Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle zapowiada się wyśmienicie no ale pożyjemy zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać w praktyce. Nie jestem zbyt dobry z angielskiego, więc czy ktoś mógłby mi powiedzieć o co chodzi z tym Hot Laps? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje że to będą filmiki z onboardem + podłożnony komentarz Davidsona, których celem będze wytłumaczenie jak dobrze przejechać okrążenie na danym torze.

A tak ogólnie to bardzo mi się te fragmenty gameplay'u podobają, lecz jak znam Codemasters skończy się tak jak poprzednio...

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej znamy date premiery 21,09 data moich urodzin ,oby ich nie spieprzyli :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista zmian zrobiona przez jednego z użytkowników zagranicznego forum:

  • Brake Bias
  • Brake bias adjustment onboard
  • Abu Dhabi Young Driver's Test (Steven hoods comments)we're showing the player what the basic controls are: this is how you drive the car, do some simple tests then from that point forward we assume that you're past the basics and you can go into front-end play whenever you want. Or you can continue into Day 2 to do far more advanced tests that will teach the player about the tyres and the different compounds, for example. The better you do in Day 2, the more decent contract offers you will get from teams.
    The player is basically unlocking elements of the career mode so that there's a reason for Williams wanting you because you have done well during the Day 2 tests. You can drive back into these tests to get better scores and hence better contracts as a result.
  • You can choose between 6 teams to start your career... (instead of just 5,) You can choose: HRT, Marussia, Caterham, Force India, STR... 6th Willams
  • Better Graphics for ps3 users Better framerate and improved graphic's for PS3 user's as stated in a insidesim racing interview
  • Improved weather System Localized weather system
  • Remodeled and improved AI AI not to use assits and are able to change their fuel mix within a race
  • Advanced dirt pickup when driving off racing line
  • New T-Cams and Replay angles
  • Improved physics for pad users
  • COTA Bahrain and Hockenheimring
  • Advanced fuel Management Advanced Fuel Management means there making tweaks on fuel load at the begining of the race and how you manage fuel when running low in the race or behind the Safety Car
  • New/improved rival mode New rival mode when competing against team mates
  • Penalty for crossing pit exit line when rejoining the track
  • Parc Ferme Parc ferme conditions once finished qualifying
  • Improved Audio Improved Engine Audio for all cars
  • Changes to the traction control system Slight changes to TC system and bigger change to assist balance in all game modes in terms of laptime not much about 0.3-0.5 slower a lap
  • The opportunity to give the place back after an illegal overtake If you illegally overtake somebody on track you have the opportunity to give the place back avoiding a penalty
  • Track Guide for all tracks track Guide for each circuit, with Anthony Davidson pointing out the speeds/gears etc. that you should be taking at each corner
  • Champions Mode will challenge players to take on each of the six champions in turn, starting with Kimi Räikkönen, followed by Lewis Hamilton, Jenson Button, Sebastian Vettel, Fernando Alonso and then Michael Schumacher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Parc Ferme Parc ferme conditions once finished qualifying"

czyżby wprowadzili zakaz zmian w ustawieniach bolidu po kwalifikacjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda. Byłoby świetnie wg mnie :) Zawsze to dodatkowe emocje i planowanie setupów z wyprzedzeniem :P

Czy może zrobić zbalansowany w razie jakby spadł deszcz? Typowo suchy? Czy może mokry i odpuścić kwali, żeby w wyścigu pocisnąć?

Jeśli tylko o to chodzi to dla mnie bomba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytanie jest jedno.... czy to bedzie dostepne dla nas w grze online....???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było to pierwszy + dla codemasters ciekawi mnie czego bedzie wiecej - czy + :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też myśle że byłoby super -> trzeba by się w Q (jak i przed) bardziej spinać z setup`em :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro wprowadzają zasady parc ferme no to migliby dorzucić 10 minut na jazdę przed qualem. Tak to ustawić furę i przejechać kilka kółek dobrych będzie ciężko. Ciekawe czy na Gamescomie pokażą wersje na ps3 czy tak jak zawsze na iksa.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzili, że na GC będzie wersja PS3 tylko i wyłącznie. Jutro się zaczyna, także myślę, że w końcu pojawią się konkretne informacje i gameplaye.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że z tymi kątami T-Cam'ów nie przekombinowali nic, bo z nimi to nigdy nie wiadomo. tutaj macie porównanie widoku z 11 i 12. Na plus wydaje się być to, że kąt jest szerszy i powinniśmy więcej widzieć co się dzieje wokół bolidu. Zastanawia mnie tylko trochę kąt na pokładzie Virgina i Mercedesa. Tak jakby lekko z boku był widok. W realu oczywiście tak często jest, ale lepiej się gra jednak jak jest symetryczny widok. No ale może jestem zbyt przeczulony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że jutro zaczną spływać w końcu filmiki, także zobaczymy sami na własne oczy co tam namieszali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dużego zainteresowania przy tym stanowisku to chyba na razie nie ma. :P

Poczekajmy aż ktoś nakręci porządny gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co rozstawili stanowisko, wg informacji z Twittera:

a0vdutccaacuh6.jpg

Także filmiki pewnie zaczną spływać za jakiś czas :)

Prezentacja Lotusa w grze? Czy może nowy ekran wyboru bolidów?

http://ow.ly/i/QRh7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dużego zainteresowania przy tym stanowisku to chyba na razie nie ma. :P

Może jeszcze śpią :biggrin:

A tak na poważnie - mega czekam na tą gre ;)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja Lotusa w grze? Czy może nowy ekran wyboru bolidów?

http://ow.ly/i/QRh7

Uuu, coś nowego :D Fajnie to wygląda. A może po prostu ekran loadingu? Bo widać że coś tam w rogu się kręci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie demo przed premierą, po raz pierwszy:

'F1 2012 Demo. For the first time in FORMULA ONE gaming, fans can experience a demo before the full retail release. The F1 2012 demo will allow players to try out two of the game’s new features, as players take part in the first day of the Young Driver Test before taking to the grid to compete in the first race of the Season Challenge. Further details on demo content and release date are forthcoming.'

A tutaj dokładna lista zmian i nowości:

http://www.vg247.com/2012/08/15/f1-2012-produces-lightning-fast-gamescom-screens/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dadzą nam demo :)

Wszystko wygląda lepiej nić w 11 i w sumie o to też chodziło, ciekawe jak z fizyką jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem, to ta fura w menu będzie taka jaką aktualnie jeździmy w trybie kariery.

Czyli tak jak było do tej pory z przyczepą w Paddocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenshot T-cam'a z Caterhama jest mistrzowski, oby każdy bolid miał taką lub podobną nową kamerę telewizyjna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×