Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak a pro po dawnego tematu kradzieży...

wczoraj gralem ze swoimi, na kharg island, podjezdzam do bravo, niszcze im czolg, wychodze naprawic, a na minimapie widze, ze biegna typy zeby sie wbic, wiec wbijam do jeszcze nienaprawionego czolgu dosiada sie strzelec, wiec wysiadam i naprawiam dalej. Po ok. 30sek czolg naprawiony, wbijam, a tam siedzi jakis typ na moim miejscu kierowcy, ja oczywiscie na laserze, a ten frajer odjezdza. Nie minely dwie minuty i typa rozwalil tankier przeciwnika, oczywiscie lacznie ze mna i strzelcem. Nie wspomne, ze wrogi czolg namierzylem dluzsza chwile wczesniej... Typ, ktory ukral naprawiany przeze mnie czolg to niejaki zgredek z Play4Fun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zdobyłem trofeum ,, Complete Warrior - Got a kill with the following weapons in a single life: Assault Rifle, Jet, Tank '' muszę przyznać że nie taki diabeł straszny ;) Na Kaspijskiej pod koniec rundy Conquestu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj gralem ze swoimi, na kharg island, podjezdzam do bravo, niszcze im czolg, wychodze naprawic, a na minimapie widze, ze biegna typy zeby sie wbic, wiec wbijam do jeszcze nienaprawionego czolgu dosiada sie strzelec, wiec wysiadam i naprawiam dalej. Po ok. 30sek czolg naprawiony, wbijam, a tam siedzi jakis typ na moim miejscu kierowcy, ja oczywiscie na laserze, a ten frajer odjezdza. Nie minely dwie minuty i typa rozwalil tankier przeciwnika, oczywiscie lacznie ze mna i strzelcem. Nie wspomne, ze wrogi czolg namierzylem dluzsza chwile wczesniej... Typ, ktory ukral naprawiany przeze mnie czolg to niejaki zgredek z Play4Fun

Do działu mendy go wpisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji może ktoś wczoraj na HBO oglądał "Wirtualna wojna" hehe wiek, wykształcenie nie ma znaczenia w grach liczy sie pasja. Za sterami swoich wirtualnych samolotów zasiada muzyk, lekarz czy weteran wojenny.

Oglądałem. Tylko chyba nie dałbym rady lecieć parę godzin i wpatrywać się tępo w horyzont.

A po doleceniu na miejsce bitwy byłbym jeszcze pierwszym strąconym to pewnie joy latałby po

całym pokoju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszukując ostatnio historię serwerów na których grałem na przy kilku z nich widziałem "kłódeczkę". czy to znak że serwer jest zamknięty dla gości czy to info że akurat ja nie mogę tam wejść ( z kilku serwerów zostałem zkickowany i zbanowany)

edit: oczywiście bany i kicki za oklepanie adminów i dobrą grę. :angry:

@down

dzięki Slizer

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer jest zabezpieczony hasłem. Musisz je wpisać żeby wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie.

Od jakiegoś czasu grając w BF3 miałem co jakiś czas takie problemy po jakimś czasie gry, że po odrodzeniu znikała mi broń i inny sprzęt, nie mogłem nic wybrać ani tego używać/strzelać przy czym znikała mi też połowa dzwięków, np. nie było słychać silnika jadąć czołgiem czy latając śmigłowcem itp, ale strzelać z ów pojazdów mogłem normalnie, tylko też nie było słychać dzwięków strzałów. Nie słyszałem też odgłosu kroków mojego żołnierza, chociaż szedłem (jak warzywo cały czas, bez możliwości uzywania broni, czegokolwiek), słychać było tylko niektóre dzwięki, strzały, krzyki gdzieś tam w głębi 'pola walki'. Od wczoraj ten problem zagościł na stałe, bez względu na jaki serwer wszedłem, przez co nie mogę grać, bo to bez sensu, albo to, albo zawiesi na na poziomie "WCZYTYWANIE" (wybieram serwer > połącz > WCZYTYWANIE < tu bez końca)

Nie zauważyłem problemu w innych grach. Konsola restarowana wielokrotnie, nawet myślałem, że może się coś przegrzewa (chociaż wiatrak chodzi normalnie, nie hałasuje jakbym odkurzał), to ją rozkręciłem, wyczyściłem i dałem odpocząć, ale nic z tego. W ustawieniach nic nie zmieniałem, wszystko jak miałem od początku tak mam i nie było nigdy problemu. Ustawienia fabryczne itp, nic nie daje.

Nie może to też być wina lasera czy problemu z dyskiem, bo laser jak i dysk niedawno wymianiałem na nówka sztuka.

Robiłem 'naprawę systemu plików' z poziomu recovery menu - nic. Sprawdzałem na innym kablu HDMI, nawet na kompnencie dołączanym do konsoli, też nic.

Gra usunięta, zainstalowana od nowa, efekt żaden.

Z czym może być problem? Co może być już na zmęczeniu w sprzęcie?

Nie chcę formatować dysku, żeby sprawdzić czy będzie ok, bo szkoda mi tego wszystkiego co na nim jest, a nie mam na czym zrobić backupu.

Support EA polecił mi usunąć wszystkie pliki związane z grą, save itd i zainstalować od nowa (na nic tłumaczenia, że robiłem wszystko co się da), co nic nie dało. Wysunąłem płytę z napędu i ją wyczyściłem (mniej więcej w połowie powierzchni zrobił się taki okrąg, chociaż płyta była cały czas w środku, ale dało się wyczyścić) i nagle gra zaczęła działać normalnie, ale tylko przez pół dnia, teraz znowu to samo.

Czy to nie wygląda na laser? (znowu, niedawno wymieniałem)

Pozdro

Ktoś pomoże? Ku***cy już dostaję, a nie będe oddawał konosli do serwisu, tym bardziej, że dawno nie mam gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pomoże? Ku***cy już dostaję, a nie będe oddawał konosli do serwisu, tym bardziej, że dawno nie mam gwarancji.

Grasz przez Wi-Fi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że jakby ktoś wiedział to dawno miałbyś już jakąś odpowiedź. może spróbuj napisać w innym dziale , bardziej adekwatnym do problemu który opisujesz.

pytajnik>serwis konsoli

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gram przez wifi, ale sprawdzałem na kablu i nic, poza tym nie mam lagów i nie ma to nic wspólnego z siecią.

Pisałem w innym dziale, ale oczywiście mój wpis został przeniesiony do tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gram przez wifi, ale sprawdzałem na kablu i nic, poza tym nie mam lagów i nie ma to nic wspólnego z siecią.

Pisałem w innym dziale, ale oczywiście mój wpis został przeniesiony do tego tematu.

A skąd wiesz że to nie ma nic wspólnego z siecią? Koleś tu ma taki sam problem. Wymienił nawet konsolę na nową. Ktoś z supportu mu zalecił pootwierać porty (co nie pomogło ale możesz spróbować).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkowity format robiles?

skoro inne gry ci dzialaja to nie jest wina lasera tylko systemu imho. odpal te plyte na innej konsoli zalogowany na swoim koncie.

dlatego polecam zawsze brac gware na 5 lat !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpal te plyte na innej konsoli zalogowany na swoim koncie.

a próbowałeś grać na innym koncie na tej samej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jw.

albo obczaj jakies inne multi na swoim necie, czy wszystko ok. badz na jakiejs innej sieci swoja konsole, albo na innej konsoli swoja gre.

rozne konfiguracje obczaj i daj znac innym na wszelki ocb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pograłem sobie na serwerku bolt action i dobra sprawa jak ktoś tęskni za qs z BC2, oczywiście hc 1hk :) Tylko jak zwykle pojawią się jakieś cymbały które albo nie potrafią czytać lub specjalnie wchodzą na takie serwery, bo na zwykłych sobie nie radzą. Jak nie gość z aek, m26 czy jakimś półautomatem to pięknie się tak gra.

Wbiłem na jakiś serwer klanu GSS, póki nie wbił właściciel (R666eaper) było spokor, później przyszło Metro, dostał ze swoimi koleżkami z klanu w dupę i mnie zbanował :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary nie mozna byc za dobrym ewidentnie, daj dzieciakom grac w gre, a nie pogromy robisz. szkoda, ze jest tak malo serwow, na ktorych graja wylacznie ludzie na poziomie, czytaj stosuja sie do zasad, nie gwalca respa, balansuja i nie banuja bez powodu..a kiedy sa takowe to nie mozna pograc bo frekwencja symboliczna ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pograłem sobie na serwerku bolt action i dobra sprawa jak ktoś tęskni za qs z BC2, oczywiście hc 1hk :) Tylko jak zwykle pojawią się jakieś cymbały które albo nie potrafią czytać lub specjalnie wchodzą na takie serwery, bo na zwykłych sobie nie radzą. Jak nie gość z aek, m26 czy jakimś półautomatem to pięknie się tak gra.

Wbiłem na jakiś serwer klanu GSS, póki nie wbił właściciel (R666eaper) było spokor, później przyszło Metro, dostał ze swoimi koleżkami z klanu w dupę i mnie zbanował :rofl:

Co znowu jest takiego z Aek'iem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pukawki takie jak M9 nabijają się na jedno konto czy na każdym trzeba bić ( czytaj z tłumikiem osobno itd. ) BTW dlaczego M9 bez dodatków nie widnieje na BL a w grze można go wybrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co znowu jest takiego z Aek'iem?

Nie jest snajperką bolt action, więc nie powinno się go używać na takim serwerze.

Czy pukawki takie jak M9 nabijają się na jedno konto czy na każdym trzeba bić ( czytaj z tłumikiem osobno itd. ) BTW dlaczego M9 bez dodatków nie widnieje na BL a w grze można go wybrać ?

Jak nie ma jak jest :D http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/soldier/JechuPL/iteminfo/m9/261537003/ps3/ Dla każdego kopyta osobno blachy idą, a mogli zrobić po prostu jak z innymi broniami, że się samemu odblokowuje i wybiera dodatki.

Edytowane przez Jechu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pukawki takie jak M9 nabijają się na jedno konto czy na każdym trzeba bić ( czytaj z tłumikiem osobno itd. ) BTW dlaczego M9 bez dodatków nie widnieje na BL a w grze można go wybrać ?

Osobno. Widnieje: http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/cwir/iteminfo/m9/174961595/ps3/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest snajperką bolt action, więc nie powinno się go używać na takim serwerze.

Aaaaa, o to chodzi. Ale to norma. Przykładowo wbiłem na serwer "knife only" i oczywiście gdy admin wyszedł, większość wyciągnęła karabiny... Nic z tym nie zrobisz, są idioci którzy potrafią psuć zabawę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyjściem jest granie ze znajomymi lub na własnym serwerze z takimi ustawieniami albo gdyby DICE pokwapiło się dać autoadmina, ale o tym można pomarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak go go widzę ale w dziale General go niema ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak go go widzę ale w dziale General go niema ;)

Masz na myśli dział Weapons?

Pozycja 47: http://battlelog.bat.../174961595/ps3/

EDIT: Już czaję, dział po prawej. U mnie też nie ma.

EDIT 2: Już wiem czemu nie ma, po prawej są tylko unlocki, a M9 jest dostępna od razu dla US. Tak samo nie ma innych broni dostępnych od razu w grze bez rangi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam banalne pytanie co to jest podbój i najazd dzień 2?

np wyspa wake

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×