Skocz do zawartości
drk2

Tales Of Graces F

Rekomendowane odpowiedzi

kurde ze zonie zachcialo sie w tej chwili ogldac nagrany na kablowce wczorajszy the ring2... nie dosc ze film padaka to jeszcze czeka na mnie tytul juz w czytniku.. jeszcze chwila i jade z koksem :biggrin:

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak doprowadzisz go na max to nie będzie zbierał, ale się nie opłaca lepiej uczyć się nowych umiejętności na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak wymasteruje tytul to mam bonusy nie wazne czy go mam wyekwipowanego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się czegoś nauczyłeś to masz możesz nawet mieć 3lv i zmienić tytuł, ale to czego się nauczyłeś do 3lv w danym tytule już masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca, ale jak już jesteś podkoksowany, im więcej masz umiętności np ochrona przed bestiami(dziczek się kłania, sqrwiela powtarzałem 28 razy heh), tym lepiej, a master poprawia działanie wyekwipowanego tytułu , więc się nie opłaca, bo i tak tylko jeden tytuł możesz mieć wyekwipowany na raz.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh po 3 dniach z rzedu 12 gidzin pracy dziennie i posiedzialem wczoraj z 2 godzinki tylko, gra sie poki co poprawnie a jedyne co drazni to animacja glownego bohatera jak biega po lokacjach (jakby mial szczote w dupie)... ale jest to na tyle szczegol ze nie przeszkadza az tak bardzo, samej gry jeszcze nke oceniam bo za krotko gralem.... dzis zasiade na dluzej jako ze wypoczety na dniu wolnym ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz sobie zmienić na inną postać co zamiast szczoty ma drąga w dupsku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się że takie będą pierwsze wrażenia-"poprawnie".

Potrzeba trochę czasu aby zaznajomić się z systemem walki,rozwoju no i fabuła też potrzebuje czasu.

Nie ma co się oszukiwać ale NNK pod względem animacji i grafiki jest dwie klasy wyżej- ale podobno nie o to chodzi w jrpg.

Trace tytuły wbijaj do 5lv. maxuj dopiero jak już będziesz radził sobie na chaosie.

Strife jest gdzieś wykaz jak zdobyć wszystkie tytuły?

Wiem że część wpada z biegiem fabuły,część po używaniu danego arta a reszta?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace tytuły wbijaj do 5lv. maxuj dopiero jak już będziesz radził sobie na chaosie.

Strife jest gdzieś wykaz jak zdobyć wszystkie tytuły?

Wiem że część wpada z biegiem fabuły,część po używaniu danego arta a reszta? ;)

5lvl się nie opłaca na początku - tylko do 3lvl pozwoli mieć więcej tytułów w szybszym czasie.

Reszta tytułów wpada za zabicie n konkretnych przeciwników, wymasterowanie/ zdobycie n tytułów, robienie sub questów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojojoj...ja już można powiedzieć że dorosłem w ToGF...i powiem tylko tyle że o ile fabularnie to bez zarzutu,postacie fajne,skity jak zwykle fajne itp itd. Niestety podczas grania dzieckiem brakowało mi zwykłego ataku i strasznie mnie to drażniło, trochę też bije po oczach fakt że Cheria praktycznie oferuje się jako niewolnica ( a ma dopiero około 11 lat, to wole nie myśleć co będzie dalej jak dorośnie XD ). Animacja ust i ruchy postaci jak w większości gier z serii "Tales Of" ale mnie to nie przeszkadza,system walki jest bardzo fajny tylko szkoda że wszystko co można w nim robić to biegać przód/tył i dawać side stepy na boku jeżeli chodzi o poruszanie, jak już dali okrągłe pola walki to mogli chociaż dać możliwość swobodnego poruszania się, ogólnie bardzo fajnie się walczy ale szkoda że na początku na poziomie hard nie ma nikogo kto by dawał wyzwanie ( po tym jak opanowało się side step ).

Po dorośnięciu już jest trochę lepiej...zdobywamy miecz i dodatkowe ataki za pomocą kółka,widać że nasza postać miała szkolenie za sobą i kosi wsio jak leci ( zwykłe mobki ).

Wstawki animowane są bardzo fajne ale wyglądają na ocenzurowane w niektórych momentach.

Nie rozumiem tylko tych całych "tech-bonus". O ile kumam te bonusy z serii "+% gald,sp" to nie kumam co daje +20%hp ? Czy to oznacza że tylko w następnej walce będę miał trochę więcej hp ?.

A teraz pytanie z innej beczki...jak zrobić jakiś miecz na +2 ? XD

Po dodaniu jednego shardu nie mogę w ogóle wybrać miecza żeby go skrafcić XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kypq mnie ubiegł, Trace można biegać po całym polu walki trzeba L2 trzymać, ale stamina szybko spada, musisz miecz naostrzyć czyli nim walczyć jak odbędziesz odpowiednią ilość walk nim będziesz mógł złączyc ze sobą 2 shardy z 2 różnych broni i włożyć kolejnego sharda żeby mieć 2+,, dobij do 99+ będziesz mistrzu heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czelendż akcepted!" XD

Mówisz że aż tak trudno wbić +99 miecz ?XD

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trudno, ale zżera masę kasy i czasu, wydatki idą w miliony, tak samo jak robienie sobie ringów, po za tym w new game plus bronie nie przechodzą do nowej gry więc trzeba się bawić od początku, co jest jedną z debilniejszych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sobie wykupisz, 300 punktów (o ile dobrze pamiętam) wyuczone tytuły na 0 lv, a 2500 tysia wszystkie wyuczone tytuły na lv którym je miałeś po ubiciu ostatniego bossa, ja po skończeniu gry 165h pierwsze przejście miałem coś ok 3800 tysi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu to zapowiada się hardcore...coś czuje ze po jednym przejściu nie dam rady uzbierać pkt na zachowanie tytułów na obecnym poziomie XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się w ogóle tego kupować, bierzesz SPx2 i SPx3 i lecisz tytuły się wbijają samoczynnie.

Na jakim grasz poziomie trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hard i jak na razie zaliczyłem 1 retry xD i to jeszcze przy zwykłym mobie xD

ten piesek na którego trzeba było używać lighting strike czy jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za pierwszym razem standard normal aby gre poznac dobrze i sie nie irytowac... wlasnie skonczylem dziecinstwo - poki co jest spoko- wieczorem kolejne posiedzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×