Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie nic się nie dzieje jak naciskam krzyżak. Jak mam to wbić, jak mam to dostać?

Ty robisz sobie z nas jaja co nie? Musisz najpierw ustawić sobie serie punktów chyba nie pamiętam jak to się nazywa, no i jak bdziesz grał objective czyli przejmował flagi, podkładał bomby, zbierał nieśmiertelniki itp. Oczywiście o zabijanie nie zapominając musisz wbic określona ilośc punktów żeby zdobyc daną serie i nie zginać przy tym -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema :hunter:

kto ma ochote zeby zagrac COD BO2 :) moj id do play to krzysboss
mam prestige 7 lvl 11

zapraszam wszystkich

napisz cie swoje id tutaj albo wy mnie dodajcie ;) ;)

ps: gram wszystkie mody zombies i nie zombies wszystko i jak ktos ma ochote zagrac 1vs1 sniper to tez gram :biggrin:

:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

:psbutton:

Edytowane przez Krzysboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty robisz sobie z nas jaja co nie? Musisz najpierw ustawić sobie serie punktów chyba nie pamiętam jak to się nazywa, no i jak bdziesz grał objective czyli przejmował flagi, podkładał bomby, zbierał nieśmiertelniki itp. Oczywiście o zabijanie nie zapominając musisz wbic określona ilośc punktów żeby zdobyc daną serie i nie zginać przy tym -.-

Nie robię jaj. Nigdy nie miałem potrzeby bawić się w te samoloty, aż do teraz. Wiadomo ile tych punktów trzeba nazbierać żeby ten krzyżak zaczął działać? Mam wykupione czy odblokowane te samoloty z tej serii punktów w menu głównym gry, ale i tak to nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz oznaczyć 3 z nich i te które masz odblokowane nie możesz używac wszystkich tylko 3. A krzyssbos czy jak ci tam weź ogarnij te memy co? Nudzi ci sie czy jaak? 

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób gra online ? Bo zastanawiam się nad nadrobieniem zaległości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób gra online ? Bo zastanawiam się nad nadrobieniem zaległości :)

Kilkunastu graczy zwłaszcza wieczorami się znajdzie ;), a tak już całkiem poważnie to setki tysięcy homo sapiensów młóci w to 24h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienizna,marne 380 tys. osób wieczorem,w weekendy ponad pół miliona co to jest przy 7 czy 8 miliardach mieszkańców Ziemii. Nie bierz BO2! Kup WaW ,MoHa albo Socom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienizna,marne 380 tys. osób wieczorem,w weekendy ponad pół miliona co to jest przy 7 czy 8 miliardach mieszkańców Ziemii. Nie bierz BO2! Kup WaW ,MoHa albo Socom.

...albo innego Homefronta  :rofl:. A poważnie matison14 to nie zastanawiaj się dłużej i bierz BO2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee nie kupuj tego crap'u ! To najgorsza cześć CoD'a jaka kiedykolwiek wyszła. Jeśli Cod to tylko mw3, bo1, mw1. Ale nie bierz BO2 uwierz będziesz żałował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee nie kupuj tego crap'u ! To najgorsza cześć CoD'a jaka kiedykolwiek wyszła. Jeśli Cod to tylko mw3, bo1, mw1. Ale nie bierz BO2 uwierz będziesz żałował.

Dlaczego tak uważasz? Masz lagi? Ja nie mam żadnych problemów z połączeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też w BO2 gra się wyśmienicie. Takie pierdu pierdu na to BO2 uskuteczniacie, moda taka aby psioczyć bo wszyscy to i ja, tak to wygląda.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy żartujecie prawda ? lagi to za mało powiedziane po prostu nie dało się grać. Nie wiem może teraz się coś zmieniło bo ja tą grę sprzedałem. Ale z własnych doświadczeń nie polecam tego CoD'a.

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie BO2 to miazga. Zero problemów, czysta przyjemność z rozgrywki (multi) i błogie 60 klatek/s. Singla nie przeszedłem do końca bo multi wsysa jak mocny odkurzacz. Gra wybitnie dopracowana pod każdym względem. Have fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy żartujecie prawda ? lagi to za mało powiedziane po prostu nie dało się grać. Nie wiem może teraz się coś zmieniło bo ja tą grę sprzedałem. Ale z własnych doświadczeń nie polecam tego CoD'a.

Mi coś ostatnio nie szło,myślę sprzedam to w czortu. I odpaliłem MW3 ale na X360 ale dostałem takie baty  że pokornie wróciłem do BO2 na PS3. W starsze części to jacyś fanatycy chyba grają,świeżak jest normalnie bez szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie BO2 to miazga. Zero problemów, czysta przyjemność z rozgrywki (multi) i błogie 60 klatek/s. Singla nie przeszedłem do końca bo multi wsysa jak mocny odkurzacz. Gra wybitnie dopracowana pod każdym względem. Have fun.

Żartujesz prawda? Ta gra zupełnie nie jest dopracowana... Jest tyle błędów (nie będę wypisywał możecie przejrzeć parę stron wstecz). Oczywiście da się grać ale tylko dla brechy ze znajomymi. Jeśli gracie sami to współczuję wam, nooby na każdym kroku, które biegają z laserem do broni i zabijają z biodra z końca mapy, o shotgun'ie nie wspomnę nawet... Sorry ale mi takie granie nie pasuje ograłem ok. 500h i mi starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest nie zdrowa fala hejtu sporej części graczy którym chyba nie wychodzi. Ja może nie przegrałem 500h w BO2 tylko prawie 100h, ale absolutnie w niczym mnie ta gra nie zawiodła nawet z balansem broni, mapami itp.. Jak w każdym fpsie bywa tradycyjny efekt  "kurrwa no przecież wale do niego a on mnie kylym". Ciągle temat sprowadza się do tego samego, że CoD to zuuooo bo grafa słaba, bo ma silnik z mało efektowną nazwą i co rok nie zmieniają się cyferki przy nazwie silnika. Dla mnie akurat ten silnik z quake'a to majstersztyk i dzięki temu gra mi się bardzo kulturalnie w 60 klatkach i nie katuje mózgu małpią ilością klatek vide konkurencja. W końcu w tą grę gra się dużo i ergonomia oka też jest istotna, oprócz oczywistego komfortu dla ludzi z ponadprzeciętnym refleksem. Cóż CoD to zło i wszyscy w niego tłuką jak obłąkani. Pewnie dzieło szatana.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Gra wybitnie dopracowana pod każdym względem. Have fun.

Nie ma sensu z tobą dyskutować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu z tobą dyskutować.

Tak? Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absurdalne jest to co ty mówisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No weź ja nie uwierze że ta gra jest dopracowana bo taka nie jest. Masa niedoróbek czy lagów aż rzucają się w oczy. Więc zastanów się o czym ty mówisz -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absurdalne jest to co ty mówisz.

 

Możliwe, że to twój pierwszy cod, wtedy miałbyś rację. Trudno to jednak stwierdzić, bo nie podałeś psn id.

 

Niestety BO2 ma sławę najgorszego coda w historii i w pełni się z tym zgadzam. To jest syf i malaria. Pod każdym względem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to twój pierwszy cod, wtedy miałbyś rację. Trudno to jednak stwierdzić, bo nie podałeś psn id.

 

Niestety BO2 ma sławę najgorszego coda w historii i w pełni się z tym zgadzam. To jest syf i malaria. Pod każdym względem.

Wkurza mnie to,że w BO2 gra ponad 400 tys ludzi,a w MAG,tylko ponad tysiąc.MAG to ,jedyna gra ,w której przegrałem 1700 godzin,mimo kilku wad,które były uciążliwe.W resztę fps,grałem góra 200,300,400 godzin i miałem dosyć.Mnie w cod irytują małe  mapy.Ganianie się między dwoma budynkami,szybko mnie nudzi.Lag compensation,odradzanie się za plecami itp to ,chyba zmora tej serii.

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to twój pierwszy cod, wtedy miałbyś rację. Trudno to jednak stwierdzić, bo nie podałeś psn id.

 

Niestety BO2 ma sławę najgorszego coda w historii i w pełni się z tym zgadzam. To jest syf i malaria. Pod każdym względem.

Prawda, że to mój pierwszy CoD i wsiąkłem bez reszty. Co z tą grą nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×