Skocz do zawartości
arab

Serwis Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Te stare gry czasami mają więcej ikry niż te z PS3 Ja mam PS2 i PS3 więc nie płaczę nad tą kompatybilnością (mam 40GB). To prawda, że zawsze w serwisie czyszczą dysk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym żądał zwrotu kasy. Jak już nie da się zdobyć 60gb to powinni oddać poniesioną przez ciebie kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie posty co przeczytałem mogły by się nadać na niezły konsolowy horror...

I w sumie nie wiem, gdzie kupić PS3... W MM migają się od gwarancji, a sklep SONY ma prawników...Kupię jąw Poznaniu, zna ktoś tam dobry, uczciwy sklep??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MelonPS3, zakup w Centrum Sony tam zawsze pewnie i najlepiej . PS3 mi raz padło i już za 2 razem wymienili na nową ... Ja zakupiłem w Centrum Sony Rzeszów na ul. Asnyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David117 a już się ucieszyłem, że skończył się Twój koszmar. Rękawiczki rowerowe? Nie wiem czy śmiać się czy płakać. W sumie co nas klientów obchodzi, że już nie produkują 60-tek. To ich problem - nie nasz. Przynajmniej do czasu wygaśnięcia gwarancji powinni je naprawiać. Słów brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam serdecznie wszystkich i chciałem opisać mój problem z konsola model 60GB A mianowicie

Na wieczorek sobie pograłem i jak zwykle wyłączyłem konsole padem,na drugi dzień jak wróciłem z pracy i chcąc sobie pograć włączyłem konsole a moim oczom ukazał sie o to te napisy itd...

1)The hard disk's database will be rebuilt

OK

i nacisnąłem OK oczywiście potem

2)An error occurred during the rebuild operation.

The hard disk must be formatted.

All data on the hard disk will be deleted during formattiong.

Do you want to format

YES NO

oczywiście nacisnąłem YES

3)If you format,all data on the hard disk will be deleted

This data cannot be restored.

Are you sure you want to continue?

YES NO

oczywiście YES

4)Formattin....

Do not off the system

I tu miałem problem konsole była wałczona przez ponad godzien i żaden format sie nie zrobił na pasku postępu jak było zero tak było

Konsola trafiła do serwisu do WAWY i dziś dostałem nową sztukę i to 60

I teraz mam pytanie jak dostaje nowa konsole czy ona ma od nowa rok gwarancji czy tyle ile mi zostało z starej konsoli??? bo na serio nie wiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Wrocławia... Odebrałem moją konsolę, jednak jeszcze mają 60GB wersje.

Ufff... W końcu mogę odetchnąć z ulgą. Teraz kiedy mam PS3 w domu wiem, że to już definitywnie koniec tego całego cyrku z reklamacją. Modle się tylko żeby nowa konsola nie przekręciła się tak szybko jak poprzednia

Teraz pozostało mi już tylko zamówić GTA 4 i będzie komplet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich i chciałem opisać mój problem z konsola model 60GB A mianowicie

Na wieczorek sobie pograłem i jak zwykle wyłączyłem konsole padem,na drugi dzień jak wróciłem z pracy i chcąc sobie pograć włączyłem konsole a moim oczom ukazał sie o to te napisy itd...

1)The hard disk's database will be rebuilt

OK

i nacisnąłem OK oczywiście potem

2)An error occurred during the rebuild operation.

The hard disk must be formatted.

All data on the hard disk will be deleted during formattiong.

Do you want to format

YES NO

oczywiście nacisnąłem YES

3)If you format,all data on the hard disk will be deleted

This data cannot be restored.

Are you sure you want to continue?

YES NO

oczywiście YES

4)Formattin....

Do not off the system

I tu miałem problem konsole była wałczona przez ponad godzien i żaden format sie nie zrobił na pasku postępu jak było zero tak było

Konsola trafiła do serwisu do WAWY i dziś dostałem nową sztukę i to 60

I teraz mam pytanie jak dostaje nowa konsole czy ona ma od nowa rok gwarancji czy tyle ile mi zostało z starej konsoli??? bo na serio nie wiem??

Jak się nie myle to gwarancja liczy się od nowa.Poszukaj w tym temacie na pierwszej stronie a na pewno znajdziesz,ale myśle że od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ci się Dawid udało. Śledziłem ten wątek od początku i szczerze powiem że sam się dowiedziałem wielu rzeczy i tego jak działać w podobnej sytuacji. Chyba wszyscy się cieszymy razem z Tobą Powodzenia z nową konsolą ... tfu tfu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak, że pozostały okres gwarancji - czas pobytu konsoli w serwisie ? Kiedyś chyba taką wersję w którymś temacie widziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa sztuka = nowa gwarancja (od daty wbitej w karcie gw. z informacja o wymianie), tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to?Moja PS3 40GB kupiona gdzieś na początku roku zaczyna się dziwnie zachowywać.Mianowicie podeszłem do tv żeby coś z niego zdjąć i wówczas usłyszałem dziwny dzwięk jakby brzęczenie zasilacza myślałem że to tv ale kiedy zbliżyłem swe ucho do konsoli mniej więcej na pół metra wyrażnie słychać było owe brzęczenie po chwili miałem już pewność że to konsola wydaje owe dzwięki nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że nieraz siedziałem prawie przy samej konsoli i dzwięków żadnych nie słyszałem domyślam się że to dzwięk zasilacza ale dlaczego wcześniej takich hałasów nie słyszałem?System był wyłączony ale przełącznik main power z tyłu konsoli znajdował się w pozycji on ,dioda świeci na czerwono czyli konsola w stanie standby ale owe brzęczenie to nie wszystko! Przełączyłem przełącznik main power w pozycję off i wtedy dopiero się zdziwiłem bo moja konsola zaczęła syczeć tak około minuty aż ucichła całkowicie (syczenie przypominało dzwięk kiedy robicie ognisko i wrzucicie do niego mokry patyk zaczyna syczeć kiedy momentalnie wysycha),choć aby usłyszeć to syczenie trzeba było ucho przyłożyć praktycznie do konsoli.Rozumiem iż zasilacz jest urządzeniem pracującym pod napięciem i może wydawać dzwięki ale trochę dziwne że wcześniej ich nie było słychać a teraz jest, no i to dziwne syczenie czy moja konsola ma zamiar wkrótce powiedzieć beee?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja 60gb

Zakupiona 24-05-2007 w MM

nr.02274304236547348

CECHC04

nie czyta bluray

z serwisu wrocila inna

08274304230221047

CECHC04

oczywsicie dostałem zepsuta. (Nie da sie zrobic formata. Warczy jak szalona, każda gra zawiesza sie sekunde po odpaleniu.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Ps3 po roku użytkowania w końcu się zepsuła. A dokładnie napęd - nie czyta płyt DVD (oryginalnych, nagrywane obrazy tak) objawy są takie, że kiedy umieszczam płytke w czytniku kilkam aby się odplaiła konsola się poprostu zawiesza i widać tylko ślepy ekran w przypadku mojego telewizora jest on niebieski... Dodam, że płyty z filmami na blu-ray działaja bez zarzutu.

Czy słyszał już ktoś kiedyś o tego typu awarii ? Dodam że kupiłem sprzęt w marcu zeszłego roku i jest to model 60 gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj podczas grania w COD4 konsola piknęła trzy razy po czym zgasła ,a dioda zasilania zaczęła mrugać na czerwono , i w żaden sposób nie dało jej się włączyć, do konsolki była dołączona książka pomocy technicznej, i tam przeczytałem że jeżeli mruga na czerwono to oznacza niebezpieczne przegrzanie systemu i automatycznie się wyłącza, dzisiaj po powrocie z pracy sprawdzam i to samo niestety się nie włączyła. konsolka stoi na regale z dala od jakichkolwiek źródeł ciepła. zaznaczam iż konsole kupiłem 2007-04-12 w MM sklep dla id....w niestety po gwarancji , wydaje mi się iż czujnik temperatury padł i tyle , jutro jadę do Katowic do serwisu sony i zobaczę ile mi powiedzą za naprawę

Nawiasem mówiąc jest jakiś schemat ps3 dostępny w sieci

KONSOLA 60G CECHCO4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
konsole kupiłem 2007-04-12 w MM sklep dla id....w niestety po gwarancji , wydaje mi się iż czujnik temperatury padł i tyle , jutro jadę do Katowic do serwisu sony i zobaczę ile mi powiedzą za naprawę

Nawiasem mówiąc jest jakiś schemat ps3 dostępny w sieci

KONSOLA 60G CECHCO4

Ja też kupiłem w mniej wiecej tym terminie tylko ze nie z media markt i mi facet sprzedający powiedział ze gwarancja jest na dwa lata a nie na rok (jeden rok sony poland na drugi gwarancje daje sam sklep wystarczy miec fakturke albo paragon). Jest podobno taki wymóg unii europejkiej i powinno tak być wszędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaj na gwaracje w MM (2 lata), jezeli nie przyjma postrasz rzecznikiem. I uważaj na swój paragon (tylko im pokarz i jak najszybciej skryj).

Mi paragon zwineli, prawnik powiedzial ze prawdopodobnie ktos ja spieniezyl... Już miesiąc walcze o swoją konsolę... Sklep nie dla idiotów... I o mały włos 2tyś w plecy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oddaj na gwarancje w MM (2 lata), jeżeli nie przyjmą postrasz rzecznikiem. I uważaj na swój paragon (tylko im pokarz i jak najszybciej skryj).

Mi paragon zwinęli, prawnik powiedział ze prawdopodobnie ktoś ja spieniezyl... Już miesiąc walczę o swoją konsolę... Sklep nie dla idiotów... I o mały włos 2tyś w plecy...

Witam szkoda że wcześniej o tym nie wiedziałem, dzisiaj dzwoniłem do serwisu do K-ce i powiedziano mi że konsolka jest już w Warszawie zobaczymy co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna to tylko podsumowac POLSKA, np. w UK gdzie mieszkam to nawet jak uzytkownik uszkodzi to mozna oddac na gwarancji i bez problemu naprawia albo czesciej dadza nowa, przez 30 dni od zakupu mozna zwrocic i odebrac kase bez zadnego powodu, wogole inna bajka i traktowanie klienta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mialem awarii, ale mojemu kumplowi pare dni po zakupie naped od cd przestal dzialac, tak jakby silniczek obracajacy plyte nie chodzil...

i ogolnie z tego co slyszalem to jest najczestszy problem tej konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj podczas grania w COD4 konsola piknęła trzy razy po czym zgasła ,a dioda zasilania zaczęła mrugać na czerwono , i w żaden sposób nie dało jej się włączyć, do konsolki była dołączona książka pomocy technicznej, i tam przeczytałem że jeżeli mruga na czerwono to oznacza niebezpieczne przegrzanie systemu i automatycznie się wyłącza, dzisiaj po powrocie z pracy sprawdzam i to samo niestety się nie włączyła. konsolka stoi na regale z dala od jakichkolwiek źródeł ciepła. zaznaczam iż konsole kupiłem 2007-04-12 w MM sklep dla id....w niestety po gwarancji , wydaje mi się iż czujnik temperatury padł i tyle , jutro jadę do Katowic do serwisu sony i zobaczę ile mi powiedzą za naprawę

Nawiasem mówiąc jest jakiś schemat ps3 dostępny w sieci

KONSOLA 60G CECHCO4

Mialem podobnie, konsola poprostu umarla. Poczytaj w necie, duzo podobnych przypadkow jest. Moja takze stala w miejscu dobrze wentylowanym i mialem ja swego czasu jakos chyba z 3 miechy. W kazdym razie wymienili mi na nowke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda tak wymiana na "nówke" w przypadku zgonu konsoli. słyszałem że dostepne są tylko 40gb konsole. ja mam 60 gb i nie mam zamiaru rezygnować z czytnika kart a przede wszystkim wstecznej kompatybilności tym bardziej że często gram w gierki na PS2. Czy jak oddam konsole moge zatrzymać dysk twardy ponieważ pozbywać sie danych na konsolce też nie mam zamiaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda tak wymiana na "nówke" w przypadku zgonu konsoli. słyszałem że dostepne są tylko 40gb konsole. ja mam 60 gb i nie mam zamiaru rezygnować z czytnika kart a przede wszystkim wstecznej kompatybilności tym bardziej że często gram w gierki na PS2. Czy jak oddam konsole moge zatrzymać dysk twardy ponieważ pozbywać sie danych na konsolce też nie mam zamiaru

To musisz sie dowiedziec w sklepie, ktorym kupiles lub w salonie Sony w twoim miescie. 60tki zostaly chyba tylko te naprawione, nowe nie wiem czy jeszcze sa, bo juz ich nie robia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 60gb konsole czy w przypadku oddania do serwisu moge zatrzymac dysk twardy, nie mam ochoty pozbywac sie zawartosci dysku. jestem ciekaw ile bede sie musial nameczyc zeby mi nie wciskali 40gb konsoli. w moim iescie nie ma serwisu sony (piła w wlkp) i zawieśc kosnmole do sklepu czy pojechać do najbliżeszego miasta gdzie jest serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×