Skocz do zawartości
sk316fx

Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

W internecie jest napisane że 21 lutego w Europie, ale szybciej chyba dojdzie do mnie w te 3-5 dni niż jakbym miał czekać na odpowiedź kogoś z Ultimy czy wersja EU jest już dostępna czy nie :P.

 

Zamówienie właśnie poszło, w tym miesiącu czeka mnie dużo grania na Vicie :). Teraz przechodzę po raz drugi P4G, zaraz dojdzie Ys, a na horyzoncie FFX. Tylko kasę trzeba wykombinować.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj odpalilem dynasty warriors i nigdy nie mialem stycznosci z ta seria to sie milo zaskoczylem.

 

Persone na razie odpuscilem bo mam za duzo rpgow na ps3 do ogarnia ale wzialem w premiere finala X na vite wlasnie tym bardziej ze czeka mnie kilka wyjazdow pozniej to bedzie jak znalazl w podroz do pogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości popatrzyłem i ktoś z Ultimy zauważył że Ys miała już premierę w Europie. Tylko że na wersję EU trzeba czekać 7-14 dni, a na wersję US tylko 3-5 dni :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieje ze na czas dostane Final Fantasy X hd tzn tak jak premiera wypada bodajze przed weekendem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos widzial dragons crown w sensownej cenie na vite to dawac znac tutaj:) Albo jakby ktos chcial sprzedac swoje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się czaje na Dragons Crown ale taniej niż 150 zł nigdzie się nie wyrwie (ani u nas, ani za granica - gra trzyma cenę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Amerykanskim ps store do 3 marca bylo po 16dolcow;) Ale ja chce pudelko akurat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to nawet nie wiedziałem, jak tam mają promo to może i u nas się trafi (na pudle mi nie zależy, więc brałbym )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogloby nie ukrywam ze za takie grosze bym kupil z miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakieś 'must have' dotyczące nowej konsoli? Pokrowiec, etui sylikonowe (czy mieści się do pokrowca i nie denerwuje przy graniu?), folia, czy może starter kit (drogi wg. mnie..)? Macie większe obycie już ze sprzętem, to może doradzicie coś co warto, a czego nie brać.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakieś 'must have' dotyczące nowej konsoli? Pokrowiec, etui sylikonowe (czy mieści się do pokrowca i nie denerwuje przy graniu?), folia, czy może starter kit (drogi wg. mnie..)? Macie większe obycie już ze sprzętem, to może doradzicie coś co warto, a czego nie brać. ;)

Jezeli chodzi o gry a miales wczesniej plusa to masz juz wiekszosc :p W przypadku gdy startujesz od nowa to troche pech ale najlepiej kupic plusa i dostaniesz 2 bdb gry uncharted i gravity rush. Obecne miesieczne dupy moze nie urywaja ale warto sprawdzic. Co do reszty to polecam LittleBigPlanet, Rayman Origins, Legends, Need for speed ktory wiele nie rozni sie od wersji z ps3, persona 4. Etui polecam oficjalne od big bena, dobra cena, duzo kieszonek na gry. Uzywam prawie rok i bardzo dobrze mi sluzy, zaraz wrzuce link :)

Mam na mysli to etui, z tego co widze to aktualnie w polsce jest ciezko z dostepnoscia.

http://www.gamebits-eu.com/images/bigbengametravelerpsv140darkblue_psv.jpg

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusa mam, więc gry nie są problemem. Większą kartę kupię jak budżet trochę podreperuję. Bardziej chodziło mi o akcesoria do konsoli, żeby jej nie zajechać w szybkim czasie;)

 

Edit: Aaaa, teraz widzę, że napisałem w temacie o grach. No nic, mimo wszystko nadal czekam na propozycję :P

Edytowane przez wiiilin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusa mam, więc gry nie są problemem. Większą kartę kupię jak budżet trochę podreperuję. Bardziej chodziło mi o akcesoria do konsoli, żeby jej nie zajechać w szybkim czasie;)

Edit: Aaaa, teraz widzę, że napisałem w temacie o grach. No nic, mimo wszystko nadal czekam na propozycję :P

Trochę nie na temat,ale kilka postów nie zaszkodzi :)

Najlepiej opłacalny jest Starter Kit czy od Sony,Logic ja posiadam oby dwa,również bardzo dobry jest BigBen,można kupić już poniżej 70/80zł.

Etui Silikonowe jak najbardziej od firmy Big Ben trzyma się bardzo dobrze chroni konsolę,używałem rok czasu,teraz mam Gelaskins.

Co do foli na ekran to posiadam ze startera Sony,dwa lata zero rys,ale dużo niższy koszt to folia Hori,uważaj na podróbki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten od BigBena fajny, jednak troszkę drogi. Gelaskin do rozważenia też za jakiś czas. Zależy mi na razie na folii, etui silikonowym i pokrowcu. Fajny się wydaje zestaw 10-in-1 od BigBena, o taki: 

http://www.mediamarkt.pl/warszawa-marki/akcesorium-bigben-zestaw-akcesoriow-pack10-do-konsoli-ps-vita-czarny,id-278169

jednak jak zobaczyłem na filmiku na youtube, to vita w etui nie wchodzi już do pokrowca, lekka abstrakcja...  :P

Macie jakieś sprawdzone futerały, które mieszczą vite w tym silikonowym etui? Chyba, że rzeczywiście kupić starter packa od sony, etui oddzielnie i trzymać ją w tym woreczku.

Edytowane przez wiiilin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten od BigBena fajny, jednak troszkę drogi. Gelaskin do rozważenia też za jakiś czas. Zależy mi na razie na folii, etui silikonowym i pokrowcu. Fajny się wydaje zestaw 10-in-1 od BigBena, o taki:

http://www.mediamarkt.pl/warszawa-marki/akcesorium-bigben-zestaw-akcesoriow-pack10-do-konsoli-ps-vita-czarny,id-278169

jednak jak zobaczyłem na filmiku na youtube, to vita w etui nie wchodzi już do pokrowca, lekka abstrakcja... :P

Macie jakieś sprawdzone futerały, które mieszczą vite w tym silikonowym etui? Chyba, że rzeczywiście kupić starter packa od sony, etui oddzielnie i trzymać ją w tym woreczku.

Mam to właśnie :

http://m.saturn.pl/akcesorium-logic-3-essential-pack-do-ps-vita,id-286395?utm_source=porownywarki&utm_medium=ceneo&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml

A jak nie miałem jeszcze Gelaskins,to miałem te Silikonowe Etui BigBen :

http://m.merlin.pl/Silikonowe-etui-BigBen-BB0068-do-PS-Vita_BigBen/browse/product/208,1007333.html

I powiem bez problemu mieścił się do tego etui Logic,nawet jest jeszcze miejsce na kartidźe czy rysik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem zestaw speedlinka chyba 8w1 czy cos takiego w empiku wyprzedaz za 20zł masz solidny pokrowiec, sciereczke do ekranu i jakies pierdoly mniej przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś link, czy tylko stacjonarne salony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W salonie stacjonarnym kupilem w necie chyba nie ma. Trzeba patrzec moze jeszcze beda w Poznaniu sporo bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A polecasz generalnie ten sprzęt?

Nadal myślę nad starter kitem sony. Ktoś mi potwierdzi, czy konsola w silikonowym etui mieści się do futerałów z zestawu? I czy folia w nim zawarta jest na oba ekrany, czy tylko na przedni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie sprawdza, nie ma tutaj zadnej filozofii to tylko pokrowiec i jakies pierdoly sprzet jest solidny nic sie z nim nie stanie jak uzytkujesz i dbasz o niego normalnie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A polecasz generalnie ten sprzęt?

Nadal myślę nad starter kitem sony. Ktoś mi potwierdzi, czy konsola w silikonowym etui mieści się do futerałów z zestawu? I czy folia w nim zawarta jest na oba ekrany, czy tylko na przedni?

Zestaw ze Starter Kit Sony,jak mówiłem jest to opłacalne wyjście,a folia na ekran tylko na przód jest.I na pewno się z mieści. Edytowane przez Krieger616

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folie wszedzie gdzie czytalem odradzali wiec nie widze sensu kupowania, najbardziej potrzebny jest pokrowiec zwlaszcza jak ktos zamierza czesto gdzies zabierac konsolke i sciereczka do ekranu sie przydaje reszta opcjonalnie. Starter kit jak dla mnie za drogi lepiej za ta kase kupic sobie karte 16gb i sie cieszyc grami z plusa. Zwykly solidny tani pokrowiec za 20-40zł styka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby odradzają, ale jak widziałem stan niektórych konsol na allegro to szkoda słów ;) . Pewnie masz rację, że lepiej hajs przeznaczyć na kartę, jednak konsolę mam zamiar trzymać w armorku i mam wątpliwośc co do pojemności standardowych pokrowców. Dzięki za rady, coś tam sobie upoluję mam nadzieję :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×