Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też jestem zadowolony. Przynajmniej gościa kojarzę a nie kolejny no name.

Jeszcze w połowie zeszłego roku walczył w UFC i jest z grze UFC 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko, może Pudzian coś pokaże ze stójki, bo na nic innego w tej walce nie można liczyć.

A na KSW kolejne zmiany, Jay Silva nie przyjedzie i Horwich najprawdopodobniej będzie walczył z Terry Martin'em - po sherdogu widzę, że dużo KO więc Matt może zebrać manto w stójce, a jednocześnie nigdy nie przegrał przez poddanie, a przecież to jest domeną Horwicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za kompromitacja. Jeszcze rozumiem że zawodnik wypada bo ma kontuzje, ale że nie sprawdził paszportu?

Mam nadzieje że taki frajer już nigdy nie zawalczy na KSW.

To zastępstwo lipne bo najlepsze lata ma już za sobą, ale pewnie będą go promować że pokonał Sonnena prawie 10 lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością nie jest to ten poziom co Jay SIlva, ale zawsze mogło być gorzej. Nawet jeśli nie jest w wystarczającej formie to może chociaż pokaże dobre mordobicie. Najważniejsze, żeby Mamedowi i Michałowi nic już nie zmieniali. No i oczywiście chętnie zobaczę jak Jewtuszko dostaje po raz kolejny w japę bo wyjątkowo go nie lubie, a KSW mnie tylko w tym utwierdza zapowiadając go jako veterana UFC który miał tam 1 i w dodatku przegraną walkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to że ogórek, emeryt to jeszcze inwalida:

Miał walczyć w lutym na SCC 4, ale nie został dopuszczony do walki przez komisję medyczną w stanie Nevada. W czerwcu miał walczyć z Kendallem Grovem na ShoFight 20, ale nie został dopuszczony do walki przez komisję medyczną w stanie Misouri.

No ale pokonał Sonnena więc będzie anonsowany jako mega figter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matt Horwich vs Terry Martin - Poddanie 2 runda

Paulina Bońkowska vs Karolina Kowalkiewicz - KO 1 runda (nie znam ani jednej ani drugiej, ale Karolina ładniejsza to powinna wygrać :happy: )

Krzysztof Kułak vs Piotr Strus - KO 1 runda

Artur Sowiński vs Maciej Jewtuszko - Poddanie 2 runda

Aslambek Saidov vs Borys Mańkowski - decyzja

Michał Materla vs Rodney Wallace - decyzja

Mamed Khalidov vs Kendall Grove - Poddanie 1 runda

Moje typy na jutrzejszą galę. Mańkowskiego nie jestem pewny bo obaj zawodnicy są naprawdę dobrzy, spodziewałbym się nawet, że to może być najlepsza walka od strony sportowej ;)

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KSW 21 Ostateczne wyjaśnienie.

No i się wyjaśniło nie będzie dwóch rzeczy na które czekam ani mameda w UFC ani mamed vs cipek

Organizacyjnie i marketingowo wszystko fajnie, sportowo co najwyżej średnio.

Jak to mówi Kawul KSW sprzedaje bilety, nie umiejętności i ma 100% racji

Natalia Siwiec i inne Mroczki na widowni taki jest właśnie target KSW

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Irokez z pasem KSW - walkę dostał za CV.

Materla dostał kelnera do obicia.

Irytuje mnie to, że KSW ma już swoją markę, i wypadałby ściągnąć tu jakiś konkretnych gości na Event`y.

Żal mi Krzyśka Kułaka, ale cóż, jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ze mamed sie zamrnuje na KSW "bo lepiej placa" lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli mnie, że Jewtuszko ma pas dlatego, że ani nie jest specjalnie dobrym zawodnikiem, ani tym bardziej weteranem UFC jak go KSW lubi zapowiadać :D Gdyby nie pojebana polityka KSW to pas miałby Niko Puhakka i Irokez zebrałby największe manto w życiu. Jest jeszcze szansa, że będzie walka z Anzorem Azhievem w przyszłości.

Jeśli chodzi o walkę Mameda to muszę przyznać, że w stójce nic nie było jasne, na prawdę wyrównana walka. To pokazuje, że jeśli Mamed ma problem z takim niszowym zawodnikiem UFC, to co by było gdyby stanął naprzeciw Silvy :)? Niestety nigdy się nie przekonamy, bo Kawulski i Lewandowski sprytnie Mamedowi wyprali mózg i będą z niego robić maskotkę KSW, zamiast dać mu się sprawdzić i rzeczywiście zweryfikować umiejętności. Ewentualnie w przyszłym roku może ktoś przyzwoity przyjechać do Mameda ze strikeforce. Na szczęście mamy Błachowicza, który deklaruje się, że jeśli tylko UFC go będzie chciało to się nie zastanawia i jedzie za ocean. Jest jeszcze szansa na Materle, który wczoraj mnie fajnie zaskoczył, Wallace świetnie wyglądał jak spłynął po zmieni twarzą :D

Zastanawia mnie tylko po co KSW podpisało z Kendallem kontrakt na kilka walk, na 95% będzie Materla vs Grove, a potem niby kto?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd_le to chyba najczarniejszy dzień w historii polskiego MMA

Najpierw posypała się gala w Londynie, ale mówie ok jest jeszcze Held

Rano wstaję wchodzę na strony z walkami video czekam, czekam, czekam i nic

Mówie sobię pier_ole sprawdzę wynik, a tu czytam że walka odwołana bo Helda nie wpuścili do kasyna bo nie ma 21 lat

WTF!!!!!!!!!!!!!????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomyśleć, że niektórzy mając możliwość walczenia w UFC zostają tutaj mówiąc, że scena się rozwija :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze... Ani słowa o jutrzejszej gali UFC 155? Myślałem, że walka o pas wagi ciężkiej rozkręci temat, a tu cienko...

Oby Velasquez obił Dos Santosa i pokazał, że ostatnia porażka to tylko wypadek przy pracy.

Chciałbym żeby Griffin wrócił do formy i pokonał Sonnena, ale to raczej niemożliwe, a szkoda, bo zawsze lubiłem Forresta (pewnie sentyment po pierwszym TUF'ie, grrrrr!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak każdej numerowanej gali. Chyba się nic nie zmieniło.

Ja i tak oglądam na streamach zagranicznych bo:

-nie mam OS

-Rogan>Jurkowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze... Ani słowa o jutrzejszej gali UFC 155? Myślałem, że walka o pas wagi ciężkiej rozkręci temat, a tu cienko...

Oby Velasquez obił Dos Santosa i pokazał, że ostatnia porażka to tylko wypadek przy pracy.

Chciałbym żeby Griffin wrócił do formy i pokonał Sonnena, ale to raczej niemożliwe, a szkoda, bo zawsze lubiłem Forresta (pewnie sentyment po pierwszym TUF'ie, grrrrr!)

Ja sie generalnie jaram tym rewanzem i mam tak samo ja ty nadzieje, ze bedzie to udany rewanz na Dos Santosie, bo badzo lubie Velasqueza. Chyba go zjadla trema za pierwszym razem bo jest to mega fighter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tyle trema, co brak obicia. Cain wracał po długiej kontuzji i niemal roku bez walk. Teraz przynajmniej nie ma już tej presji bilansu bez porażki, która podobno ostro paraliżuje.

Dana White na pewno też trzyma też trzyma kciuki za Velasqueza ponieważ jego wygrana oznaczałaby czerpanie niesamowitych korzyści finansowych z rynku meksykańskiego, co na pewno otworzyłoby parę furtek Zuffie.

http://www.mmarocks.pl/artykuly/pod-lupa-dos-santos-vs-velasquez-ii/

Tutaj dobry artykuł z MMAROCKS, najbardziej rzetelnego portalu o MMA w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tyle trema, co brak obicia. Cain wracał po długiej kontuzji i niemal roku bez walk. Teraz przynajmniej nie ma już tej presji bilansu bez porażki, która podobno ostro paraliżuje.

Dana White na pewno też trzyma też trzyma kciuki za Velasqueza ponieważ jego wygrana oznaczałaby czerpanie niesamowitych korzyści finansowych z rynku meksykańskiego, co na pewno otworzyłoby parę furtek Zuffie.

http://www.mmarocks....s-velasquez-ii/

Tutaj dobry artykuł z MMAROCKS, najbardziej rzetelnego portalu o MMA w Europie.

MMAROCKS jest otwierane przeze mnie rownie czesto jak te forum, wiec znam temat. UFC to ogromny biznes przynoszacy jak na razie ogromne zyski i pewnie masz racje z tym trzymaniem kciukow przez Dane. Jutrzejsza noc zapowiada sie imponujaco. Do gali giercowanie na PS3, pozniej emocje zwiazane z tym eventem.

PS. kiedy nowa seria Breaking Bad? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę sił na spędzenie nocki bez zmrużenia oka. Ja mam ciężkie powieki po północy. Pewnie wstanę koło drugiej na galę.

W zasadzie to obecny sezon Breaking Bad jeszcze się nie skończył. AMC rozdzieliło sezon na 2 party, bo to ostatni sezon i będzie mieć łącznie aż 16 odcinków.

Druga część serii będzie emitowana w lato 2013. Szkoda, że to będzie już koniec tego niesamowitego serialu, ale chyba lepiej odejść w glorii i chwale niż zeszmacić się jak Dexter czy House (który swoją drogą nigdy wybitny nie był)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsza walka roku. Oczywiście trzeba oglądać na żywo w nocy. Powtórka to już nie to samo.

Nie mam faworyta, liczę na mega emocje. Chyba na żywo tylko karta główna.

Już z 2 razy zaczynałem od facebooka i przy 12 pojedynku - walce wieczoru oczy same się zamykają.

5 głównych walk na żywo wystarczy resztę zobaczę na spokojnie na powtórkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie te z FB zawsze klatkowały, więc przestałem się z nimi męczyćpo bodajże dwóch galach.

Na gali będzie miał miejsce jeszcze jeden ciekawie zapowiadający się pojedynek. Lauzon skrzyżuje rękawice z Maynardem. Wiem, że nie wszystkich kręci waga lekka, ale dla mnie ogladanie -70kg to czysta przyjemność. Oby Maynard wreszcie odbudował się po tej drugiej porażce z Edgarem, bo Split Decision z Guidią to nie szczyt jego możliwości...

Edytowane przez plan_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za double, ale nie mogę edytować tak jak chcę.

Czyżby mnie coś ominęło? Na karcie z ważenia widnieje walka Lauzon vs Miller, a nie Maynard... Muszę gdzieś złapać walki z FX'a, bo zapowiadają się znakomicie, Brada Picketta i Melvina Guillarda nigdy nie przegapię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, musiał mnie ten news ominąć, a że plakat niezmieniony, to nie skorygowałem swojego info.

Widzieliście jak "Cigano" wygląda? Śledziłem jego karierę w UFC dość skrupulatnie, ale takiej rzeźby chyba nigdy nie miał... Ale z motywacją w postaci pasa UFC każdy chyba by się przyłożył bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×