Skocz do zawartości
drk2

Tales Of Graces F

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Da się.

Na marginesie ponoć Tales of Symphonia pojawić się ma w Europie na początku przyszłego roku.

 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie teraz, 50 godzin na liczniku i powiem, że to kawał świetnego jrpg. Nie znałem dotąd dobrze serii Tales of, ale od tego momentu jestem jej fanem i będę wypatrywał kolejnych części. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuję że Xilia pozamiata i być może pobije nawet moją ulubioną Tales of Destiny II :)

Choć klimaty wydają się być zupełnie inne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet tak nie mów ;D 08.08.13 ToX i 27.08.13 FFXiV...przeca jak ToX pozamiata to nie pogram w FFXIV :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo, zepsuli markę to niech zapracują jakimś porządnym tytułem na odzyskanie zszarganej reputacji.

Nowy FFXV, bo o "Moda Lightning na Sukces Returns" nawet nie wspominam, będzie jedynie pięknym fajerwerkiem który szybciej zgaśnie niż rozbłyśnie(chciałbym się mylić i dostać naprawdę porządny tytuł).

Na Xillie czekam z wywieszonym jęzorem i może przemawia prze ze mnie fanboistwo( po Graces'ie mam ogromne oczekiwania), ale jak dorwę grę to jestem pewny że będę srał tęczą i się na niej nie zawiodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zdecydowanie Tales of Graces f to moja ulubiona gra. Najlepsza gra w jaką grałem, choć ukończyłem tylko około 1/3 gry i będę zaczynał od nowa to i tak mogę Graces f polecić każdemu. Moim zdaniem to jest arcydzieło. Podejrzewam że inne Talesy będą równie dobre, dlatego gry z serii Tales są moją ulubioną serią gier.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest bardzo podobnie,narazie Xilli trochę brakuje.Nie wiem czy się cieszyć z tego powodu czy płakać bo na Xillie czekałem długo.

Wiem że Sophie, Lambda i Assbel;D (ale dopiero po...nie będę wam zdradzał;D.W każdym razie od początku nie przypadł mi do gustu) zapadli mi w pamięci na baaardzo długo,nie da się ich podrobienia.

A Sophie uwielbiam!

Togf dał mi poczucie spełnienia, a ostatnio mało gier mi daje takie uczucie.

Także Strife jestem dozgonnie wdzięczny za nakręcenie mnie na ten tytuł xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że nie czytałem poprzednich stron, ale nie chciał bym nawet przez przypadek natrafić na spoiler ;) Z racji promocji jestem zainteresowany kupnem Tales of Graces lecz przez nadchodzące gry, premiera konsoli etc. Kazdy grosz potrzebny. Także mógłby ktoś z perspetywy fana jRPG napisac czy warto zagrać i ewentualnie minusy gry? Chwilowo gram w Tales of Vesperia, którą uwielbiam i wciąż mam nadzieję na wersje Ps3 z dodatkowym bohaterem :) I pytanie dla tych którzy grali już w Xillia. Która gra według was lepsza? Chodzi mi głównie o postacie i fabułę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o zawartość ( crafting, upgrade, sub questy itp, to Graces f rozwala Vesperie i Xillie razem wzięte) fabuła jest gorsza od dwóch poprzednich jak dla mnie, ale gra ma w sobie tą magie która nie pozwoliła mi się oderwać od konsoli przez 168h, plus najlepszy system walki w całej serii.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy Vesperia też miała dobry crafting a już na pewno miała lepsze sub eventy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie miała, ale to moje zdanie :) co nie umniejsza faktu że to fantastyczna gra, szkoda że nie ma na chlebak w zrozumiałym języku.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile mini gierek ma Vesperia - kelner, układanie warehousów, na ps3 jazda na snowbordzie Repede ;D do tego w Nam Combanda Isle masz pokera i automaty a taki graces ma tylko gre w karty :P Mi nie przeszkadza brak znajomości języka - mam wydrukowane kilkaset stron z tłumaczeniami skilli, title, arte oraz opisem przjeścia i bez problemu dałem rade :)

 

edit: zapomniałem o lataniu na czas jako Baul

 

edit 2: ale to wszystko nie zmienia faktu że w Graces f grało mi się lepiej niż w Xillie ;)

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczanie terytorium Repede'am mnie wciągneło, co do warehousów to cube shot w mieście Pascal zjadały je na śniadanie.

 

Mini gier Graces ma rzeczywiście mniej, ale sub questy, dodatkowi bossowie, cały crafting i możliwość ustawienia anomali w ekwipunku itp Graces ma zatrzęsienie, a Vesperia niestety nie, chociaż Vesperia i tak ma kolosalną liczbę w porównaniu do Xilli, po za tym Vesperia to chyba jedyny Tales w którym główny bohater to kawał gnojka.

 

Graces ma też najlepszy EX dungeon jak i bossów w nim z przedstawionych tu 3 tytułów, w Xilli jak i w Vesperi wiadomo, latamy tam gdzie już byliśmy. 

 

Jest to też jedyny Tales w którym grałem głównym bohaterem, w każdym innym jak była możliwość grałem postaciami drugoplanowymi.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cube shot był fajny ale łatwy. Z craftingiem się zgodzę ale co do bossów nie byłbym taki pewien - nie zapominaj że Vesperia (na PS3) ma 11 Giganto Monster + w ex-dungoenie masz podpakowane wersje wszystkich bossów (w tym wspomnianych Giganto) z gry + Kratos :) i dodatkowo w wersji na PS3 masz drugi ex-dungeon z kolejnymi 6 bossami

 

Ja zawsze gram głównym bohaterem a Yuri bez wątpienia jest najlepszym z całej serii (a może dokładniej z tych w które grałem - chociaż w 90% przypadków to właśnie on wygrywa ankiety na najlpszą główną postać) - jako jedyny ma ponad 20 lat do tego uwielbia walczyć i

nie boi się zabić "tych złych" jeżeli oni uciekną od kary dzięki swojej pozycji 

. Ma także ma bardzo fajny styl walki

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra przekonałem się i zakupię  Graces tylko i tak chwilę będzie musiała poczekać bo jeszcze do przejścia mam Tales of Abyss na PS2 :) Jeżeli chodzi o Yuri to też uważam że jedna z lepszych postaci, i napewno uważam go za lepszego głównego bohatera niż, gdybym miał całą grę grać praworządnym Flynn'em ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na klocku w Vesperie, więc o wersji ps3 nie mam bladego pojęcia, a Kratosem będę pykał jak wyjdzie Symphonia :)

 

Co do Yuri'ego masz rację jeden z najlepszych bohaterów głównych, dla mnie tylko Veigue go przebija, a Vesperie chętnie bym przytulił w zrozumiałym języku na ps3, choćby dla samej Rity i jej charakteru, chyba najlepsza postać drugoplanowa jaką kiedykolwiek zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Flynn jest ok ale mnie też z czasem zaczęła odrzucać jego rycerskość :)

Rite też lubie za charakter bo mam słabość do tsundere :biggrin: no i ma Indignation moje nr 1 Mystic Arte

które w Graces f występuje jedynie jako czar ale też ładnie wygląda :)

 

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na klocku w Vesperie, więc o wersji ps3 nie mam bladego pojęcia, a Kratosem będę pykał jak wyjdzie Symphonia :)

 

Co do Yuri'ego masz rację jeden z najlepszych bohaterów głównych, dla mnie tylko Veigue go przebija, a Vesperie chętnie bym przytulił w zrozumiałym języku na ps3, choćby dla samej Rity i jej charakteru, chyba najlepsza postać drugoplanowa jaką kiedykolwiek zrobili.

 

 

Polać mu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem już dość mocno Xillie(90h i 62% trofików) i muszę przyznać że jednak Togfa stawiam wyżej niż Xillie. Muszę przyznać że jest to jrpg "tej" generacji dla mnie.Najlepiej się przy nim bawiłem,crafting-lepszy niż w ToX,system walki,rozwój,bohaterowie również,ba fabuła nawet bardziej mi podeszła.

ToX jest lepszy technicznie.Dalej jest to kawał bardzo dobrego jrpga ale nie dorównał Graces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark przez Ciebie odpaliłem dziś klocka pierwszy raz od 3 miechów, żeby sobie pyknąć w Vesperie.

 
 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Struggler ja mam podobne odczucia odnośnie Xillia - Graces f

 

Hehe i bardzo dobrze Strife :biggrin: ja jestem na Unknown przed Kratosem mam 15 Fake Gald i szykuje się mentalnie do tej walki bo wiem co on potrafi odwalać. Chociaż bardziej się chyba obawiam

3 formy Duke'a

bo jego Big Bang na ps3 zabija jeśli dmg znacznie przekracza HP a on na Unknown włazi za ok 70-80k...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Xilli mam podobnie jak Wy, zresztą ze Stru o tym gadaliśmy jakiś czas temu, ale mam wrażenie że Symphonia pozamiata, cieszę się że nie grałem jeszcze w to, za to anime było niezłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symphonia też jest bardzo dobra (grałem tylko w jedynke na emulatorze NGC) aczkolwiek podczas walk nie ma free runu więc można biegać tylko lewo i prawo ale to kwestia przyzwyczajenia. Odpycha mnie w Symphoni tylko jeden moment z jedną postacią ale o co mi dokładniej chodzi opiszę jak już będziemy grać.

Przyznam się, że to co bym teraz chciał żeby nam dali to Tales of the Abyss HD na ps3 ale raczej nie ma chyba co na to liczyć skoro niedawno zrobili porta na 3DS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×