Skocz do zawartości
drk2

Tales Of Graces F

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przy Nova Wolfie poległem 2 razy, a tak na marginesie to w każdym mieście nakarmcie kotka rybą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie przechodzą, a to da że otworzy się nowa lokacja i nowe sub questy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis przyszla paczka z tales of vesperia... i jak tu wyszukac czas na 3x jrpg czyli talesy i persone 4 na psv...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety Vesperie kupiłem za microsoft points i nie mam pudełka czego cholernie żałuje, Zdun też bym chciał mieć takie "problemy" generacja na której ze świecą szukać porządnego jRPG'a, a Ty narzekasz że masz aż 3. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest to z nie trzeba zmenic postaci ktora sie walczy zęby zmienic postac ktora sie chodzi po mapie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na spokojnie lizac sciany i zagadaujac wszyztkich npc jak leci jestem dopiero przy powrocie glownego hirola do rodzinnego miasta i to co tam zastal(kogo) bardzo fajny zwrot fabularny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strife o co kaman z lasem na Fodrze w L&L.Biegam jak wariat po nim i skaczę pomiędzy areami 3,4,5,6.

Mam się kierować na motyle czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, motyle to wskazówki gdzie iść, ja się tam motałem przez godzinę, ale da radę to ogarnąć duże to nie jest.

Masz tu małą podpowiedź, od area 4 kieruj się na zachód do portalu bedziesz w area 5 potem sciezka do kolejnego portalu będziesz w area 6, a następnie kieruj się na południe, pojawi sie pomarnczowy portal za Tobą, wejdz w niego i masz save'a.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem w miejscu gdzie kocia obmacywaczka przeprowadziła mnie przez dziwne ruiny xD

Też liżę ściany, nakarmiłem kota jak mówiłeś, zrobiłem kilka tasków i podbiłem sobie miecz i zbroje na +4, często bawie się w dualize i staram sie uczyc rzeczy z tytułów XD

Trochę to dziwne że za jakiegoś prostego taska dostałem tylko SP że cały jeden tytuł mi się wymasterował...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne tytuły potrzebują innej ilości SP żeby je wymasterować, później dostajesz parę tysięcy SP za taski, ale za to nie wymasterujesz tytułów które zdobywasz w późniejszym eatpie gry, trzeba dużo więcej SP.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie po drugiej sesji gra mi się podoba coraz bardziej...próbowałem grać wsio postaciami ale niestety z obecnej czwórki najlepiej mi się gra Asbel'em...i w sumie najłatwiej dlatego przy nim prawdopodobnie zostane już do końca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahaahh MASAKRA! Hubert znokautował mnie właśnie XD nie mogę przestać się śmiać z niego po konwersacji z Pascal na Telos Astue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha Trace miałem na myśli jego konwersacje z Pascal na Telos Astue;) w L&L.

Strife powinien wiedzieć o co chodzi,a Tobie nie chce spojlerować;)

A na pustyni Hubert jest dość twardy,pózniej mozesz wrócić do niego w każdej chwili.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja będę go bił jeszcze gdzieś poza Lhant ?XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że chodzi Tobie o potyczkę przy studni,taką przyjacielską.To pierwsze starcie było nie do wygrania,także spokojnie;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace tej walki nie można wygrać, Struggler jak zobaczysz teatrzyk to umrzesz, a to na Telos to jest małe mistrzostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde...jakbym wiedział że nie można wygrac tej walki to bym dał sie od razu zabić a nie próbował kolesia zabić xD straciłem tak 15min zanim on mnie dorwał xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety z 25 na początku, co mnie do szału doprowadzało, potem jak Struggler pisał przy studni masz walkę nie obowiązkową, ale jest dosyć ciężka, za to po wygranej masz skitsa i tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne godziny z ToGF spędzone...gierka zaiste zacna, od kiedy posiadam już 11CC walka jest łatwiejsza ponieważ można niezłe combo wyczesać xD

No i mam już pierwsze specjalne ataki przy Eleth Burst :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyucz się odpowiednio tytułów które odpalają te ataki po 25,50 i 75 hit combo, tylko nie wiem gdzie jesteś i czy masz już do nich dostęp, i ile najwięcej hitów udało Ci się walnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez my sweet little monster od 2 dni nie zasiadłem do konsoli :( nadrobie oczywiście w najblizszym czasie a gra godna chociaz sami wiecie że póki co moim zdaniem do nnk jeszcze daleko ;) chociaż w sumie są to zupełnie 2 inne typy gry jrpg jak zauważyłem..

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie samo zdanie jak Ty:P, z tym że to Graces f u mnie jest na piedestale, ale ostatnio nie ma wieczoru żebym nie zasiadł do Olivera i spółki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×