Skocz do zawartości
arab

Serwis Konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cd. uszkodzonej konsolki jak wcześniej pisałem konsola trafiła do Serwisu Sony ,serwis zaśpiewał 1290zł za naprawę plus 300 zł koszt wysyłki do Brukseli kaplica , miedzy czasie podzwoniłem tu i tam i dowiedziałem się że z tytułu prawa mam 24 mieś GW. 12 mieś w tym przypadku daje producent a drugie tyle sklep , wiec pojechałem odebrać konsole z serwisu i prosto do MM tam była kupiona , w MM szanowny pan z serwisu zobaczył paragon i stwierdzi że gwarancja przepadła miesiąc temu , a ja na to proszę pana i ja i pan doskonale wie że jesteśmy w UE i przysługuje 24 miesięczna GW , a jeżeli będą problemy to zwrócę się do rzecznika praw obywatelskich na co pan stwierdził że NIEMA TAKIEJ POTRZEBY i bez problemu przyjął moją czarnule pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem Do Serwisu Niedawno...

Problem: Migotanie Gier

Wymienili na nową , Tv też dałem bo się plastik odklejał i wymienią obudowę

Wszystko będę miał w domu w przyszły poniedziałek mam nadzieję (kurier przywiezie z serwisu)

Teraz tylko błagam boga, aby już wszystko zawsze było ok, bo to już 2 raz mam konsolę wymienianą....

Powoli powracam do życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy jak konsola po wyjściu z gry nie schodzi na niższy bieg to nadaje się do serwisu??? Pytam ponieważ kończy mi się gwarancja i ostatnio zauważyłem że podczas długiego grania (gram w GTA oczywiście ) konsola była z boku wręcz gorąca to w pewnym momencie zeszła na niższy bieg i leciało z boku letnie powietrze. Wydaje mi się że chyba jest wszystko w porządku ale wolę zapytać bo posiadam wczesną wersję 60 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi może nie padła konsola ale pad. SIXAXIS siadł po 2 tyg. poszła sprężynka od spustu. Bywa. kupie drugiego DS3 Najdziwniejsze jest to, że po 3h grzebania w padzie teraz mam tak: po naciśnięciu PS button nie mogę nic zrobić. Strzałki działają ale nie mogę zaakceptować żadnej opcji. identycznie przy przeglądaniu obrazków. Odwrotna rzecz jest z podłączonym kablem USB . W obrazkach i po naciśnięciu przycisku Playstation guziki działają ale już XMB i grach nie xD Jutro jade po DS3

Rada:

Nie grzebcie na własną ręke w padach bo będzie jeszcze gorzej Ja nie miałe na niego gwarancji więc mi i tak różnicy nie robiło.

Mam znajomych, którzy pracują przy elektronice latami i może oni coś na niego poradzą. Najwyżej będe miał 3 pady xD

EDIT: Przeglądając youtube natknąłem się na ten filmik:

http://pl.youtube.com/watch?v=CVo88KGuCi0

Identycznie jak u mnie. Z komentarzy wynika, ze wszystko przez zepsuty spust,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie:

Czy jak kupie playstation 3 (w zestawie z GTA4) w Anglii (PAL) to czy w razie awarii będę mógł oddać "plejke" do polskiego serwisu Sony żeby naprawili w ramach gwarancji ?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EDIT: Przeglądając youtube natknąłem się na ten filmik:

http://pl.youtube.com/watch?v=CVo88KGuCi0

Identycznie jak u mnie. Z komentarzy wynika, ze wszystko przez zepsuty spust,

Wchodzi na to ze koncola widzi wcisniety spust i przez to ignoruje inne przyciski - dosc czesto spotykane zachowanie. Co do grzebania w padzie - nie jeden pad rozebralem (w celu czyszczenia/naprawy) i jeszcze zaden nie przestal dzialac po zlozeniu ;] - po prostu trzeba zapamietac co gdzie wsadzic spowrotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem ps3 w tesco(anglia) dwa miechy temu CECHG03 padla po dwoch miesiacach zawiesila sie na gta4 i padl naped oddalem ja do sklepu i tam bez problemu dali mi od reki nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wlasnie padl mi po raz drogi laser...nie wiem co robic, isc do serwisu i liczyc na ze naprawia (badz wymienia na nowa 60gb )czy powolac sie na rekojme .. bo z tego co mi wiadomo 60 gb juz nie posiadaja ...

a 40 gb mnie nie interesuje,chyba ze z doplata 400 zl rekompesayy za utracenie mozliwosci grania w poprzednia generacje konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zanieś, wonxowi się też zrypał niedawno i jakoś dostał 60Gb. Wszystko będzie dobrze. Ja mam szczescie i sie ( ODPUKAJ !! ) nie psuje. I mam nadzieję że najpóźniej jak już ( ODPUKAJ !! ) to jak przejde MGS4 Pozatym nie ma chyba takiej możliwości żeby dali ci co innego niż zakupiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jedyne co mi zostaje to zaniesc ja do serwisu i czekac na rezultaty...ale zrobie to dopiero w poniedzialek bo przez pare dni chce miec jeszcze nata a do jego obslugi posiadam tylko ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją Ps3 kupiłem 08 09 2007 model: CECHC04

numer seryjny: 6429525

Ps3 przestała czytać płyty napęd odmuwił posłuszenistwa 11 04 2008 fakt ze to chyba od tego że chodziła 1,5 miesiąca bez wyłączania. Zawiozłem ją do serwisu Sony w Bydgoszczy PS3 została wysłana do warszawy po dwuch tygodniach była do odebrania nowiutka konsola model: CECHC04

numer seryjny: 0221308

Dałem im konsole 60gb i bałem sie ze wymienia ja na 40gb ale muszą oddać taka sama wersję nie ma innej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mój problem związany jest z poziomem głośności wiatraka. Otóż, gdy gram w "LAIR", w pewnym momencie wiatrak wrzuca się samoczynnie na najwyższe obroty. Konsola robi się głośna jak X360. Co gorsza, prędkość obrotów nie spada gdy zamknę grę i wyciągnę płytę - cały cas wiatrak kręci się jak opętany. Niestety, mam tylko jedną grę, na demkach jest OK, może to wina "LAIR-a". Czy ktoś z Was miał już do czynienia z podobną sytuacją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano. przymieżam sie do kupna nowej konsolki wiec chodzac po różnych forach dowiedziałem sie że soniaki padaja po kilku godzinach, tygodniach gry, maja jakieś zawiechy, pady padają co to ma być a co do x360 to ponoc jest za.....ty z nową płytą główna. Wyjaśnijcie mi to co do ch..a jest z PS3 ??? Jestem wielkim fanem sony i od zawsze tylko grałem na soniakach wiec nie chce mi sie łamac tradycji kupujac sprzęt od microsoftu. Wczesniej nie było takich problemów. A chce sie pograć w cos next-genowego . A może poczekać kiedy wyjdzie nowy model PS3 ???

O co biega z tym ostrzeżeniem ?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam konsolę PS3 60GB PAL, nie było z nią od listopada najmniejszych problemów (poza zwiskami GTA po premierze, ale patch rozwiązał problem), w dniu dzisiejszym zaś zawiesiła się podczas loadingu uruchamiającego GTA IV. Po kilku próbach (nieudanych) postanowiłem uruchomić inny tytuł - FIFA 08 również zawiesza się po wyświetleniu logosów producentów. Gra Assassin's Creed jak wyżej, "Ubisoft" i dalej nic.

Bez problemu uruchamiają się: Filmy na DVD, muzyka na CD, gry z PS2, dema z HDD oraz wszystkie multimedia z HDD.

Po paru chwilach FIFĘ udało się uruchomić, podobnież GTA IV. Natomiast AC nadal się stawia.

WTF?

edit: w FIFE da się grać, ale przerywa dźwięk (komentarze np.) jakby się ktoś wtyczką bawił, GTA się udało uruchomić ale się wiesza np. podczas wchodzenia do taksówki lub włączania mapy. Czasem znowu nie daje się uruchomić. AC nie rabotajet dalej.

Czy to może przegrzanie?

Się do cholery modlę, żeby nic gorszego, przecież MGS jedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wykluczone ze problem z czytnikiem blu-ray. wszystkie objawy na to wskazuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wykluczone ze problem z czytnikiem blu-ray. wszystkie objawy na to wskazuja

Konsola stoi od wczorajszego popołudnia wygaszona "na twardo". Zobaczymy dziś jak się uporam z pracą czy już chce działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemano. przymieżam sie do kupna nowej konsolki wiec chodzac po różnych forach dowiedziałem sie że soniaki padaja po kilku godzinach, tygodniach gry, maja jakieś zawiechy, pady padają co to ma być a co do x360 to ponoc jest za.....ty z nową płytą główna. Wyjaśnijcie mi to co do ch..a jest z PS3 ??? Jestem wielkim fanem sony i od zawsze tylko grałem na soniakach wiec nie chce mi sie łamac tradycji kupujac sprzęt od microsoftu. Wczesniej nie było takich problemów. A chce sie pograć w cos next-genowego . A może poczekać kiedy wyjdzie nowy model PS3 ???

O co biega z tym ostrzeżeniem ?????????????

Szczerze powiem że mam 60giga wersję zepsuła się raz-podobno częsty błąd był - nieczytała płyt-o dziwo podobno wymienili płytę główną, ale odchodząc od tego -naprawa w 3 dni]nie żałuje że kupiłem ps3-kę. Choć przymierzałem się do kupna x'a. Najlepiej zrobisz jak pomyślisz dla jakich gier chcesz mieć konslole[a nie o psucie się-bo tu jest dużo lepiej niz na x'ie-padanie konsoli nie jest takie częste, mam kumpla który kupił 3 miechy temu x360 i już 3 razy w serwisie był,zepsuł się przy pierwszym włączeniu...]i jakie gry będą wychodzić wyłącznie na dany current gen. Dodam jeszcze, że filmy hd na blue-r są kozackie a i z upscalingiem ps3 radzi sobie bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wstyd trochę, ale trudno.

Otóż PS3 fikało z dwóch powodów naraz - niesamowite przegrzanie (nie przewidziałem, że latem jest cieplej niż zimą ) oraz brud na płytach. Gdy umyłem krążki a konsola odetchnęła chodzi jak nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemano. przymieżam sie do kupna nowej konsolki wiec chodzac po różnych forach dowiedziałem sie że soniaki padaja po kilku godzinach, tygodniach gry, maja jakieś zawiechy, pady padają co to ma być a co do x360 to ponoc jest za.....ty z nową płytą główna. Wyjaśnijcie mi to co do ch..a jest z PS3 ??? Jestem wielkim fanem sony i od zawsze tylko grałem na soniakach wiec nie chce mi sie łamac tradycji kupujac sprzęt od microsoftu. Wczesniej nie było takich problemów. A chce sie pograć w cos next-genowego . A może poczekać kiedy wyjdzie nowy model PS3 ???

O co biega z tym ostrzeżeniem ?????????????

Ostrzeżenie chyba masz za to , że pisałeś nie na temat

I teraz tak , Ps3 się ogólnie nie psuje , jest dość mało awaryjne , zwłaszcza w porównaniu do xboxa . Co chwile jakiś xbox się przegrzewa i trzeba reklamować . Wejdź sobie tak z ciekawości na allegro/gry/ps3 i wpisz naprawa , albo serwis . Wyskoczy ci jedna aukcja z serwisowaniem Ps3 i jedna z regeneracją płyt . Później wejdź w gry/xbox 360 i jest strasznie dużo aukcji z naprawą ring of death po 100-200 zł , ten złom się tak często psuje , że można na tym zarobić . Popatrz też na aukcje , jest strasznie dużo zepsutych xpudeł wystawionych , patrzyłem wczoraj , było 15 z rod . Wracając do Ps3 , trzeba mieć pecha , żeby się zepsuło i wydaje mi się , że to też zależy od nastawienia . Jeżeli nie wiemy co kupić i w końcu idziemy do sklepu z myślą " kupie to ps3 , ale to jest straszne gówno i pewnie się zepsuje " to pewnie się zepsuje . Ja kupując Ps3 byłem zdecydowany w 100 % , bardzo lubię firmę Sony i mam nadzieję , że się nie zepsuje , chyba że pod koniec gwarancji =] . To tyle , chciałem jeszcze jedną rzecz powiedzieć na temat serwisów Sony . Wszyscy po nich jeździcie , a ja mam dobre doświadczenia z serwisem we Wrocławiu . Parę lat temu (rok 2003/4 już nie pamiętam dokładnie) kupiłem aparat Sony w promocji za 2000 zł (normalnie kosztował 2500) w rtv euro agd , wtedy taki sprzęt był jeszcze drogi . Pewnego razu postawiłem go na telewizorze , włączyłem samowyzwalacz i chciałem zrobić zdjęcie . Aparat oczywiście spadł na podłogę , obiektyw został "zniszczony" . Sprzęt pojechał do serwisu we Wrocławiu , po jakimś czasie był telefon , że nic się nie da zrobić , obiektyw trzeba wymienić , cena nowego 1600 zł . Po wycieczce do serwisu okazało się , że firma Sony za darmo wymieniła obiektyw na nowy i dostałem działający aparat , mimo że koszt naprawy był wysokie , a aparat został uszkodzony z mojej winy . Tak więc dokonali poza gwarancyjnej naprawy i to za darmo . Jakiś czas później na wyświetlaczu jakieś paski , potem obraz w ogóle zniknął i pojawiło się na nim coś w stylu ognia , jakieś pomarańczowe bazgroły były . Aparat wrócił do serwisu , okazało się , że seria tych aparatów dostała wadliwe przetworniki i oczywiście tę część wymieniono . Mam dużo sprzętu Sony , ale to były moje jedyne dwie wizyty w ich serwisie . Sony jest spoko =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wczoraj wieczorem padl mi laser podczas grania i plyt mi nie wykrywa.Oddac konsole tam gdzie kupilem,czyli do MM czy do serwisu?Mam tylko paragon bo karty mi nie podbijali.

Powie ktos?

@down: duzo razy;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile tysiecy razy padnie jeszcze to pytanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze to dopiero poczatek qgar, jak to zwykle bywa, ludzie nie zadaja sobie nawet trudu z poczytaniem aktualnych tematow.

ale to oni maja problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Wczoraj wieczorem padl mi laser podczas grania i plyt mi nie wykrywa.Oddac konsole tam gdzie kupilem,czyli do MM czy do serwisu?Mam tylko paragon bo karty mi nie podbijali.

Powie ktos?

@down: duzo razy;]

Wal do mm.Pozdrawiam .

Temat wałkowany milion razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac wasze tematy doszedlem do wniosku ze dobrze zrobilem zamawiajac wersje 40gb podstawke z 2 letnia gwarancja , a co do waszych awarii to w 99% sa to wersje 60 gb ktore sa bardziej nafaszerowane i pobieraja wiecej energii, przeciez ta cala kompatybilonosc wsteczna z tego co mi wiadomo to nic innego jak wcisniete ps2 w obudowe ps3 . Wnioskuje z tego ze wersje odchudzone z prockiem o mniejszym poborze energii sa mniej , ba praktycznie wcale nie awaryjne! Moze sie myle , co wy na taka hipoteze a i takie pytanie ... widzialem na allegro aukcje wiatraczkow do ps3 ! to naprawde juz przesada... przeciez to nie xszit ktore sie przegrzewa co pare minut. Moim zdaniem takie gadzety tylko zwiekszaja pobor energii i poziom decybeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze podzieliles sie z nami swoimi przemysleniami. Ale z tym wkladaniem ps2 do chlebaka to nie do konca jest tak jak myslisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×