Skocz do zawartości
drk2

Tales Of Graces F

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo to dobrze ponieważ czuję że powrócę do tej gry więcej niż dwa razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam kolejny raz przejść, ale pół roku musi odleżeć żeby znowu wymasterować tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty nie masz przypadkiem już platyny ? XD teraz to chyba grasz już tylko dla przyjemności a nie masterowania xD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam już wszystko możliwe co było do zrobienia i zdobycia, ale ponowne tego zrobienie to będzie i tak dla mnie czysta przyjemność.

Gry nie masterowałem dla głupich pucharków, tylko dlatego że jest dla mnie wyjątkowa, jak na razie to mój nr 1 na chlebak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wychodzę z założenia że masteruje się gry które sprawiły człowiekowi wielką radość :) dlatego nie rzucam się na każdą grę pod katem platyn ani w ogóle pucharów xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tyle że większość gier s serii Tales w jakie grałem zrobiłem na full'a, mam cholerną słabość do tej serii, i modle się żeby Rebirth dali w zrozumiałym języku, choć to mało prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety większość gier z serii Tales Of nie wyszła poza granice KKW....a szkoda, może wtedy nie było by jęczenia że nie ma dobrych jrpgów w EU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i dla kogo miałoby zostać tak szczerze wydane?? dla tych maks 1000 osób na kraj (bo nie wierze że w pl sprzedałaby się w większym nakładzie)... NNK było wyjątkiem a to za sprawa zajebistych recek, reklamy i miłosci nie samych graczy ale ludzi do animacji studia ghibli itp... Dziś jedyne jrpgi w europie które się sprzedadzą na naprawdę w miarę zadowalającym poziomie to ffy które od jakiegoś czasu (x-2, XIII i XIII-2) zaczęły być robione dla graczy z adhd którzy na bank nie mają ataków epilepsji ;) ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zostaje nam nauczyć się japońskiego i kupować z zagramanicy gry xD

Dobrze że chociaż nowe Tales Of na psv będzie wydane u nas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace i Zdun wy dzisiaj juz dostaniecie swoje kopie Togfa?

Co do tytulow warto wspomniec ze na chaosie trzeba dobrze pokombinowac z nimi przy walkach z bossami.

Mam tu na mysli dopalki przypisane do tytulow np;damage powyzej 1200hp zmniejsza sie o 50% dla atakujacych, a dla leczacych cos wydluzajacego healingi itp itd.

Daje to dobra frajde.Ja do dzisiaj nie odkrylem wszystkich i nie wiem nawet jak odkryc niektore tytuly;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja już pewne ToGF'a bym dostał ponieważ ktoś mi dzwonił domofonem i jak powiedziałem "słucham" to nic nie odpowiedział a słyszałem otwieranie drzwi na dole.

Więc pewnie ktoś inny wpuścił listonosza a ten myśląc że mnie nie ma albo zostawił awizo albo paczkę u sąsiadki.

Niestety ja nie mam chwilowo klucza od skrzynki wiec jak zostawił awizo to dopiero jutro odbiorę ToGF'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś jestem 12 godzin w pracy więc o około 21.30 chwila prawdy co jest w skrzynce (może byc tales of graces, może być tales of vesperia a może byc wielki fak...) i w co dzisiejszej nocy się ogra (a na zapleczu 8 pack wareczki juz się chłodzi ;) )

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dopiero wrócę do domu około 23 :( więc jedynie pogram z 3-4 godzinki zanim pójdę spać...nienawidzę zmiany popołudniowej...mimo że nic się w robocie nie robi to cały dzień się w niej traci...

EDIT: wszyscy którzy kupowali ToGF od użytkownika boguska1234 ( allegro ) ! Czy dostaliście swoje kopie już?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja już pewne ToGF'a bym dostał ponieważ ktoś mi dzwonił domofonem i jak powiedziałem "słucham" to nic nie odpowiedział a słyszałem otwieranie drzwi na dole.

Więc pewnie ktoś inny wpuścił listonosza a ten myśląc że mnie nie ma albo zostawił awizo albo paczkę u sąsiadki.

Niestety ja nie mam chwilowo klucza od skrzynki wiec jak zostawił awizo to dopiero jutro odbiorę ToGF'a.

co za dramaturgia :) 10/10 !!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trace nie chce cie draznic ale gre juz mam... ;) zaraz nakarmic coreczke a potem psssst warunia w dlon z 8 packa i lecimy :)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun ja też czekam na pierwsze wrażenia,chociaż gra dopiero nabiera tempa po etapie dzieciństwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed Zdunem dopiero etap dzieciństwa heh, moja dwójka daje mi nieźle w kość, a on dopiero świeżaczek :P a co do gry to spróbuj załatwić 1 bossa w 60 sekund na najwyższym poziomie trudności jaki jest dostępny, jestem ciekawy ile będziesz miał loadingów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym przejściem nie ma na to szans,przynajmniej tak mnie się wydaje.Nie podpuszczaj go bo do jutra będzie kwitnął na tym etapie i wtedy gra Togf na 100% mu nie podejdzie :biggrin: 60sekundówki to chyba dopiero w ng+ można wbić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oboje jesteście po jednych papierach xD

Dajcie znać jak pierwsze wrażenie.Ciekaw jestem jak Togf wypadnie w konfrontacji z NNK,oboje już zmęczyliście go,tylko o porównanie prosiłbym dopiero po ograniu przynajmniej 20godzin!Uprzedzam że grafa nie jest na poziomie NNK.

Ja kończę dziś Uncharteda 2 i też pomęczę Togfa,ale dopiero około 0:00 także widzimy się na Psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×