Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, to przejazd przez pit-stopy znowu został uproszczony. Teraz kamera podobno robi się bardziej "kinowa", cokolwiek to znaczy.

Na moje oko wygląda to tak, że nie będzie widoku z kokpitu tylko kamera po prostu się zmieni na taką telewizyjną, czyli będziemy oglądać nasz bolid z jakiejś oddalonej kamery.

No, ale to tyle co udało mi się wyczytać. W każdym razie o manualnym pit-stopie możemy zapomnieć.

Jedynie wyjazd poza białą linię w końcu będzie karany przy wyjeździe z boksów...

A widzę, że oni to tak jedną rzecz zmieniają wraz z kolejną wersją...jeszcze parę wydań i może będziemy mogli nawet kręcić w boksie XD

Mam nadzieję, że jutro będą filmiki z pit-stopem.

==================================================

Kolejny filmik, tym razem w miarę konkretny i fajnie widać menu.

Wg mnie menu wygląda świetnie :biggrin:

No i co ważniejsze gość gra na hardzie i "podobno" bez asyst.

Mercedes na Hockenheim:

- Około 4:15 wjazd do pi-stopu i nowa kamera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechcę nikogo martwić ale nikt nic nie pisał o onnline ,może niema bo brakło im czasu

Na 2 filmiku gość pieknie tańczy na deszczu

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w menu masz przecież multiplayer :P wiec po co ta spinka :P a poza tym to tylko prezentacja jak by wszystko pokazali to równie dobrze mogliby wydać grę dzisiaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na mnie póki co gra robi dobre wrażenie. Szczególnie podoba mi się na tym filmiku ze Spa moment od 5:15 jak koleś traci kontrolę nad autem po za mocnym zaatakowaniu tarki. Widać też że nie można przesadzać z gazem na brudnych i przegrzanych oponach bo może się to źle skończyć :D Zwłaszcza w naszej 2 lidze bez asyst. O taaaak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście też jestem dobrej myśli... menu wygląda bajecznie nowy tryb też jest dość interesujący, a jeśli chodzi o filmiki to nowa kamera naprawdę daje radę, poprawiono kilka elementów, po wypadnięciu z toru zabrudzeniu opon widać, że przyczepność spada i brud utrzymuje się dlużej :) ciekawy jestem jak wypadnie obietnica dotycząca różnej przyczepności na torze podczas deszczu gdy w niektórych częściach toru ma być większa woda, a później gdy już pogoda się poprawi to też ma różnie schnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechcę nikogo martwić ale nikt nic nie pisał o onnline ,może niema bo brakło im czasu

Na 2 filmiku gość pieknie tańczy na deszczu

O online nic nie mówią bo w sumie to tam nic nie zmienili. Wszystko ma być jak w zeszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wrażenia dość ciekawe, ale w prawym lusterku nic nie widać bo wskaźniki zasłaniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że wprowadzili jedynie 3 poziomy trudności..

Mam nadzieje że wprowadzą więcej informacji na temat zmieniającej się pogody. Bo bardzo mi tego brakowało gdy są kwalifikacje a ja nie mam informacji czy rozpada się bardziej czy może pod koniec sesji przestanie padać. Informacja była ograniczona jedynie do procentowego prawdopodobieństwa opadów. Dopiero jak się wyjechało na tor to widać było jakich opon trzeba użyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest takiego dziwnego w trzech poziomach trudności?

Czyli według Ciebie powinno być tak: bardzo łatwy, łatwy, średnio-łatwy, średnio-trudny, trudny i bardzo trudny? :)

Jak dla mnie menu wygląda bardzo ładnie. Najładniejsze jak na razie. Podoba mi się też jak po wybraniu wyzwania i poziomu trudności nasz przeciwnik wstaje i poprawia rękawice, ot taki dodatek :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za offtop - ale nie mogę się powstrzymać.

Dla marudzących powinni jeszcze dawać gratis w zestawie wentylator (taki biurowy) z mocnym nadmuchem żeby urealnić jazdę bez przedniej szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest takiego dziwnego w trzech poziomach trudności?

Czyli według Ciebie powinno być tak: bardzo łatwy, łatwy, średnio-łatwy, średnio-trudny, trudny i bardzo trudny? :)

Poprostu ciekawi mnie ta zmiana. np. w Dirt 3 jest tak jak napisałeś "bardzo łatwy, łatwy, średnio-łatwy, średnio-trudny, trudny i bardzo trudny" czyli 6 poziomów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem, że na około tydzień przed premierą (tak do 14 września) ma pojawić się demo na psn i xbox live :) miła wiadomość zwłaszcza, że codemaster racing nigdy nie publikowało dema f1.

wiecie może czy będzie okrążenie formujące ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale po co tyle poziomów ? Następnym krokiem by było: kategoria wagowa i wiekowa.

Bez sensu. Jest dobrze i nad czym się tu rozwodzić :)

Mam wrażenie, że szukasz dziury w całym.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem, że na około tydzień przed premierą (tak do 14 września) ma pojawić się demo na psn i xbox live :) miła wiadomość zwłaszcza, że codemaster racing nigdy nie publikowało dema f1.

wiecie może czy będzie okrążenie formujące ?

Ta, już wczoraj o tym napisałem. Fajnie, że dadzą demko, byle przed premierą.

Okrążenia formującego nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie będę go ściągał :) Czekam na pełną wersję :)

Trzeba się delektować całością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę mój obecny internet i limit 20gb na miesiąc to pewnie też go nie pobiorę :P

Chociaż kto wie, pewnie to będzie silniejsze ode mnie i tak pobiorę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów Lotus i SPA, z tym że teraz w normalnej jakości:

http://multiplayer.it/video/f1-2012-per-ps3/f1-2012-la-videoanteprima-della-gamescom-2012.hi/

RedBull na Hockenheim, ale słabo nagrane :/

http://youtu.be/lQ2UWrB-mTo

Znów RedBull i Hockenheim, z tym że w dużo lepszej jakości.

Jest też dziwna kamera z kokpitu, która sprawa wrażenie jakby trumną jechał...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minutowe nagranie:

Hot Lapy ze Steven Hoodem (ta, ten co partaczy każdą F1 co roku :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hot lap to jest coś na co czekałem :P miły dodatek... zobaczyłem filmik i chciałbym jeszcze coś takiego jak kiedyś było w tv jedziemy np. z L. Hamiltonem i tam był komentarz jaki zakręt na jakim biegu, jaką prędkością, atakujemy tarkę itd... w sumie może w f1 2012 to jest tylko na tym filmiku wszystko nie zostało pokazane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku widac jak działa oddawanie pozycji po nie legalnym wyprzedzaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×