Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem w ciemno wszystkie mappacki, większość map z multi ograna, i są średnie szczerze mówiąc (najlepiej wypadają odświeżone mapy z BO1), za to mapy to zombie są bardzo dobre, po niedosycie jakim był Tranzit, nie spodziewałem się wiele, ale miło mnie mapki zaskoczyły. Na szczególną uwagę zasługuje Alcatraz, klimatyczna, mroczna mapa z kilkoma fajnymi pomysłami. Trailer z 4tego dlc również obejrzałem, szkoda, że tylko 1 mapa zombie, ale zapowiada się rewelacyjnie również. Tak jak single i multi w codach zdążyły już mi zbrzydnąć, tak zombie cały czas rozwija się w ciekawym kierunku, nie zdziwiłbym się, gdyby Treyarch zapowiedział w przyszłym roku spin-offa serii Call of Duty Zombies :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ fS ]  Flawless Gaming Clan

awatarfw100.png

http://www.fs-clan.pl

 

Rozpoczynamy nabór do Call of Duty: Black Ops II. Poszukujemy ambitnych graczy, od których oczekujemy:

- bardzo dobrej komunikacji (HS obowiązkowy)
- zagospodarowania czasu na gre w godzinach wieczornych
- nieprzeciętnego skill'a

- wysokiej kultury osobistej

 

A co oferujemy?

- Możliwość tworzenia własnych turniejów! 

- Korzystanie z profesjonalnej strony internetowej zaprojektowaną przez graffiker.pl 

- Granie profesjonalistami 

- Uczestnictwo w turniejach zarówno na Polskiej scenie Call of Duty jak i najlepszych europejskich ligach! 

Jeżeli spełniasz nasze podstawowe wymagania powinieneś założyć temat (nazwa użytkownika) na naszym forum w dziale Rekrutacja! Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj -----> http://fs-clan.pl/index.php?site=forum_topic&topic=13

 

Jeżeli macie jakieś pytania pisać na psn: fS_JuMPeR bądź na gg: 28991049!

 

 

WSZYSTKICH AMBITNYCH GRACZY ZAPRASZAMY!!

Edytowane przez fS_JuMPeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@

brzmiwtrzcinie

Kupiłem season passa tylko dla zombie :-). Rewelacja. Treyrach pozamiatało. W zombie codziennie mogę grać :-)

Co do map w multi... to od czasu kupna BO2 jakoś mniej gram w multi. A mapy z BO1 z DLC są fajne, ale mi się wydaje, że dlatego, że ja je znam i przegrałem na nich wiele godzin :p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak mówiłes że dostałeś season passa prawie za darmo xd. Wiec wydawać 200 zł na 5 mapek zombie no cóż troche drogo xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie za darmo, ponieważ na gametrade dałem pudełkową Black Ops 1 + cyfrowego Dead Spacea 2 :-)

Słyszałem, że Treyarch może dać system mikrotransakcji i wydać wszystkie mapy zombie powstałe dotychczas (ze starych CoDów też).

Ale to tylko plotki :sad:

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu na publikach panuje zatrzęsienie piszczących,wyjących,kurwujących na wszystkich dzieciaków.

Ale to co dziś grałem przeciw polakowi o nicku kupczyn  to już nawet nie jest śmieszne. Poziom komunikacji/wypowiedzi coś a'la szympans (nie obrażając zwierząt). makabra.

Nie wiem czy tylko ja trafiam na takie przypadki ale grając z ludźmi z innych stron świata takiego hate'u nie uświadczam.

Co do samej gry ostatnio częściej niż zwykle najzwyczajniej laguje, i to bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak on gra chłopie,dla mnie czarodziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak on gra chłopie,dla mnie czarodziej.

 

- od takich 'czarodzieji' wolę choćby zwykłych noobów, ale takich, z którymi gra się normalnie i normalnie rozmawia. nie ważne czy ty go zabijesz czy on ciebie.

 

- fakt ten wypierdek zabił mnie duzo więcej niż ja go. ale jak juz dostał ode mnie to w hs słyszałem 'kaaaamper jebany'  hehe. nie wazne w jaki sposób i w któym miejscu go zabiłem.  najważniejsze -    zabiłem go=kampiłem   . gwiazda jutjuba :laugh:

Edytowane przez awierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się xD Bywało gorzej raz jak grałem przeciwko jakiemuś  klanowi i nie grały tam jak to ująłeś "wypierdki" tylko dorośli ludzie i jak się ich zabiło to w HS słychać było dużooo gorsze rzeczy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu na publikach panuje zatrzęsienie piszczących,wyjących,kurwujących na wszystkich dzieciaków.

Ale to co dziś grałem przeciw polakowi o nicku kupczyn  to już nawet nie jest śmieszne. Poziom komunikacji/wypowiedzi coś a'la szympans (nie obrażając zwierząt). makabra.

Nie wiem czy tylko ja trafiam na takie przypadki ale grając z ludźmi z innych stron świata takiego hate'u nie uświadczam.

Co do samej gry ostatnio częściej niż zwykle najzwyczajniej laguje, i to bardzo

gralem z tym flakiem, nic na nas nie ugral - cos sie sapal do micro, dostal pojazd - final historii ;)

uwielbiam polskie lobby - jest tam zawsze naprawde sporo funu :)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie nie offtopujmy już.

 

Swoją drogą tak jak pisałem kilka [postów wyżej od jakiegoś czasu w lobby trafiam na same 2-3 kreski połączeń. Dzieje się zawsze tak po patchach. po tym wczorajszym prawie grać nie szło.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej mi się w multi gra! Czyżby patche jednak coś poprawiły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej więcej zwaliły niż poprawiły tej gry nic nie poprawi jak dla mnie strata czasu w to grać xd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej więcej zwaliły niż poprawiły tej gry nic nie poprawi jak dla mnie strata czasu w to grać xd

Mocno przegrywasz i stąd te żale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale musze Cię rozczarować bo staty na ogół mam bardzo dobre ale ok... Nie grałeś ze mną ale wiesz lepiej ok... Nie rozumiem tylko jak można tak bronić tej gry bez przesady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej mi się w multi gra! Czyżby patche jednak coś poprawiły?

 

U mnie odwrotnie, muszę odsapnąć od tego multi, mapy są beznadziejne, a ludzie zawsze na te najgorsze głosują (rush, hijacked, nuketown). Czasem mam wrażenie, że typowego gracza coda by zadowalały mapki wielkości połowy Shipmenta z coda 4, nic tylko palec na r1, zero taktyki, myślenia, czegokolowiek.

 

A no i ostatni ,,hit sezonu'', staje taki delikwent powiedzmy na express w korytarzu rozstawi tarczę, weźmie LMG i kampią z dwóch stron, że się ich wykurzyć nie da, chyba, że się cały team rzuci (a wiadomo, jak w codzie w teamworkiem). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga. To jest rozwiązanie na jakieś tarcze, claymory i inne hujostwa. Ja gram tylko to i mimo tego, że dużo ludzi wychodzi jak tylko zaczyna  przegrywać to można zagrać naprawdę dobre mecze. 

 

A jak nie liga to zbierajcie ekipy i wyzywajcie klany z PL. Niektóre grają na wysokim poziomie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie odwrotnie, muszę odsapnąć od tego multi, mapy są beznadziejne, a ludzie zawsze na te najgorsze głosują (rush, hijacked, nuketown). Czasem mam wrażenie, że typowego gracza coda by zadowalały mapki wielkości połowy Shipmenta z coda 4, nic tylko palec na r1, zero taktyki, myślenia, czegokolowiek.

 

A no i ostatni ,,hit sezonu'', staje taki delikwent powiedzmy na express w korytarzu rozstawi tarczę, weźmie LMG i kampią z dwóch stron, że się ich wykurzyć nie da, chyba, że się cały team rzuci (a wiadomo, jak w codzie w teamworkiem). 

mapy sa srednie w BO2, ogolnie najlepsze mapy to mapy z DLC remasterowane z BO1, firingrange i summit. Najbardziej h.. mapy to 1.turbine 2.aftermath .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł kolejny patch, z ważniejszych zmian: zombiaki na tranzit nie ,,szarpią/skaczą'' gdy próbują wejść oknem do autobusu (w końcu), kilka exploitów naprawionych na Buried, no i najważniejsze, naprawiono skopany matchmaking w multiku, gdzie przy wejściu/wyjściu gracza z lobby czas do rozpoczęcia gry się resetował, i zamiast 10 sekund, na nową grę czekało się 2-3 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem z tym flakiem, nic na nas nie ugral - cos sie sapal do micro, dostal pojazd - final historii ;)

uwielbiam polskie lobby - jest tam zawsze naprawde sporo funu :)

tak, tak pojazd yhy nigdy z tobą nie grałem lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tak pojazd yhy nigdy z tobą nie grałem lol.

dzieciaka z takim nickiem ktory wjechal na mnie i ziomka za nic, zapamietalem - uwierz. Zreszto kogo to obchodzi ? odpusc.

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupie black opsa 2, strasznie podobają mi się dźwięki z gry, kolorystyka, scorstreaki. Tylko nie jestem przekonany, czy warto robić to przed premierą Ghosta, ale chyba zaryzykuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×