Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

@ supas,okoni

no ja wchodzę przeważnie wieczorami,dziś po 16 dopiero z roboty i siłownia mnie czeka,później lecę na mecz do ziomka.

Może będę po meczu,ale to chyba w zależności od wyniku:) a Ty jak po wczoraj?chyba lekki szok?

Hala Madrid!

@ jechu

też ostatnio wbiłem,szczerze:jak chciałem zrobić tą baretkę to nic huhu..a tak to fuksem weszła na metrze:)

"Lekki szok" dobrze powiedziane. No cóż się nie wykorzystuje sytuacji to się do finału nie awansuje. Chopaki chyba nie wiedzą ze obijanie "framugi" nie liczy się jako bramka. Zobaczymy dzisiaj, ja tez lece do Arkad we Wrocku do multikina na meczyk z braciakiem między innymi. Koksiare to ja rozumiem :D Na bank coś pogramy na dniach bo już mam lajcik większy po robocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie przestudiowałem regulamin , nigdzie nie ma napisane że jest obowiązek odpowiadania na pytania zadane przez innych forumowiczów. akurat kilka osób chciało pogadać o przegiętym m26 , ot tyle. zresztą jak to sam napisałeś :Nie pasuje to serwer( forum) zmieniam i tyle.

Coś się Tobie nie podoba to zmień forum, a i jeszcze popłacz trochę jak Cię jakiś dzieciak zabije z massa czy innej broni. A widzę że umiesz czytać regulaminy - brawo geniuszu i dzięki za przypomnienie o takiej możliwości. Widać masz jakieś przyzwyczajenia północno koreańskie z racji wieku pewnie pamiętasz te czasy dobrze. Ja włączyłem się do dyskusji i tyle i wyraziłem swoją opinię na ten temat a że mamy wolność to mogę i Ty mi tego zabronić nie możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się Tobie nie podoba to zmień forum, a i jeszcze popłacz trochę jak Cię jakiś dzieciak zabije z massa czy innej broni. A widzę że umiesz czytać regulaminy - brawo geniuszu i dzięki za przypomnienie o takiej możliwości. Widać masz jakieś przyzwyczajenia północno koreańskie z racji wieku pewnie pamiętasz te czasy dobrze. Ja włączyłem się do dyskusji i tyle i wyraziłem swoją opinię na ten temat a że mamy wolność to mogę i Ty mi tego zabronić nie możesz.

Chodzi i się spina ;) Spokojnie po co od razu wjazdy rzucasz - gadamy na poziomie wiec chill out.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na trybie Harcore pojazdy wytrzymuja mniejsze obrazenia? Bo ostatnio gralem,to wyjeb 4 rpg i dopiero zdechl;/

Pamietam,ze na bc2 to 2 strzaly i na zlom.

Bez względu na hardcore czy nie, zasada jest bardzo prosta: Ty potrzebujesz 4 rpgów żeby rozwalić wrogi czołg, wróg potrzebuje góra dwóch żeby rozwalić twój :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem sporo, nawet ostatnio ponad 3 tysiace z maszyny wyciagnalem :) wiec gtfo

super poprawiaja gre, opieszale loL

zainteresuj sie troche wiecej przyjacielu

Mi chodziło raczej o PS3 a nie jakieś maszyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mnie pamięć nie myli że w tym ostatnim paczu mieli poprawić kolizję samolotu z heli( tzn. ukrócić taranowanie ). wczoraj widziałem jak kolo z mojej ekipy pierdyknął samolotem w heli i poleciał dalej. czyżby mi się coś pomerdało?

Istnieje dobry sposób. Trzeba umieć uderzyć w dobre miejsce. Jeśli przelecisz tuż nad śmigłem helikopter się przewróci na "plecy" i spadnie, a ty jesteś cały, ale to trzeba trafić :)

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi i się spina ;) Spokojnie po co od razu wjazdy rzucasz - gadamy na poziomie wiec chill out.

tzw forumowy PMS ;] nie ma co sie spinac, tylko zaprosic Pana @pnabor na malego spara. tylko kto bedzie wtedy plakal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie też że "wybuchowe czołgi" są często tak wybuchowe dzięki minom, które z uporem godnym lepszej sprawy, co poniektórzy, rozkładają na mapie - kiedy na taką minę wjedzie wrogi pojazd, lub kiedy zdetonuje ją nasz kompan to wybuch nic nam nie robi. Jeśli za to np. stoimy akurat czołgiem na takiej "friendly" bombie i ktoś akurat poczęstuje nas pociskiem przeciwpancernym, który przy okazji, detonuje minę to taka mina robi zupełnie nam nieprzyjazne bum. Kiedyś wysadziłem tak amtraca na kanałach snajperem - leżałem akurat na daszku wiaty koło C i z L96 zdetonowałem jedną z wieeeelu wrogich min wokół B - ciekawe czy kierowcy wyświetlił się pech czy ja z wiatrówką, pół planszy dalej :rofl: Killa chyba dostałem więc pewnie zdziwienie było niezłe - w jednej sekundzie siedzi koleś w pancernej konserwie, w drugiej wszystko naokoło wybucha.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się Tobie nie podoba to zmień forum, a i jeszcze popłacz trochę jak Cię jakiś dzieciak zabije z massa czy innej broni. A widzę że umiesz czytać regulaminy - brawo geniuszu i dzięki za przypomnienie o takiej możliwości. Widać masz jakieś przyzwyczajenia północno koreańskie z racji wieku pewnie pamiętasz te czasy dobrze. Ja włączyłem się do dyskusji i tyle i wyraziłem swoją opinię na ten temat a że mamy wolność to mogę i Ty mi tego zabronić nie możesz.

wow , riposta że mi szczęka opadła. kurna , nie wiem czy ją zbierać czy lecieć do mamy na skargę .

napisz mi tylko gdzie i czego ci zabroniłem komentować . chyba że trochę coś ci się pomyliło i odpowiadasz nie na ten post co potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, najlepsze są samochodziki-kamikaze. Mają 6 C4 na masce, a potem się dziwią, że wybuchają od strzału z pistoletu :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzw forumowy PMS ;] nie ma co sie spinac, tylko zaprosic Pana @pnabor na malego spara. tylko kto bedzie wtedy plakal :biggrin:

Co ty chcesz mi udowodnić, że co jesteś mega dobry w gry dla dzieci HAHAHAHA, dawaj live :biggrin:

Zdarzyło mi się z kilkoma z Was grać. Nie traktuj tego tak poważnie (grania), umiejętności żadnych Ci to nie doda poza szybkimi palcami.

Będzie okazja to pogramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzenie pod mapę a M26 to dwie odrębne sprawy bo w pierwszym jest używany cheat bo gość zabija cię z pod mapy gdzie go nie widzisz , a tu masz starcie oko w oko . To że dzięki dodatkowi HB ma moc broni z którą jest połączony jest jak dla mnie normalne , tak samo jak inne dodatki dodają recoil jak i go zmniejszają tak tu jest to odzwierciedlone tak . I nie piszcie że jeden strzał i trup bo każda pompka tak potrafi - tylko trzeba umieć celować . Jest to kolejna rzecz na którą chcecie pomarudzić

A ty oglądałeś ten filmik? Widziałeś z jakiej odległości to coś ściąga na hita? Przecież nikt (tak jak to pisze pnabor) nie płacze o starcia oko w oko tylko o zasięg tej broni. To jest zbugowana kombinacja, bo m416+HB+mass działa normalnie. Każda pompka zabija na hita ale nie z takich odległości.

@pnabor

Czy trzeba być mega, super, ultra, pro, hardkorem żeby uważać za frajerskie wykorzystywanie błędów gry???

Czy poprostu wystarczy cenić sobie zasady fair play?

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jasne, wchodzenie pod mapę, czy latanie na Mavie powinno być piętnowane i każdy inny duży błąd gry wykorzystywany przez nieuczciwych graczy.

Ale jak mnie zabije jakiś kolo z takiej broni to jak pisałem zaciskam zęby i bawię się dalej, a nie rozpisuję się na forum jaki to noob czy inny cienias, chce tak grać trudno niech gra jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jasne, wchodzenie pod mapę, czy latanie na Mavie powinno być piętnowane i każdy inny duży błąd gry wykorzystywany przez nieuczciwych graczy.

Ale jak mnie zabije jakiś kolo z takiej broni to jak pisałem zaciskam zęby i bawię się dalej, a nie rozpisuję się na forum jaki to noob czy inny cienias, chce tak grać trudno niech gra jego sprawa.

Czyli mamy podobne myślenie z tą drobną różnicą, że dla mnie bronie OP to taki sam błąd jak latanie na mavie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@princ18

Ja w Twoim poście nie widziałem wzmianki o zasięg ;) Sam widziałem filmik jak goście zakładają do pompek x12 i jadą jak sniperzy

Dla mnie to jasne, wchodzenie pod mapę, czy latanie na Mavie powinno być piętnowane i każdy inny duży błąd gry wykorzystywany przez nieuczciwych graczy.

Ale jak mnie zabije jakiś kolo z takiej broni to jak pisałem zaciskam zęby i bawię się dalej, a nie rozpisuję się na forum jaki to noob czy inny cienias, chce tak grać trudno niech gra jego sprawa.

No fakt wcale się nie rozpisujesz :D

BTW podobno MAV wybucha po styknięciu się z wrogiem lub z nami , a wczoraj na HC typ mnie zabił o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory mi na takie sobie granie w gry dla dzieci jest szkoda czasu. w ogole bez sensu jest to stwierdzenie, ze to gry dla dzieci, najprawdopodobniej musisz ponownie przeczytac ze zrozumieniem info na okladce gry :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW podobno MAV wybucha po styknięciu się z wrogiem lub z nami , a wczoraj na HC typ mnie zabił o_O

No podobno zabija ale przy tym wybucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory mi na takie sobie granie w gry dla dzieci jest szkoda czasu. w ogole bez sensu jest to stwierdzenie, ze to gry dla dzieci, najprawdopodobniej musisz ponownie przeczytac ze zrozumieniem info na okladce gry :biggrin:

A co BF3 i temu podobne gry to sens życia dla Ciebie, jak tak to ci współczuję i proponuję wizytę i jakiegoś specjalisty - bez obrazy tylko dla Twojego dobra :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, najlepsze są samochodziki-kamikaze. Mają 6 C4 na masce, a potem się dziwią, że wybuchają od strzału z pistoletu :laugh:

Ku***wa Panowie, jaką ja kiedyś miałem akcje na Kharg Island - grałem po stronie USA i jakoś tak się nasza ofensywa rozwlekła że zostaliśmy z D, więc po zgonie zrespiłem się na rozstawieniu, wsiadłem do Abramsa i zacząłem po kolei odbijać. Wyjeżdżam z A i widzę że wali na mnie jeep-jihad: wypatrzyłem skubańca z daleka, przycelowałem: bum 2x kill, ale nie mija sekunda, a tu z drugiej strony wypada następny - ale znowu udało się go rozwalić. Zadowolony z siebie, oddycham głęboko a tu mi ku***wa nad głową leci 3ci, tym razem ze skałek po prawej stronie stacji na A. Ja w amoku celuję, strzelam i bum fuks. Stoję taki oszołomiony na tym A i zaczynam opowiadać kumplowi co się właśnie stało w tym momencie zza górki wybiega wataha chyba z 3-4 szaleńców z C4 :woot: Tych już nie dorwałem...

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No podobno zabija ale przy tym wybucha.

Właśnie tu nie wybuchł .

BTW wracając do C4 :D

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@princ18

Ja w Twoim poście nie widziałem wzmianki o zasięg ;) Sam widziałem filmik jak goście zakładają do pompek x12 i jadą jak sniperzy

No fakt wcale się nie rozpisujesz :biggrin:

BTW podobno MAV wybucha po styknięciu się z wrogiem lub z nami , a wczoraj na HC typ mnie zabił o_O

Tylko żeby ściągać jak ze snajpy to trzeba wziąć ammo typu Slug, coś jak Sabot w BC2, a MAVem dalej można zabijać tylko wybucha w tym momencie (choć nie zawsze), bo sam tak dzisiaj gościa ubiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku***wa Panowie, jaką ja kiedyś miałem akcje na Kharg Island - grałem po stronie USA i jakoś tak się nasza ofensywa rozwlekła że zostaliśmy z D, więc po zgonie zrespiłem się na rozstawieniu, wsiadłem do Abramsa i zacząłem po kolei odbijać. Wyjeżdżam z A i widzę że wali na mnie jeep-jihad: wypatrzyłem skubańca z daleka, przycelowałem: bum 2x kill, ale nie mija sekunda, a tu z drugiej strony wypada następny - ale znowu udało się go rozwalić. Zadowolony z siebie, oddycham głęboko a tu mi ku***wa nad głową leci 3ci, tym razem ze skałek po prawej stronie stacji na A. Ja w amoku celuję, strzelam i bum fuks. Stoję taki oszołomiony na tym A i zaczynam opowiadać kumplowi co się właśnie stało w tym momencie zza górki wybiega wataha chyba z 3-4 szaleńców z C4 :woot: Tych już nie dorwałem...

oho, czyżby alkaida trenowała przed euro2012 ?!? no to chyba zaraz cię odwiedzą smutni panowie z FBI .będziesz w roli świadka więc przygotuj się tylko na podtapianie . :biggrin: ;)

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby ściągać jak ze snajpy to trzeba wziąć ammo typu Slug, coś jak Sabot w BC2, a MAVem dalej można zabijać tylko wybucha w tym momencie (choć nie zawsze), bo sam tak dzisiaj gościa ubiłem :biggrin:

A tu biorę HB i G3A3 i jest glitch ;) skończmy już tą przepychankę bo normalni i tak nie będą z tym biegać i będą szanować innych graczy . Tylko na serwerach gdzie jest ban na M26 to powinno być uzasadnione że w połączeniu z G3A3 i HB a nie że ban bo broń cała zbugowana nie jest ;)

Zastanawia mnie ban na claymore , niby co w nim jest złego ? że ludzie biegną jak muchy do gówna i nie patrzą pod nogi to ich strata , jedna z taktyk to zaskoczenie :D

Edytowane przez KJN86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAV zabija bez wybuchania. Mam znajomego co ma z tego ustrojstwa bardzo dużo zabójstw i potrafi zabić 4-5 osób zanim mu MAV wybuchnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@princ18

Ja w Twoim poście nie widziałem wzmianki o zasięg ;)

No rzeczywiście nie napisałem, mój błąd, pardon ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×