Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jakos nie zauwazylem tego upgrade'u pancerza w czolgu. Dalej 3 strzaly (lufa->heat seeker->lufa) cisna kazdego tankera. No chyba,ze jeszcze nie wszystkie serwery zrobili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma nad czym się śmiac ani płakac tylko grac :laugh:

Używanie pewnej broni do białości tylko dlatego, że twórcy przez przypadek ją zepsuli i sprawili, że jest nadnaturalna jest co najmniej śmieszne. Jeśli Cię to bawi to używaj, ja tylko wyrażam swoją opinię.

Jakos nie zauwazylem tego upgrade'u pancerza w czolgu. Dalej 3 strzaly (lufa->heat seeker->lufa) cisna kazdego tankera. No chyba,ze jeszcze nie wszystkie serwery zrobili :biggrin:

Pancerz jest zauważalny jeśli przeciwnik używa RPG'ów/SMAW'a. Nie jest to opłacalny perk gdyż działa on tylko jednorazowo, czyli: dostaniesz z rakiety - pancerz znika. No i nie można oczekiwać, że ten perk sprawi, że obronimy się przed 2 pociskami z javelin'a.

Edytowane przez deadmau49
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o reactive armor tylko ogolne zwiekszenie wytrzymalosci. Wiem jak dziala reactive armor bo nawet wczoraj na firestormie przeciw IGE z tym jezdzilem,ale DICE mialo zwiekszyc ogolna wytrzymalosc czolgow i jakos tego nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używanie pewnej broni do białości tylko dlatego, że twórcy przez przypadek ją zepsuli i sprawili, że jest nadnaturalna jest co najmniej śmieszne. Jeśli Cię to bawi to używaj, ja tylko wyrażam swoją opinię.

no ty jakoś używałeś famasa przed patchem i jest to twoja 2 broń w której masz najwięcej kili

wiec lepiej się nie wypowiadaj :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o reactive armor tylko ogolne zwiekszenie wytrzymalosci. Wiem jak dziala reactive armor bo nawet wczoraj na firestormie przeciw IGE z tym jezdzilem,ale DICE mialo zwiekszyc ogolna wytrzymalosc czolgow i jakos tego nie widze

Mylą mnie te angielskie nazwy ;) Nawet nie wiedziałem, że DICE zwiększyło wytrzymałość czołgów, hmm. Niech robią co chcą, ale ja chce z powrotem stary palnik!

no ty jakoś używałeś famasa przed patchem i jest to twoja 2 broń w której masz najwięcej kili

wiec lepiej się nie wypowiadaj :laugh:

Facepalm.gif

FAMAS był bronią, która została zaprojektowana tak jak to było zamierzone przez twórców. Niesamowita siła M26 wynika tylko i wyłącznie z przypadku i niezamierzonego błędu, który powstał przy okazji wypuszczenia nowego patcha. Czepiając się bardziej, używanie M26 podchodzi pod wykorzystywanie błędów gry. Aha, no i będę się wypowiadał kiedy tylko będę chciał. Bo z tego co wiem to wyrażanie własnej opinii nie łamie regulaminu.

Edytowane przez deadmau49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAMAS był bronią, która została zaprojektowana tak jak to było zamierzone przez twórców

To czemu została zmieniona po patchu? skoro została zaprojektowana przez twórców

przy famasie też był popełniony błąd i ty go wykorzystywałes :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M26 Mass to wypadek przy pracy. Famas,tak samo jak inne bronie, byl tak zaprojektowany na kazda platforme. Niewiele broni pozotalo nienaruszonych wiec rownie dobrze moglbys napisac,ze AEK tez bylo bledem. Famas i odlamki to bylo przegiecie a nie blad przy pracy (tak samo jak wytrzymalosc czolgow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu została zmieniona po patchu? skoro została zaprojektowana przez twórców

przy famasie też był popełniony błąd i ty go wykorzystywałes :laugh:

facepalm.gif

Nie wiem czy trzeba cokolwiek dodawać. Przeczytaj mój poprzedni post, wypisz sobie na kartce ważniejsze punkty z niego i zrób burzę mózgów. Skończyłem z tobą rozmowę.

Edytowane przez deadmau49
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z tego co wiem to wyrażanie własnej opinii nie łamie regulaminu.

złamałeś regulamin

§ I - Ogólne zasady obowiązujące użytkowników

1. Forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób które ukończyły 21 lat.

a ty masz 17 dzieciaku :laugh:

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd przypuszczenia, że mam 17 lat. Mówiłem Ci kiedyś ile mam? Nie przypominam sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd przypuszczenia, że mam 17 lat. Mówiłem Ci kiedyś ile mam? Nie przypominam sobie.

wiesz wystarczy twój nick w google wpisac i na innym forum się chwaliłes :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedz czemu DICE otwarcie mówi że MASS to błąd,który wdarł się a,oni nie wiedzą jakim cudem.

Problem FAMASA polegał na tym że nie był dobrze zbalansowany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złamałeś regulamin

§ I - Ogólne zasady obowiązujące użytkowników

1. Forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób które ukończyły 21 lat.

a ty masz 17 dzieciaku :laugh:

Nie ma to jak "poważny" komentarz "dorosłego" człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedz czemu DICE otwarcie mówi że MASS to błąd,który wdarł się a,oni nie wiedzą jakim cudem.

Problem FAMASA polegał na tym że nie był dobrze zbalansowany.

wiesz imput lag też jest błędem i tego też nie wiedzą jakim cudem jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak "poważny" komentarz "dorosłego" człowieka.

"Morze" po pracy jest. Jak ktos nie ma sensownego argumentu to zaczynaja sie byle jakie docinki i tak sie dzieje w tym momencie

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz imput lag też jest błędem i tego też nie wiedzą jakim cudem jest

a akurat imput lag to wina ps3 która już ma trochę lat na karku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie piszcie tutaj głupot typu, że dodatkowy pancerz w pojazdach nie chroni od obrażeń od javelina lub od p-z w jetach. Oczywiście, że chroni tylko, że pocisk musi uderzyć w ten pancerz... W wielu przypadkach w/w pocisk uderza w cel od góry, a wtedy pojazd otrzymuje największe obrażenia. Ja często słysząc namierzanie z javelina obracam sie pojazdem z tej strony, z której mam pancerz (ogólnie nie mogę się przekonać do dymu maskującego kosztem termowizji..).

edit: aha i kolejna plotka.

Pancerz nie jest jednorazowy! Po zniszczeniu panelu wystarczy wyjść z pojazdu i palnikiem naprawić miejsce jego uszkodzenia.

Edytowane przez tuter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: aha i kolejna plotka.

Pancerz nie jest jednorazowy! Po zniszczeniu panelu wystarczy wyjść z pojazdu i palnikiem naprawić miejsce jego uszkodzenia.

Przed patchem mozna bylo naprawic,ale teraz mozesz sobie krecic nawet pol godziny i nie pojawi sie ponownie. Krecenie nie dziala tak samo jak sztuczka z wyjsciem i wejsciem do czolgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że X KLOCEK go nie ma a ma podobne parametry

Czasami drobna różnica powoduje jeszcze większe. Szczególnie przy specyfikacjach poszczególnych konsol.

edit: aha i kolejna plotka.

Pancerz nie jest jednorazowy! Po zniszczeniu panelu wystarczy wyjść z pojazdu i palnikiem naprawić miejsce jego uszkodzenia.

88018676.png

Nie sugeruję, że nie masz racji z tym, że zależy gdzie pocisk uderzy, ale wydaje mi się, że opancerzenie jest jednorazowe. Te wszystkie "paczki" na czołgu znikają po uderzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do NFL:

Co? Jeszcze wczoraj kręciłem i działało więc wątpie aby do dziś coś się w tej kwesti zmieniło...

edit: nie wiem jakim cudem kręcisz pół godziny i nic sie nie dzieje.. U mnie wystarczy maks. 15s.

P.s nie powielaj plotek tylko sam sprawdź jak jest w grze..

Edytowane przez tuter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deadmau wbij ze mna jutro na serwer i nagram test reactive armor i rzekomej mozliwosci naprawy. Nawet jesli 15s wystrczy to prawie minuta na spilowanie wszystkich czesci jest strata czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pancerz można naprawiać, wiem, bo jeżdżę z nim ciągle i naprawiam w MBT jak i BWP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do NFL:

Co? Jeszcze wczoraj kręciłem i działało więc wątpie aby do dziś coś się w tej kwesti zmieniło...

edit: nie wiem jakim cudem kręcisz pół godziny i nic sie nie dzieje.. U mnie wystarczy maks. 15s.

P.s nie powielaj plotek tylko sam sprawdź jak jest w grze..

Potwierdzam sam naprawiałem kilkakrotnie pancerz po pathu. NFL powtarzasz czyjeś słowa czy sam sprawdzałeś?

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×