Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy rzut oka menu mi się bardziej podoba :) Wolę oglądać kręcący się wypolerowany na błysk bolid niż tą nudną ciężarówkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dawać filmy bo jestem ciekaw jak to wygląda z płynnością na ps3. Jak na razie z tego co pokazali widać, że doszlifowywali zeszłoroczną wersje, co może im wyjść na dobre. Menu fajne, z kamery nad bolidem więcej widać, ogólnie nie wygląda to źle :D Trzeba szykować kasę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Na drugim planie, ale zawsze coś :)

Edit:
Czyżby się już tak długo gra nie ładowała?:D Edytowane przez musiek01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 jest zapewne podpięte na głównych stanowiskach. Xboxy są na tych stojących pewnie tylko.

Bo do tego szajsu nawet kierownicy się nie da podłączyć sensownej :P Po co marnują czas w ogóle na wersję na X'a :P

Do PS3 jest podpięty Thrustmaster RS500 z kierownicą F1 Ferrari. Przynajmniej tak wnioskuje wg fotek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-cam jak dla mnie wyglada bardzo podobnie, a mialem nadzieje ze bedzie ''pod katem'' jak na screenach, to bylo by zajebiaszcze :) szkoda ze durnie z cm nie umieja lub ''nie moga'' zrobic oficjalnych, realnych zegarow ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I od razu SPA ;) jeden z moich ulubionych torów ;)

Szkoda, że jeszcze miesiąc trzeba czekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szykanie widać jak koleś dostaje karę za (tak mi się wydaje) nie przepisowe wyprzedzanie, ale zauważyliście że gra nie dała mu odrazu kary? Może o to chodzi że gdyby oddał pozycję to kary by nie dostał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje krótkie i jakże "ynteligentne" spostrzeżenia po filmiku:

- Za lekkie otarcie się o bolid przeciwnika gra dała karę, w tym przypadku była ona dobrze podyktowana,

- Przy karze było napisane "X1", czyli pewnie jakieś oznaczenie, które by znikło jakbyśmy oddali pozycję, tak mi się wydaje,

- Po wjechaniu w piach, nawet ze wszystkimi wspomagaczami bolid zespinował (bo to, że gra na wspomagaczach to widać od razu),

- Brud na kołach zostaje dużo dłużej niż poprzednio, do tego dramatycznie zmniejszył przyczepność na pierwszym zakręcie po wyjechaniu z piachu,

- Bolid nadal sprawia wrażenie "pływania" po torze, ale może to wina pada, albo czegoś innego,

Czekamy na więcej. Teraz powinno już sypać filmami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden filmik. Też Spa i wyzwanie Raikkonena. Troszkę dłuższy i jest też widok z kasku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to wersja z PS3 to jestem pod wrażeniem odbicia otoczenia w lusterkach..

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by dać jakieś Monaco i Singapur na PS3 i byłbym usatysfakcjonowany ^^

edit: no tak ale w 2:42 znowu widać błąd gdzie w lusterku dopiero po jakimś czasie pojawia się bolid, a gdy się oddala to znika, to samo było w 2011

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda, tylko trzeba pamiętać, żeby oglądać jak najmniej bo potem smaka na grę nie będzie, albo może będzie, z tym, że już wszystko będzie się wiedziało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://community.codemasters.com/t5/F1-2012-General-Discussion/Some-impressions-of-F1-2012-from-a-play-test-at-Codemasters-last/td-p/25250

Takie coś znalazłem, jak komuś się będzie chciało czytać to bardzo dużo info odnośnie gry.

Wersje gry na xboxa i ps3 nie różnią się niczym, zgodnie z tym co powyżej przytaczają ludzie grający na obu sprzętach.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się za bardzo nie podniecał, bo na pierwszy rzut oka to za dużych zmian nie widzę. Cały czas kulejąca grafika, która będzie nam niszczyć wzrok 2x szybciej, chociaż z płynnością wydaje się być lepiej, a do tego pewnie za dużych zmian w modelu jazdy nie będzie. Trochę zmian kosmetycznych, ale wciąż te same błędy które nas męczą od pierwszej gry z serii, czyli kary z kapelusza za byle co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się za bardzo nie podniecał, bo na pierwszy rzut oka to za dużych zmian nie widzę. Cały czas kulejąca grafika, która będzie nam niszczyć wzrok 2x szybciej, chociaż z płynnością wydaje się być lepiej, a do tego pewnie za dużych zmian w modelu jazdy nie będzie. Trochę zmian kosmetycznych, ale wciąż te same błędy które nas męczą od pierwszej gry z serii, czyli kary z kapelusza za byle co.

Trochę więcej optymizmu :P a co do tych kar to się z tobą nie zgodzę bo moim zdaniem na tym filmiku koleś zasłużenie dostał karę, jeśli o to ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym moze i tak, ale co z setkami pozostalych, wyssanych z palca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, że co? Ograłeś już grę i wiesz jaki jest system kar teraz?

Z tego co widać na filmikach póki co to jest ok. Kary są dobrze przyznawane.

Jutro powinno się pojawić znacznie więcej filmików i zobaczymy jak to wychodzi.

Poza tym trzeba wziąć poprawkę na to, że większość tam grających to ludzie, którzy przechodzą i po prostu sobie zagrają.

Co wiąże się z tym, że robią tyle syfu i błędów, że gra przyznaje kary potem za nie wiadomo co.

Z negatywną opinią trzeba czekać do premiery gry i potem każdy sobie sam oceni.

Na razie jaram się filmikami, bo wg mnie graficznie wygląda ładniej od 2011 i to znacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie tak, z negatywynymi ocenami wstrzymajmy się do czasu przetestowania na własnej skórze, a narazie bądzmy optymistami ;) Ja też sądze że graficznie jest dużo lepiej od poprzedniczki.

edit: ciekawi mnie jeszcze czy zmienili jakoś przejazd przez aleję serw. czy może to samo.

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×