Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Masz na myśli dział Weapons?

Pozycja 47: http://battlelog.bat.../174961595/ps3/

EDIT: Już czaję, dział po prawej. U mnie też nie ma.

Dokładnie ;)

Na starym laptopie miałem taką aplikację do BL że mogłem sobie oglądać jak moja broń się zachowuje z danymi dodatkami i nie pamiętam jak to się instalowało :superstition:

Wczoraj grałem na Australijskim serwerze i powiadam Wam co tam się dzieje :spiteful: aby kogoś ubić trzeba cudu .

@DJ

dzień 2 to chyba zmiana stron atakujących

BTW miałeś zadzwonić ;)

Edytowane przez KJN86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam banalne pytanie co to jest podbój i najazd dzień 2?

To są wersje map z większą ilością flag. Np Wake Island dzień 2 ma 5 flag (dochodzi taki mały port między standardowymi B i C i jeszcze jedna tam gdzie na Rushu są pierwsze ładunki). Dużo fajniej się gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW miałeś zadzwonić ;)

nie dzwoniłem bo jeszcze NCT nie mam dopiero w sobote o 8.10 mam. także umówimy się może na niedzielę jak mi przejdzie auto NCT

dzięki chłopaki za odp. muszę sprawdzic ten dzień 2 bo jeszcze nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dzwoniłem bo jeszcze NCT nie mam dopiero w sobote o 8.10 mam. także umówimy się może na niedzielę jak mi przejdzie auto NCT

ej no co wy qrwa czacik sobie tu robicie?? bez przesady...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dzwoniłem bo jeszcze NCT nie mam dopiero w sobote o 8.10 mam. także umówimy się może na niedzielę jak mi przejdzie auto NCT

dzięki chłopaki za odp. muszę sprawdzic ten dzień 2 bo jeszcze nie grałem

Spoko ja tez muszę zrobić NCT :D a wyszło mi w zeszłym wrześniu lol jutro jadę dokończyć naprawy i też daję na test bo lepsze to niż 500e ;) ok godzina drogi nas dzieli ;)

Również muszę sprawdzić ten nowy teren , aktualnie gram RUSH ale mogę się przesiąść na kilka rundek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po paczu i tak jest latwiej wbijac blachy,bo przed nalezalo na wszystkim ubic stowe, aby ja zdobyc. teraz tylko m9 i mp443 jest podzial na zwykly i z tlumikiem. a co najlepsze, ze po paczu, zeby dostac blache np. g13 trzeba grac nim bez tlumika, bo z nim blacha nie wpada :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po paczu i tak jest latwiej wbijac blachy,bo przed nalezalo na wszystkim ubic stowe, aby ja zdobyc. teraz tylko m9 i mp443 jest podzial na zwykly i z tlumikiem. a co najlepsze, ze po paczu, zeby dostac blache np. g13 trzeba grac nim bez tlumika, bo z nim blacha nie wpada :biggrin:

Dobrze wiedzieć ;) dzięki za podpowiedź . Każda broń ma blachę za 100 i 500 killi ? ( wykluczając te co wykluczył freesssbee )

Ale z blachami to jest żart , np sam mam medal za nemesisa a nawet nie mam wystarczającej ilości beretek , to samo miałem z blacha za nóż - za zabicie 500 osób dostałem blachę której nie było widać na BL ale mogłem ją wybierać w grze , beretek tez nie miałem by dostać blachę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety będę musiał omijać mapę zatoka omanska, procent zwiech konsoli na tej mapie wzrósł do 100%. Szkoda , bardzo ją lubię. Mam nadzieję że DICE widzi ten problem i go poprawi. Na te zwiechy narzeka coraz więcej osób.

@ down

Hehe, przeczytałem jeszcze raz to co sam napisałem i reakcję miałem identyczną jak twoja. Hehe

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE widzi ten problem i go poprawi

hahahahahaha, dobre :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, naprawi, za pół roku będzie patch i problem zniknie, tak jak zniknął problem z voice chat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ilu sekundach jammer sie ładuje w heli a ile flary bo nwm co jest bardziej opłacalne bo w sumie jammer działa nawet jak rakieta zostanie wystrzelona..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ilu sekundach jammer sie ładuje w heli a ile flary bo nwm co jest bardziej opłacalne bo w sumie jammer działa nawet jak rakieta zostanie wystrzelona..

ECM trwa pięć sekund i ładuje się 10, a flary się ładują 11 sekund, strzelcowi w heli 20.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działają ale czasem nie zadziałają. najgorzej działają na Javeliny. najlepiej latać bardzo nisko albo bardzo wysoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywam better battleloga na chromie, czesto sie przydaja te wykresy

btw klotni o myszki i klawki, obczajcie czym grac w bf'a zeby miec najlepsze KD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP7 + większy magazynek miecie okrutnie:)

Już wcześniej o tym było :) Straszliwie teraz tym można kosić (wiadomo nie na większe odległości) na bazaar i metro sie przydaje. Chociaż juz mi trochę minęla fascynacja tym ustrojstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przez przypadek trafiłem na serwer hardcore, bardzo fajnie mi się grało, łatwiej niż na normalnym. Jednak jak dziś w opcjach wyszukiwaniach zaznaczyłem szturm i HC to wyskoczyło dosłownie kilka serwerów, to znaczy że tak mało ludzi gra na HC, czy po prostu pora zbyt wczesna na granie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw klotni o myszki i klawki, obczajcie czym grac w bf'a zeby miec najlepsze KD

Ku**wa ten pacjent to chyba nie ma gejmkjuba do tego pada - żeby powiedzieć że ten pad jest zajebisty to trzeba było nigdy na nim w nic nie grać :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku**wa ten pacjent to chyba nie ma gejmkjuba do tego pada - żeby powiedzieć że ten pad jest zajebisty to trzeba było nigdy na nim w nic nie grać :rofl:

gamecube i pad do niego niestety nigdy u mnie nie zagościł , natomiast ostatnio pykałem u sąsiada w bf3 na xklocu i xpadzie. podobno jest wygodniejszy przy dłuższym graniu . mi nie podszedł , ale grałem nim niecałe 15 minut. czy wogóle istnieje możliwość gry padem od xboxa na ps3 i na odwrót?

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gamecube i pad do niego niestety nigdy u mnie nie zagościł , natomiast ostatnio pykałem u sąsiada w bf3 na xklocu i xpadzie. podobno jest wygodniejszy przy dłuższym graniu . mi nie podszedł , ale grałem nim niecałe 15 minut. czy wogóle istnieje możliwość gry padem od xboxa na ps3 i na odwrót?

Tak istnieje :) kosztuje to ok 60zł

cwir, istnieje istnieje

Edytowane przez Esz Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak istnieje :) kosztuje to ok 60zł

cwir, istnieje istnieje

daj link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×