Skocz do zawartości
arab

Serwis Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

i co działa ci do dzisaj czy oddałeś do serwisu?ja tez to mam i to coraz głośniej i więcej tych zje...nych dźwięków!a tu przecie GTA wycodzi za 2 tygodnie !nie oddam jej do naprawy.....(bo nie wiem czy to jest usterka)

Normalnie mi dziala.Teraz bedzie ostre granie jak przyjdzie euro 2008 i GT5:P.Mam nadzieje ze ps3 mi nie padnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalnie mi dziala.Teraz bedzie ostre granie jak przyjdzie euro 2008 i GT5:P.Mam nadzieje ze ps3 mi nie padnie

Ale masz jescze te dźwięki?Jak tak to pewnie nie jest tak źle z naszymi maszynkami:)Może nie będzie potrzebny serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale masz jescze te dźwięki?Jak tak to pewnie nie jest tak źle z naszymi maszynkami:)Może nie będzie potrzebny serwis.

Ja mam takie dzwieki tylko jak gram w fife 08.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie dzwieki tylko jak gram w fife 08.

A ja jak gram we wszystkie gry.Wcześniej w RESISTANCE nic nie było słychać w czasie gry, a teraz jak coś więcej w misji sie dzieje to co 2-3 sek. tak robi.Ale to wnerwia!!

A ma ktoś z was może tak jak ja we wszystkich grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało sie właśnie przed chwila padł mi czytnik w ps3. Trochę to dziwne ponieważ padł mi czytnik podczas gry w tekkena i w ogóle nie było on używany. Pokazał sie jakiś błąd z siecią i z czytnika odbiegały dziwne dźwięki i przestał czytać płyty. Teraz tylko serwis mi został

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy na przykład mogę pójść do sklepu w którym kupiłem konsolę chciałbym ją wymienić poniważ nie spełnia moich oczekiwań

Czy wogóle komuś tak wymienili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stało sie właśnie przed chwila padł mi czytnik w ps3. Trochę to dziwne ponieważ padł mi czytnik podczas gry w tekkena i w ogóle nie było on używany. Pokazał sie jakiś błąd z siecią i z czytnika odbiegały dziwne dźwięki i przestał czytać płyty. Teraz tylko serwis mi został

A mógłbyś zarejstrować te dźwięki jakoś wrzucić nam tu?żeby porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego mi jak padła moja ps3 a dokładnie po zawieszeniu i zresetowaniu ps3 przestała czytać wszystkie płyty.To po oddaniu do sklepu tego co wnim zakupiłem moją czarnulke przysłali mi nową tylko czas 4tygonie oczekiwania. Ale zawsze to nawa:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff... Po ponad czterech miesiącach walki ( PS3 wysłana 14.12.2007r.) w końcu dostałem odpowiedź od Sony Poland. W liście informują, że jest im bardzo przykro z powodu kłopotów na jakie zostałem narażony i dziękują za uwagi jakie im przekazała Pani rzecznik bo pozwolą im dostrzec słabe punkty w ich działalności (to na pewno im się przyda ) . I co najważniejsze... nareszcie otrzymam nową konsolę .

Do listu Pan z obsługi klienta dołączył mi upominek... Rękawiczki rowerowe (hmmm, oryginalny upominek, nie ma co):

Ciekawe jest to, że PS3 będę musiał odebrać w nieszczęsnym serwisie PROMEX-ELEKTRONIK we Wrocławiu i nawet nie wiem kiedy bo serwis poinformuje mnie telefonicznie, że konsola u nich jest. Czyli znowu czeka mnie wycieczka... Ale to nic, najważniejsze, że w końcu się doczekałem konkretnej reakcji ze strony Sony.

I jeszcze rada dla osób, które w przyszłości będą miały jakieś problemy z reklamacją lub tego typu sprawami i nie będą wiedziały co robić:

Od razu walcie do Powiatowego Rzecznika Konsumentów. W moim przypadku pomoc Pani rzecznik okazała się bezcenna!

Ps. Mam nadzieję, że jak już będę odbierał konsolę to nie dadzą mi "przypadkiem" 40 GB wersji. To już byłby szczyt szczytów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davidzie, gratuluje rekawiczek rowerowych!! gustowny prezent, nie ma co hehe

niesamowite, ze to juz 4 miesiace trwa.. nie chce nic mowic, ale JESLI dadza ci wersje 40GB i po kilku tygodniach beztroskiego uzytkowania zepsuje ci sie dysk albo naped BD i bedziesz musial przechodzic przez to wszystko jeszcze raz, to wtedy dopiero bedzie szczyt szczytow!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Gratulacje!, To Wszystko zasługa nowo- powstałego Sony Computer Entertaiment Polska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzalem chyba wszystkie posty i nie znalazlem info jaka to konsolka sie popsula. Jezeli 60gb to nie ma opcji zeby przyjac nowa 40-tke. Chyba nikt zdrowy na umysle by tego nie zrobil. Ale z drugiej strony 4 miesiace postu moga spowodac powazne i znaczne patologie w psychice gracza. Niemniej jednak zycze jak najszybszego happy endu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 60 GB starter pack ( z Resistance i Motorstorm'em) była kupiona w zestawie z Bravią KDL-W 2000, pilotem i dwoma filmami na Blu-Ray'u...

Jutro będę jeszcze dzwonił do Sony z zapytaniem o to kiedy konsola zostanie dostarczona do serwisu, więc upewnię się jeszcze co do wersji PS3 żeby nie mieć żadnych wątpliwości...

Ciekawi mnie jeszcze kwestia gwarancji. Jakby nie patrzeć zostało mi jej tylko pół roku, a konsolę używałem przez 1,5 miesiąca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg Unii jest 2 lata. Wiec zostało ci 1,5 roku, w razie czego idziesz do rzecznika po następny rok, który wg prawa być musi. Możesz również dokupić gwarancję u sony chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest tylko sprzęt elektroniczny i zawsze się może popsuć, nie ma rzeczy bezawaryjnych, a jak wejdziecie na forum xboxa to zobaczycie jaki dobry zrobiliście zakup w porównaniu do tych co zakupili 360-ke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jak gram we wszystkie gry.Wcześniej w RESISTANCE nic nie było słychać w czasie gry, a teraz jak coś więcej w misji sie dzieje to co 2-3 sek. tak robi.Ale to wnerwia!!

A ma ktoś z was może tak jak ja we wszystkich grach?

kurde widocznie tak mam byc. Wieszaja ci sie gry albo spowalniaja ? Jak nie to sie nie przejmuj i graj dalej. Masz przeciez gwarancje

Zagraj w Uncharted a zobaczysz jak sie wszystko glosno wczytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do Działu Obsługi Klienta Sony. Zapytałem kiedy mogę sie spodziewać nowej PS3-jki i podobno konsola została już zamówiona...

Zapytałem również o to jaką wersję dostanę. Zaznaczyłem, że miałem wersję z 60 GB dyskiem i taką chcę dostać z powrotem, na to Pan z obsługi, że NAJPRAWDOPODOBNIEJ otrzymam PS3 (40 GB) bo 60GB już nie produkują... Mało co mnie szlak nie trafił. Nie dość, że musiałem czekać te 4 miesiące to teraz jeszcze dostanę tańszą wersję.

Tłumaczę mu, że droższy model ma kilka funkcji, które są dla mnie dość istotne. Z resztą gdybym chciał PS3 40 GB to bym taka kupił...

Pan z obsługi na to, że jeżeli chodzi o wsteczną kompatybilność to Sony pracuje w tej sprawie nad Firmware'm i , że w tej chwili nie są w stanie mi nic innego zaproponować...

Kurde, mam już dość Sony i tego jak mnie traktują. I w tym momencie żadne rękawiczki nie są w stanie, "choć w najmniejszym stopniu zatrzeć niekorzystnego wrażenia jakie odniosłem w kontakcie z ich placówką" - jak to ładnie ujęli w liście.

Mam jeszcze resztki nadziei, że może jednak gdzieś tam się znajdzie 60GB model, a to co powiedział mi facet z obsługi wynikało z jego ograniczonej wiedzy w tym temacie.

Jeśli tak się ta sprawa zakończy to będę 4 miesiące i 400 zł do tyłu. Do tego zostanę z 6 miesięczną gwarancją po 1,5 miesięcznym używaniu sprzętu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie zazadaj zwrotu pieniedzy a nie konsoli. To juz jest lekkie przegiecie ze chca wcisnac jakis kit bo juz nie produkuja. Rozumiem ze moga dac lepszy mogel bo juz nie robia gorszych. Ale zeby jechali w dol? to juz jest przegiecie i ja na pewno bym sie na takie cos nie zgodzil. To ma byc ich problem ze nie produkuja juz takiego modelu, a nie klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze zadzwonić za tydzień, żeby już ostatecznie się dowiedzieć co i jak...

Jeśli będą chcieli mi dać 40GB to się nie zgodzę. Chyba, że dołożą coś co mi zrekompensuje te 400zł.

Sony w Polsce osiąga szczyt szczytów. Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie daj sie tym szmatom z zasranego oddziału Sony! Na Twoim przykładzie przypominają mi sie czasy PS2,kiedy to sytuacja nie wyglądała lepiej z serwisem. Sam zostałem raz wydymany,złodzieje. Oddałem do serwisu konsole z dobym napędem,po prostu przestała się wysuwać tacka na płyty. Jak dostałem kosnole spowrotem,owszem tacka działał,ale napęd nie czytał płyt.Podmienili mi laser. Na tych złodzieji trzeba uwarzać,bo to Polska a nie elegancja Francja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DAvID117 moim zdaniem dadza ci wersje 40 GB i nie beda nic gadac, a ze cos ci dolaza? Heh...

Zobacz osoba ktorym pada PS3 60GB daja 40GB i nic nie gadaja...

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wczesniej w tym temacie bylo pisane wszelkie usterki trzeba oddawac na niezgodnosc z umowa do sprzedawcy. Ich obowiazuja inne reguly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój przypadek jest taki: W październiku po miesiącu posiadania ps3 zaczęła się wieszać fifa 08, potem lipa nic już nie chciało chodzić, ani gry ani filmy, z płyt oczywiście bo dema działały.... oddałem do centrum sony. Do odbioru była po 4 dniach, z o dziwo wymienioną płytą główną...no nic działała... może troszke głośno ale cóż....aż do wczoraj, znów padła tylko tym razem inaczej...konsola się włączała, niestety nie było obrazu na tv[hdmi i euro/chinche] kable, tv sprawdziłem, inny sprzęt działa... pare dni wczesniej po sciagnięciu dema euro08[us store], przy próbie instalacji pojawił się ten błąd 80...cośtam...oddałem sprzęt i...czekam..powiedzieli, że 3-5dni....moja wersja to 60 giga i tu mam wątpliwości...co jeśli będzie trzeba wymienić na inny model, oraz co się stanie gdy taka[albo inna] usterka wystąpi po upływie gwarancji....tak jak większość kupiłem ps3 bo przecież mniej awaryjne...porażka, chociaż dobrze, że serwis mam pod domem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zauwazyłem ze 60gb wersje padają jak muchy, jednak lepiej opłaca sie brać wersje 40gb nie obchodzi mnie to że nie ma wstecznej kompatybilności po co sie cofać i grac w zeszło epokowe gry z ps2 no thanks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za nic nie zgadzaj się na wersje 40 GB! Albo ps3 z dyskiem 60, albo jak nie to może być z 80 GB, takie robią na USA i są kompatybilne wstecz.

Jak nie to kase!! Żądaj i tyle, za nic nie ustępuj. Strasz ich wszystkim co możesz: sądem, Urzędem ochrony konsumenta, itp. A jak nie to niech naprawią ci twoją, A gwarancja musi być przedłużona o ten czas który była w serwisie.

Mimo wszystko jednak wolałbym kase. A sam sobie kupisz drugą i taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×