Skocz do zawartości
Tomo

Różne Poglądy Graczy

Rekomendowane odpowiedzi

No za obecna cene w psn bym nie wzial bo to przesada jak na hit z psp i wiekowa gre

 

Persona 3 była wydana na Ps2, później dopiero port na Psp z tego co pamiętam.

Ja tam nie narzekam ponieważ mam dalej na płycie P3 edycje rozszerzoną z Ps2 i moge sobie odpalić na plejaku2 ;D

 

@up...ojj Panie miód...oby dali to u nas a nie zatrzymali tylko dla US.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 3 fes jest w ps2 classic za 39zl to dobra cena ale wolalbym na vicie pograc.

 

Dziwi mnie ze sony nie udostepnia gier ps2 na vicie skoro wersje hd daje rade sprzetowo ogarnac to spokojnie by pociagnela hiciory z ps2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi że sony w ogóle dzieli zawartość sklepów na regiony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś o Personie gada i naturalnie muszę się przyłączyć :P.

 

 

Persona 3 Portable jest bardziej dopasiona w kwestii gameplayu niż FES, ale brakuje jej długiego epilogu "The Answer", podczas którego w sumie głównie się walczy (brakuje S.Linków, czyli jak dla mnie esencji całej gry).

 

P3P nie jest bardziej rozwinięta od P4G, w sumie w nowej części tylko postacie się nie męczą, dzięki czemu można dungeon za jednym zamachem przejść. Wersja Golden to najbardziej dopracowana Persona znajdująca się teraz na rynku, a jeśli z jakiegoś elementu ją okrojono, to raczej to świadomie :).

 

Jakoś mi się lepiej w tę serię gra na konsolach przenośnych, dlatego też polecam wersję Portable Persony 3. Druga protagonistka dodaje jeszcze więcej do replayability.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łoo kur** jakie ceny...Mój Suiko jest troche wybrakowany niestety bo przednia okładka jest skserowana z oryginału a tylnia to ksero recki razem z oceniaczką z niemieckiego wydania Video Games.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał że teraz za 4-5 gier z PsX można by ps4 kupić ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne to pudełko z kotem haha. Szkoda ze w day 1 go nie ma bo figurka mi osobiscie sie nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi figurka też nie pasuje, wolałbym figurkę spasionej Lulu, bo ten kot jest zajebisty.

 

Szkoda że "zegarek" to tylko lusterko, mogliby się sztachnąć i dać prawdziwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze X1 nie przeszedlem a tu tyle gier nadchodzi masakra. Te edycje d1 sa fajne bo ja np. lubie zarzucic sam soundtrack z gry nie wiem jak inni?

 

Graces F tez sprobuje wyrwac wlasnie d1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam ;D replika zegarka może być ;) wystarczy wydłubać zawartość i podmienić obudowę w normalnym pocket i ma się git zabawkę :)

 

Czekam ojj czekam...jedynka była dla mnie kozacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od jutra dragons crown bo nie bylo kiedy zaczac ale juz czeka grzecznie;) A jeszcze muramasa z plusa trafi. Szykuja sie ciezkie czasy dla ps3 bo moja vita non stop w ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem, że w FFX-2 nie można lecieć od razu do misji fabularnych, bo w każdym rozdziale jest coś pobocznego do zrobienia we wszystkich miejscówkach i jak się ominie to kaplica.

Siedmiu godzinom gry powiedziałem "pa pa". I od nowa wszystko. Ale dam radę, bo gra zacna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pssite.com/news-32661-sony_odnawia_marke_znanego_jrpga_z_ery_ps2__czyzby_cos_bylo_na_rzeczy_.html

 

Pod koniec żywota ps3 staje się tym czym powinno być od początku istnienia o ile chodzi o ps3 oczywiście, bo na Vicie to by się ładnie też prezentowało.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy pierwszym DC po postawieniu paru budynków, drzewek, rzeki itp miałem opad szczeny, wtedy to robiło kolosalne wrażenie, a gra nie należała do najłatwiejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko drugi ogralem i jak juz wspominalem wczesniej byl to fajny wymagajacy jrpg ktorego chetnie bym pyknal jeszcze raz w hd na vicie bo ten sprzet dla mnie jest swietny do tego typu gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Enchanted Arms?

 

Był to mój pierwszy jRPG na chlebak i chyba najbardziej zjechany przez recenzentów i graczy tytuł z tego gatunku na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Nie zdziwiłbym się jakby się sprzedało bo ograniczona ilość robi swoje.

Ja wczoraj skończyłem Xillie i nie chce mi sie grac dalej ani jeszcze raz więc wystawilem wczoraj wieczorem swoja day1 za tyle samo co kupilem i poszla w 15minut:D

Edytowane przez wojtasso88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×