Skocz do zawartości
Snafu

Assassins Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie, chodzi mi o edycje kolekcjonerskie Assassin's Creed III, które waszym zdaniem są warte kupna: czy Join Or Die edition czy Freedom edition, wiem, iż różnią się nie małą ceną, ale zaś w Join Or Die nie ma prawie nic zaledwie tylko medalion Asasynów i notatnik Jerzego Waszyngtona, a zaś we Freedom figurka Connora, wcześniej wspomniany notatnik Jerzego Waszyngtona, opakowany w stal lub metal steelbook Oczywiście nie wspominając o dodatkach do single player jak i multiplayer zarówno jak i w Join Or Die. Freedom ma większą zawartość, która mnie zachęca do kupna, ale jest jeden szkopuł: cena i właśnie kieruję się z tym do Was, jaka jest Wasza opinia ? Jak sądzicie ? Czekam na odpowiedzi, Pozdrawiam ! :happy:

Nie ma tu o czym mówić, jak masz kaskę to bierz Freedom, zacna kolekcjonerka. Szczerze mówiąc Join Or Die jest strasznie uboga... Już bym wolał kupić zwykłą wersje niż tracić kasę na ,,taką'' wersję kolekcjonerską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli swoją wypowiedzią sugerujesz, że PS3 ma w jakimś stopniu słabe podzespoły, to tymbardziej nie mamy o czym rozmawiać. Bez obrazy, ale to zwykła ignorancja lub typowy, jednakże nieuzasadniony brak wiedzy. Mimo wszystko, jak już wspomniałem, debaty na ten temat, a już szczególnie w tym dziale sobie darujmy.

Nieuzasadniony brak wiedzy? Chłopie, ocknij się, to nie 2006 rok. Na dzień dzisiejszy PS3 ma bardzo słabe podzespoły, jeżeli porównamy to nawet z przeciętnymi, które są na rynku. Dlatego tyle się teraz mówi o następnej generacji. Trzeba iść do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, chodzi mi o edycje kolekcjonerskie Assassin's Creed III, które waszym zdaniem są warte kupna: czy Join Or Die edition czy Freedom edition, wiem, iż różnią się nie małą ceną, ale zaś w Join Or Die nie ma prawie nic zaledwie tylko medalion Asasynów i notatnik Jerzego Waszyngtona, a zaś we Freedom figurka Connora, wcześniej wspomniany notatnik Jerzego Waszyngtona, opakowany w stal lub metal steelbook Oczywiście nie wspominając o dodatkach do single player jak i multiplayer zarówno jak i w Join Or Die. Freedom ma większą zawartość, która mnie zachęca do kupna, ale jest jeden szkopuł: cena i właśnie kieruję się z tym do Was, jaka jest Wasza opinia ? Jak sądzicie ? Czekam na odpowiedzi, Pozdrawiam ! :happy:

Jesli lubisz gadgety to oczywiscie edycja "Freedom" jest zdecydowanie bardzej wypasiona . Natomiast jesli chodzi o dodatki do trybu single i multi to chyba lepiej bedzie kupic edycje zwykla a misje i postaci dokupic na allegro lub ebay

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że znowu pokażą jakieś wrzeszczące bydło jak to było na jakimś pokazie Skyrima. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie zachowują się i wypowiadają jakby to wszystko było wyreżyserowane. Ogólnie nie ma się co podniecać kilkoma wypowiedziami amerykańskiej młodzieży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek myslisz ze oni dostali na kartkach do nauczenia sie co maja powiedziec przed kamera. Byc moze masz racje a moze te reakcje sa prawdziwe , wiadomym jest ze zaden producent obojetnie czego nie przedstawi w materialach promocyjnych zadnych zlych opinii , dyrektor kreatywny projektu nie wyjdzie przed szereg i nie powie nie kupujcie naszej gry bo bedzie to gniot.

Ja osobiscie czekam na gameplay z prawdziwego zdarzenia , a targi E3 juz niedlugo i z pewnoscia otrzymamy na nich sporo nowych informacji natomiast jaki bedzie AC III przekonamy sie po premierze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie zachowują się i wypowiadają jakby to wszystko było wyreżyserowane. Ogólnie nie ma się co podniecać kilkoma wypowiedziami amerykańskiej młodzieży.

Też mam takie wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym całym "konkursem" czy jak to tam nazwać mam nadzieję wiąże się jakis spóźniony żart Prima Aprilisowy? Czemu ma to służyć? Zwiększeniu licznika na twitterze, żeby się później do niego fapować? Zamiast normalnie zwiastuny wypuszczać to jakieś szopki odstawiają. A idź Pan w chvj z takim czymś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu ma to służyć?

No chyba oczywiste, że chodzi o promocję gry. Kupa ludzi napisze o tym na fb i twitterze, a miliony będą to czytać. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieuzasadniony brak wiedzy? Chłopie, ocknij się, to nie 2006 rok. Na dzień dzisiejszy PS3 ma bardzo słabe podzespoły, jeżeli porównamy to nawet z przeciętnymi, które są na rynku. Dlatego tyle się teraz mówi o następnej generacji. Trzeba iść do przodu.

Tyle, że na konsoli nieco inaczej tworzy się gry aniżeli w przypadku PC'tów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na assasina tak jak i na wczesniejsze odslony.

Co do konsole vs. pc oczywiscie konsole są już w tyle i nie ma co pitolić że jest inaczej, kto tego nie widzi niech załączy na yt jakas nowa gre multiplatformową i porówna na rozdziałce 1080p koniec kropka. Inna sprawa to, to że nawet gdyby teraz wyszła PS4 to i tak bym jej nie kupił ze względów finansowych , a nie mam tez takiego parcia na super ultra grafike, na ps3 wyglądają gry ładnie i póki co mnie to wystarcza i mysle ze wiekszość graczy się z tym zgodzi.

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

z tego co słyszałem to w AC3 ma być poprawiona grafika na konsolach ma podchodzi pod nową generacje konsol hoc nie można narzekać na grafikę do tej pory AC bo jest bardzo ładna

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na to czekałem od czasów AC1 żadna następna cześć tej serii mnie nie wciągnęła i nie podobała mi sie tak jak AC1, tylko dla tego ze okres w jakim znajdowały sie kolejne części nie odpowiadał mi, no i jeszcze Włoch (bleeh) chociaż Wenecja nawet ok.

Dosłownie przed chwila trafiłem na jakiś filmik z pociętym trailerem ACIII, mówię nie możliwe XVIII w. pewnie będzie Francja albo Anglia.

Niestety Hameryka pełną gębą, czyli będę zmuszony do ścigania grubych dzieciaków po McDonaldzie z tomahawkiem w ręku , a nie to przecież XVIIIw.

Mam nadzieje ze nie zrobią z tego patetycznej obrony biednych kolonialistów którzy odwrócili się od swoich zwierzchników za oceanem, czyli coś w stylu filmu pt. "Patriota" z M.Gibson'em. No nic pozostaje patrzeć jak będzie pompowana atmosfera wokół premiery gry i zrobić preorder :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
kto tego nie widzi niech załączy na yt jakas nowa gre multiplatformową i porówna na rozdziałce 1080p koniec kropka

No porównałem, gdzie ta różnica...

Gier na 'PeCe' jest malutko, a multiplatformy to zwykłe konwersje, dlaczego? Ano dlatego, że producenci mają ten rynek głęboko w dupie, tak głęboko, iż palca ci nie starczy aby zagrzebać. Połowa flagowych tytułów, omija to bagno szerokim łukiem. Gdybym miał grać na PC, to wolałbym już całkiem przestać, gdyż to paranoja jest...

Assassin's Creed 3 zapowiada się niesamowicie, trudno tyle czasu będzie wytrzymać. Idealne czasy historyczne oraz świetne umiejscowienie akcji tytułu. Każdą część ukończyłem minimum dwa razy, jednak ta zapewne pobije ten wynik już kilka dni po premierze :)

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapowiedziana premierowa wersja gameplayu . Wyglada calkiem niezle

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW jednym słowem.

Ciekawe z jakiej platformy ta gra była puszczana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapewne Xbox lub PS.

Konwersja na PC, to kwestia ostatnich miesięcy, o ile nie przesuną im premiery o pół roku jak to zwykle bywa (wyjątek Revelations, gdzie jakimś cudem odstęp wyniósł tylko dwa tygodnie...).

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiezutki trailer z targow E3 , oraz gameplay z ps3 powiem Wam , ze jestem pod wrazeniem . Jak zapowiadaja tworcy przedstawiciele Templariuszy beda po obu stronach konfliktu co mnie niezmiernie cieszy.

Edytowane przez saintgb1972
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer to lipa kompletna, nie wiem co jest bardziej dziwne/smieszne, to ze 2 salwy z plutonu zabijaja tylko konia, to ze Connor sobie walczy pomiedzy mala armia z rusznicami, czy to ze dziesiatkuje te armie tomahawkiem i zabija sobie spokojnie ich dowodce i nikt nawet nie mysli o tym aby mu w plecy strzelic w miedzyczasie, ale coz, to przeciez trailer dla amerykancow.

Co zas sie tyczy gry, wyglada calkiem niezle, ale rewolucji tu zadnej nie widze, moze poza pojsciem bardziej w akcje co tez z idea AC mi jakos dziwnie podchodzi, mimo to czekam na jakies dalsze info czy gameplaye.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parkour pośród koron drzew wygląda świetnie. Tak samo jak animacja walki. Niestety już widać, że będzie się ona ograniczała do tego co poprzednio czyli trzymania :r1: i wduszania :square: w odpowiednim momencie. Mimo to tomahawk i łuk z pewnością urozmaicą rozgrywkę. To polowanie na zwierzątka żywcem wyjęte z RDR ale jak ściągać to przecież tylko od najlepszych :biggrin: Czekam na nowego AC z niecierpliwością, jak na każdą kolejną odsłonę zresztą.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, a ja sie jakos nie moge przekonac do tego biegania po lasach, chyba bardziej mi pasuje wielkomiejskie szalenstwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiezutki trailer z targow E3 , oraz gameplay z ps3 powiem Wam , ze jestem pod wrazeniem . Jak zapowiadaja tworcy przedstawiciele Templariuszy beda po obu stronach konfliktu co mnie niezmiernie cieszy.

Dla mnie bomba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×