Skocz do zawartości
Tomo

Różne Poglądy Graczy

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna popierdolka, jeszcze jakies motorowe final fantasy VII na smartfony i w ogole beka ze square. Nie wiem co za debil tym zarzadza zamiast sie skupic na zrobieniu porzadnego finala wypuszczaja crapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczył mi wczoraj spory wydatek i chyba bede musial sprzedac jeszcze zobacze jak sie sprawa rozwinie.

 

Ps. obylo sie bez sprzedawani vitki i dobrze bo w sumie tak jak na ps3 nie stracilem praktycznie na vicie juz bym troche stracil. Takze jeszcze troche konsolka pozyje ps polecam pixel junk shoter swietny zabijacz czasu na vicie wlasnie:D

Edytowane przez wojtasso88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jadę z new game + i jasna cholera jak ta gra wciąga, jakim cudem 4 tak potrafili zjebać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ta część gdzie pierwsze 3h to tutorial i nic sie nie dzieje poza lądowaniem na jednej planecie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde to by mogli na vite w hd odnowic, pamietam ze w tej grze bylo tyle do zrobienia ze jak mialem na ps2 to nie zdazylem skonczyc wtedy:D Zaliczanie plansz na 100% bylo niezlym wyzwaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ta część, jeśli przeżyje się tutorial to potem jest z górki, po za tym FF XIII miał o wiele dłuższy tutorial  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pora odkurzyć ten tytuł bo chyba myli mi się z innym xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak może być...ja na Ps2 to mieliłem gry jak szalony, szczególnie dużo grałem w jrpg.

Zaraz przetrzepię półkę z grami z Ps2 i odpale na emulatorze ponieważ chwilowo Ps2 schowałem z powodu braku miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo na ps2 wszystkie jRPG latały w czytniku jak w sieczkarni, muszę odpocząć od Talesów trochę to na wspominki mi się zebrało, będę musiał jeszcze wymasterować Shadow Hearts 2, bo grzecznie czeka na swoją kolej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mieliscie tez przerobione?:p czy na oryginalach jechaliscie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oryginałach, przez to nigdy nie zagrałem w Xenosagę  :down:  ,ale za to w FF Type-0 walę na iso, bo Square wydymało fanów  :laugh:

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zarzucam final fantasy X-2 bardziej jestem podjarany niz X hd ktore ogralem ale juz bez tego szalu ktory mi towarzyszyl te pare lat temu jak gra wyszla i mialem na premiere. Za to dwojeczke chetnie lykne i bede maxowal dresspheres az milo bo pamietam ze to jedyna czesc ktorej nie skonczylem no i XIII :P

 

W miedzyczasie ostatnio watch dogs i gierka dla mnie calkiem przyjemna plus pixel junk shoter na vicie swietna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mieliscie tez przerobione? :P czy na oryginalach jechaliscie? :)

 

Oryginały + SwapMagic. Dzięki czemu mogłem odpalać gry kupione z innych regionów bez problemów.

 

Ba! do tej pory kupuje gry na ps2. Idę sobie na ryneczek gdzie koleś ma wystawkę z grami, dobre 100 gier i wybieram po groszach.

 

Piractwo dopuszczam tylko wtedy, kiedy już nie mogę kupić danej gry ponieważ nikt jej nie sprzedaje, nie jest dostępna w obiegu itp itd...ale takie gry mają po 30 lat wiec wiecie XD 

 

Nie toleruje piractwa gier ani wymówek typu "ściągne i zagram chwile żeby zobaczyć czy mnie podejdzie"...to jest głupota nad głupoty.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez zwlaszcza ze z takim rynkiem jak teraz ceny niektorych gier sa smieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę na rynek i patrze, Killer7 10zł, FF X,X-2,XII,VII: Dirge Of Cerberus po 15zł...DQVIII 20zł...toż to nic tylko brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej niz cebula haha:):)

W takich cenach nie ma co sie zastanawiac nad swietnymi tytulami. Tylko miejsce trzeba na polce znalezc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie tylko Bloodborne reszta to popierdolki, juz mi takie gry nie podchodza:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wręcz odwrotnie, na Bloodborne'a kładę lachę, ale tamte dwie "popierdółk"i z chęcią przytulę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsio zależy jak leży, jak ktoś nie ma konsol od niny to sie nie przejmie tym że na handheldy wychodzą prawdziwie oldschoolowe gry jrpg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ninny odpycha jakos nigdy nie bylem fanem w sumie poza kilkoma pozycjami z klasyka game boy advance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×