Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

@sanho21

Nie ma się czym ekscytować.

Primo - to TYLKO prototyp.

Secundo - owo "cudo" waży 130 funtów czyli ponad 60 kg :D porównując do M82 <barret> który wazy około 14 kg różnica jest kolosalna. Używać tego będzie można chyba tylko z pojazdu :D

Tertio - zasięg skuteczny niby 5000 jardów czyli nieco ponad 4,5 km, już widzę gościa który wstrzeliwuje się na taki dystans. Wiatr, grawitacja, wilgotność, temperatura powietrza. A magazynek TYLKO 3 naboje. Przewagę wysokości to chyba trza będzie mieć z 30 metrów.

Moim skromnym zdaniem przerost formy nad treścią.

No ale jeżeli chcemy mieć coś takiego w grze pokroju BFa czy CODa to pewnie będzie.

Znając DICE pewnie "opracują" do tej "snajperki" pociski elektromagnetyczne bądź termitowe które będą niszczyć czołgi i BWPy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy w temacie piszę. Poszukuję grupy osób, ludzi co grają od czasu do czasu na multi w bf3 lub killzone 3. Którzy grają dla zabawy, z którymi można pośmiać się, pogadać [nie koniecznie o zabijaniu i "pierdzeniu"]. No i oczywiście, którzy pomogą mi się ogarnąć na PS3 ponieważ jestem/byłem użytkownikiem Xboxa. Jestem osobą pracującą, mam wolne wieczory czasem weekendy. Mój nick gadzetONE. (na xboxie myślę że byłem dobry w bf3, możecie sprawdzić [ten sam nick])

No witam, znam paru takich, z którymi spokojnie pogadasz od "dupie maryny" podczas grania, pośmiejesz sie i ponapitalas niecelne QuickScopy (czy jak to sie tam pisze). Polecam bones'a i okoniego - sam z chopami gram i mamy ubaw co nie miara. Moj ID masz w "parafce". See ya

Co do meczu Realu ...eh ..smutek tylko..

Musimy ponapitalać w żałobie ziom:) Dzisiaj mój brat pewnie wieczorkiem będzie to się zmobilizujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie w sprawie współpracy, Chodzi mi o misje z helikopterem, od czego zależy czy wrzuci mnie na pilota czy na strzelca. Ostatnio próbowałem z randomem pograć, ale cały czas wrzucało mnie na strzelca a koleś nie bardzo umiał latać. Kiedyś miałem też sytuację że wrzucało mnie tylko na pilota kilka razy pod rząd.

Edytowane przez daw1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie w sprawie współpracy, Chodzi mi o misje z helikopterem, od czego zależy czy wrzuci mnie na pilota czy na strzelca. Ostatnio próbowałem z randomem pograć, ale cały czas wrzucało mnie na strzelca a koleś nie bardzo umiał latać. Kiedyś miałem też sytuację że wrzucało mnie tylko na pilota kilka razy pod rząd.

Losowo przydziela z tego co wiem:) Dajesz od razu restart mission i czekasz aż będziesz miec rolę pilota :biggrin:

Edytowane przez Liquid_Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losowo przydziela z tego co wiem:) Dajesz od razu restart mission i czekasz aż będziesz miec rolę pilota :biggrin:

Czyli jak gra się w końcu włączy i zobaczę że jestem jako strzelec to po wejściu do menu jest opcja resetu misji? z tego z co widziałem jest tylko wyjście z misji. Sprawdzę jak włączę konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak gra się w końcu włączy i zobaczę że jestem jako strzelec to po wejściu do menu jest opcja resetu misji? z tego z co widziałem jest tylko wyjście z misji. Sprawdzę jak włączę konsolę.

No tak to się odbywa, wylączasz misję i od razu ładujesz te samą - mapka jest juz wczytana wiec nie bedziesz czekał tak dlugo jak za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak gra się w końcu włączy i zobaczę że jestem jako strzelec to po wejściu do menu jest opcja resetu misji? z tego z co widziałem jest tylko wyjście z misji. Sprawdzę jak włączę konsolę.

Jak chcesz sobie poćwiczyć latanie to lepiej jest znaleźć pusty serwer i tam potrenować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sobie poćwiczyć latanie to lepiej jest znaleźć pusty serwer i tam potrenować.

Nie chcę ćwiczyć latania tylko chcę odblokować bronie w trybie współpracy, mam już dość czekania na ładowanie misji po kilka minut tylko po to żeby jakiś pilot wystartował i zaraz się rozwalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos zapomnial dopisac,ze foregrip zwieksza bullet spread, Nie do konca poprawna ta lista jest

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos zapomnial dopisac,ze foregrip zwieksza bullet spread, Nie do konca poprawna ta lista jest

Przecież większy bullet spread to nic innego jak reduced accuracy. Napisałem, że to w skrócie skutki używania dodatków, a tu jest bardziej szczegółowo:

2gskej6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie miejcie watpliwosci, ze wszystko jest takie jak powyzej, poniewaz kombo dodatkow spokojnie pieprzy sprawe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakies konkretne ustawienia do M16A4 AEK i M416.Jakies propozycje?Bede wdzieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jarwal

Hb + chwyt przedni, na każdej mapie bardzo fajnie się sprawdza taki zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wypróbowalem AEK+grip+Hb skonczylo sie 81-28 bodajze w TDM.Gralo sie gites :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakies konkretne ustawienia do M16A4 AEK i M416.Jakies propozycje?Bede wdzieczny :)

szyna + M26 MASS (DARTs) :biggrin:

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj gram sobie i codziennie jak usiądzie mojego kuzynka dziewczyna na laptopa mam lagi , zawsze wtedy się pytałem czy coś ściąga

a ona twierdzi że nic . Wszedłem na stronę mojego dostawcy internetowego i zobaczyłem że w tym miesiącu zostało pobrane 60gb

Dziś się wku................ i zleksza ją opieprzyłem i jej powiedziałem że nie mam mnie robic w hu........ że nic nie ściąga.

A ja nie ściągam nic.

Powiedzcie mi czy mogę coś z tym zrobic żebym miał ciągle ten 1 mega downoland i upload 100kb

bo jak ona zaczyna ściągac to mi wszystko zabiera i mam lagi

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj gram sobie i codziennie jak usiądzie mojego kuzynka dziewczyna na laptopa mam lagi , zawsze wtedy się pytałem czy coś ściąga

a ona twierdzi że nic . Wszedłem na stronę mojego dostawcy internetowego i zobaczyłem że w tym miesiącu zostało pobrane 60gb

Dziś się wku................ i zleksza ją opieprzyłem i jej powiedziałem że nie mam mnie robic w hu........ że nic nie ściąga.

A ja nie ściągam nic.

Powiedzcie mi czy mogę coś z tym zrobic żebym miał ciągle ten 1 mega downoland i upload 100kb

bo jak ona zaczyna ściągac to mi wszystko zabiera i mam lagi

straszne, ja przez cale zycie gram na radiowce i sie nie skarze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak problem z "Trudne Sprawy". Znam rozwiązanie. Zmień dostawcę internetu na jakiegoś lepszego z większą szybkością.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak problem z "Trudne Sprawy". Znam rozwiązanie. Zmień dostawcę internetu na jakiegoś lepszego z większą szybkością.

ja już mam najlepsze łącze jakie tylko mogę miec w moim miejscu zamieszkania

7mega ściąganie a wysyłanie 384kb

za małe mam wysyłanie bo jak np moja narzeczona wsiądzie na skype i włączy kamerke to muszę sobie robic przerwę od grania

miałem router BelkinN1VisionDisplay.jpgco mi pokazywał co się dzieje na łączu

jak siedziała na skype to mi upload cały zabierała

A jak sie nie da to NetLimiter na laptopa zainstaluj :P

to chyba zrobie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak problem z "Trudne Sprawy". Znam rozwiązanie. Zmień dostawcę internetu na jakiegoś lepszego z większą szybkością.

Trudneee Sprawyy

xMAFIA_PLxDJ lat 25:

" bo jak ona zaczyna ściągac to mi wszystko zabiera i mam lagi" :D

idealny scenariusz. muszę zadzwonić do tego Araba co robi TS i podsunac pomysł :D

Będziesz sławny jak Dariusz :D

Edytowane przez LionelPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież większy bullet spread to nic innego jak reduced accuracy. Napisałem, że to w skrócie skutki używania dodatków, a tu jest bardziej szczegółowo:

IMG

Myślałem, że foregrip nie wpływa na pionowy recoil, z tej tabeli jedna wynika, że go ogranicza kosztem celności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×