jednak będzie walczył Belfort.

W miedzyczasie był też brany pod uwagę Sonnen który jako jedyny zgodził się walczyć 1 września. Ale Jones nie chciał tej walki

Ogólnie dużo się działo w ostatnich 24h. Machida odmawiając walki wypadł z obiecanej mu ostatnio kolejki do pasa.

Do walki na 151 palili się A.Silva i Weidman, ale nic z tego nie wyszło.

A co do KSW to się nawet nie zastanawiałem czy bym kupił PPV bo i tak nie pasuje mi termin. (planowałem nawet jechać do Ergo)

30 trochę drogo, jakieś 15 -20 dało by ostatecznie lepszy efekt finansowy

Coś mi się wydaje że to będzie niewypał jak walka RJJ w PL.

Adamek - Kliczko to jednak był inny rozmiar kapelusza.

Pudzian się już znudził, zresztą wszyscy już się dowiedzieli że to cienki bolek a reszty zawodników przeciętny kowalski nie kojarzy.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, że z tego będzie klapa i KSW straci trochę hajsu ;D Może dzięki temu Mamed pojedzie do UFC bo nie będą mieć tyle żeby go przytrzymać xd

Ja oglądam na necie, chyba że coś mnie podkusi i kupie to PPV, ewentualnie może ojciec jak usłyszy to weźmie i kupi, żeby samemu móc obejrzeć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wejść na portal mmarocks i jak będzie gala w komentarzach ludzie będą wrzucać najlepsze możliwe streamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamed w UFC lub Strikeforce! Pewne jest to, że leci za ocean z tym, że nie wiadomo co dokładnie wybrał ale niedługo ma to ogłosić. Jeśli to UFC to świetna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię Jonesa - koleś jest mega talentem ale jest strasznym kmiotem tak jak jego trener Greg Jackson. Pewnie nie każdy wie ale po walce z Machida, jak ten leżał nieprzytomny, Jackson wołał do Jonesa "hey Jon, go check on Lyotto, get some fans"... Potem jazda po pijaku wypadek i kontrakt z Nike... Osobiście nigdy już nie kupię rzeczy z łyżwa, nawet w Top Spin zmieniłem ciuchy gracza z Nike na Adidas hehe. Aaa, i Jones wini" starego człowieka i jego kolano " za odwołanie gali... Czarnuchwma tupet. Podejrzewam że nikt nie zbiera teraz większego heatu niż on.

Belfort jak i Hendo jednak większych szans nie mają ale na pewno nie są bez szans. Hendo ma straszliwy H-Bomb (KO Bispinga to jeden z najpiękniejszych KO wg mnie w historii) a Belfort jest bardzo wybuchowy i Jones może być po prostu zaskoczony. Osobiście stawiam na Machida jako tego, który ma największe szanse go pokonać w tej wadze - z resztą tylko Machida zdołał wygrać rundę zJonesem.

Jones poza tym coś wspominał że w 2014 roku mógłby przejść do wagi ciężkiej, więc nie chciałbym żeby był niepokonany.

Co do KSW, to nie będę płacił za PPV. Płace za dodatkowy pakiet sportowy (tylko dla MMa go wykupiłem) więc jeszcze więcej dopłacać to nonsens bo KSW to nie jest pierwsza liga MMA.

Sent with Galaxy S III via Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu ma być jakiś dobry stream z gali - http://ksw20.rox.pl/

Sprawdzałem też na Ipli czy mają jakąś zniżkę może w porównaniu do cyfrowego polsatu, którego i tak nie mam to się okazało, że jest o 5 zł drożej :D Także wybaczcie panowie Lewandowski i Kawulski, ale biorąc pod uwagę skale hejtu jaka pada na PPV - 21 już będzie na otwartym polsacie, pod warunkiem że się wypłacą w ogóle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamed w strikeforce!

Nie ukrywam, że dużo bardziej wolałbym UFC, ale strikeforce zawsze daje większe szanse do popisu niż KSW jeśli chodzi o przeciwników, a poza tym jeśli się sprawdzi w strikeforce to może dostanie korzystniejszą ofertę od UFC? Oby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ktoś wykupi transmisję. Jest szansa na Polsat, bo nie ma wyłączności jak w przypadku UFC

Z tego co wiem w tej chwili są skrócone retransmisje niektórych gali w Eurosporcie 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ktoś wykupi transmisję. Jest szansa na Polsat, bo nie ma wyłączności jak w przypadku UFC

Z tego co wiem w tej chwili są skrócone retransmisje niektórych gali w Eurosporcie 2

Mnie się wydaje, że najbliższe KSW w PPV wyjaśni jak jest i jak będzie :)

Pewno jak będzie kiepska sprzedaż to nikt się nie pokusi o prawa -> bo będzie to jakiś wskaźnik potencjalnych zysków.

Ostatnio UFC pokazywała Orange Sport.

Tu ma być jakiś dobry stream z gali - http://ksw20.rox.pl/

Sprawdzałem też na Ipli czy mają jakąś zniżkę może w porównaniu do cyfrowego polsatu, którego i tak nie mam to się okazało, że jest o 5 zł drożej :biggrin: Także wybaczcie panowie Lewandowski i Kawulski, ale biorąc pod uwagę skale hejtu jaka pada na PPV - 21 już będzie na otwartym polsacie, pod warunkiem że się wypłacą w ogóle.

Na "N" póki co nie ma możliwości wykupienia KSW20. Tylko Adamek (o zgrozo z tym boom`em za 40 PLN) i Pan bilet z 10 kolegami za 20 PLN. Myślę, że jeśli KSW chce coś zarobić to powinni puścić strumień też na inne platformy a nie tylko na CP.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na platformie N jest już możliwość wykupienia KSW20 za 29,90 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldo i Rampage kontuzjowani. Świetnie zapowiadająca się 153 się posypała.

K__wa że tak przeklnę, ale już tak jest w sportach walki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kto w zastępstwie? Kurde, 2 najciekawsze walki i obie się zdupiły ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy jestem trochę zacofany w temacie sportów walki :) zatrzymałem się na finale K1 kiedy to Hari został zdyskwalifikowany na korzyść Bojansky'ego. W UFC tyle się dzieje, że potrzebuję z miesiąc żeby nadrobić zaległości. Co do polskich ringów to mamy kilku dobrych zawodników ale potrzeba im bardziej prestiżowych imprez bo nie zabłysną w świecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehe, coraz głośniej o tej "kontuzji" Le Bannera. Jutro do 13 ma być pewne z kim walczy, czy z Le bannerem czy może z Rodney Glunder. Jak mówi Kawulski - bardzo dobry zawodnik, który bił się ze znanymi nazwiskami. Więc wchodze na sherdoga (tutaj z resztą już jest zmieniony przeciwnik Różala na własnie niego) i patrze na ostatnie walki. Cóż, z Overeemem to on się bił ale 8 lat temu, a swoją ostatnią walkę stoczył 3 lata temu, w dodatku większość ostatnich pojedynków przegrał. http://www.sherdog.com/fighter/Rodney-Glunder-1521

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Moje typowania na dziś :biggrin:
Anzor Azhiev - Paul Reed - Decyzja
Kamil Waluś - Jacek Wiśniewski - TKO 1 runda
Borys Mańkowski - Rafał Moks - Poddanie 2 runda
Karol Bedorf - Karl Knothe - Decyzja/TKO 3 runda
Marcin Różalski - Rodney Glunder - TKO 1 runda
Mariusz Pudzianowski - Christos Piliafas - TKO 2 runda
Jan Błachowicz - Houston Alexander - KO 3 runda


Jeśli chodzi o typ Pudziana to trochę się mniej kieruje rozsądkiem, a bardziej tym, że go lubię :biggrin: Tak na prawdę myślę, że dla Pudziana największym zagrożeniem będą jakieś 2 pierwsze minuty, jeśli na początku nie dostanie tuby (a sądzę, że to będzie plan Greka- szybki atak) to myślę, że sobie poradzi pod warunkiem, że nie odwali takiej maniany jak w rewanżowej walce z Thompsonem. Różal myślę, że sobie poradzi, w końcu dość długo trenował, a przeciwnik którego dostał jako zamianę nie będzie jakimś zagrożeniem. Stawiam, że dostanie dostanie w morde, nokdaun i Różal go dosiądzie i w spokoju rozbije. Błachowicz chyba nie powinien mieć problemu, chociaż nigdy nie wiadomo. Bedorf ostatnią walką mnie bardzo zaskoczył i jeśli trzyma formę to nie będzie mieć problemów z wygraną. Instynkt mówi mi, że Moks wygra przez poddanie :biggrin: A byłoby fajnie bo gościa lubię. Waluś wygra, Wiśniewski ma za małe doświadczenie, chociaż nie ukrywam, że wole Wiśnie :D Cień nadziei jest, ale gdybym miał stawiać to Waluś na 75%. A Anzor to ogromny talent, więc mimo, że przeciwnik dość doświadczony myślę, że wygra bo sobie go po swojemu rozpracuje. Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KSW 20 wypadło nieco żenująco...

Sent with Galaxy S III via Tapatalk 2

Dlaczego żenująco? Same walki były bardzo dobre. Nie wiem co tam widziałeś żenującego..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×