Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że foregrip nie wpływa na pionowy recoil, z tej tabeli jedna wynika, że go ogranicza kosztem celności.

Pionowy bez zmian, ale poziomy jest mniejszy i nie rzuca tak bronią na boki .

Ja i tak biegam cały czas z takim samym kitem przed jak i po patchu, czyli foregrip + hb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dziś akcje z c 4 robiłem chyba z 60ciu kolesi na metrze roz..........

raz na wet mi się udało 6ciu na raz

Allah był by dumny ze mnie :rofl:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/43268306/4/214590236/

95 z QBB reszta C4 :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wypróbowalem AEK+grip+Hb skonczylo sie 81-28 bodajze w TDM.Gralo sie gites :)

Można tak po Polsku, bo też gram AEKiem, a moje ustawienie jest chyba średnie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tak po Polsku, bo też gram AEKiem, a moje ustawienie jest chyba średnie ;)

AEK = AEK-971

grip = Foregrip = Chwyt przedni

Hb = Heavy Barrel = Ciężka lufa

Edit. Kakaroto trochę mnie wyprzedził :D

Edytowane przez Gucio79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zdobyciem 2 baretek a konkretnie walka pojazdami powietrznymi i walka bronią stacjonarną. Macie jakieś pomysły lub sposoby na łatwe zdobycie tych baretek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odwiedzilem serwer loL Vanilla ? Ale bylo pusto tylko 2 graczy z loL . Jeden sie zmyl i zostalem sam z Markiem i bronilismy calej mapy lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do powietrznych to wbij do kogoś ogarniającego heli na strzelca i ładuj z działa

udało mi się transportowiec zestrzelić i 4 gości na raz poszło do piachu

już mam całe 3 baretki ;)

co do stacjonarnych to ponoć polecają działka AA w bazie, ale ja z tego nie potrafię nikogo trafić

pozostaje wyrzutnia TOW i polowanie na kolesi, którzy próbują ci wbić do bazy (chyba najlepszą mapą jest do tego Bazar w podboju)

ja zrobiłem to na Autostradzie do Teheranu w podboju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem ciekawy zestaw. P90 z kolimatorem i laserem. 51 pestek z dość szybką częstotliwością strzelania na Metro - bezcenne. W AEKu zawsze brakuje mi amunicji na małych mapach, a ta broń długo się przeładowuje. Celność naprawdę niczego sobie i to bez żadnych uchwytów. Na dodatek każda klasa może z tą bronią chodzić. MP7 też niczego sobie, ale o klasę gorsze od P90.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA proponuje na firestormie, czasem sie kogos zestrzeli jak gwalca respa lub teheran chociaz mniej pojazdow.

Transportowe heli ubija sie w litl berdzie na kanalach, ktos lata a ty jedynie naprawiasz. Szturmowe na poczatek na strzelcu, pozniej ze wzrostem skila sam sie nauczysz latac...

ja teraz mecze jety, nie ma co sobie ulatwiac i kupowac shortcut'y

Odkryłem ciekawy zestaw. P90 z kolimatorem i laserem. 51 pestek z dość szybką częstotliwością strzelania na Metro - bezcenne. W AEKu zawsze brakuje mi amunicji na małych mapach, a ta broń długo się przeładowuje. Celność naprawdę niczego sobie i to bez żadnych uchwytów. Na dodatek każda klasa może z tą bronią chodzić. MP7 też niczego sobie, ale o klasę gorsze od P90.

ja z kolei przed paczem bardzo lubilem to MP7ke przede wszystkim ze wzgledu na FPS - 950, po paczu byl glownym zabojca przed MASSem. Jak wbije 500tke MP7, to sprawdze PDW-R i UMP. Wszystkie PDW z Kobra, laser, Extended Mag jak jest, jesli nie to flash sup.

;)

Edytowane przez freesssbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teraz mecze jety, nie ma co sobie ulatwiac i kupowac shortcut'y

jak chcesz szybko odblokowac jety to najlepiej na szturmie czołg z działka bierze na jedno podjście

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do jetów... Na początku najlepiej latać i oznaczać cele naziemne. W taki sposób szybko odblokujemy naprowadzaną. Potem już z górki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak oznaczać?

przecież laser odblokowuje się przy końcu

dopiero odkryłem, że w przypadku samolotów z podstawki też działa przepustnica

wcześniej tego nie zauważyłem i przelatywałem ciągle nad mapą zanim udało mi się kogoś namierzyć

miałem jakiegoś buga, czy przed patchem tego nie było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do jetów... Na początku najlepiej latać i oznaczać cele naziemne. W taki sposób szybko odblokujemy naprowadzaną. Potem już z górki.

Najlepiej na początku jest się nauczyć latać na jakimś prywatnym serwerze. Z oznaczania celów wiele punktów niema i taka latająca kupa złomu co zaznacza tylko cele staje się łatwym łupem dla innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odznaczac czyli selectem. Laseru nie masz w jetach tylko skan wiązką a to ma za zadanie szybsze namierzenie przeciwnego jeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak oznaczać?

przecież laser odblokowuje się przy końcu

koledze chodziło o naprowadzaną rakietę :P nie skan wiązką :) naprowadzana jest chyba zaraz za flarami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie najlepszy set jak dla mnie do myśliwców to ECM, Radar, Naprowadzana.

Jak latają słabeusze co mi 10 sekundach rozbijają się to zmieniam na ECM, wiązka laserowa, rakieta PZ na pojazdy naziemne. Rakiety Ffary są wg mnie za słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 seria ffar plus działko i po czołgu na jedno podejscie tu masz moją rundę z ffar http://battlelog.bat...95/4/331062822/

a tu 2 niedokończyłem bo zwiecha ;/ http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/43355257/4/331062822/

Edytowane przez iceice33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest na PS3, ale na PC Origin sam pobierał sobie cały dodatek Back to Karkand i aktualizował grę. W momencie jak się go wykupiło, do dodatek się odblokowywał. Ogólnie łatka i dodatek były całkowicie osobne.

Podobnie powinno być na PS3, tzn. dodatek da się pobrać razem z łatką, ale żeby go "odblokować" trzeba będzie zakupić dodatkowy pliczek (kto wie, czy nie tak jak przy UEFA EURO ostatnio).

Ogólnie to mam inne pytanie. Na PC przegrałem na sieci w BF3 30 godzin. Powiedzcie mi - jak wygląda obłożenie serwerów na PS3, jak dużo jest graczy, jak wygląda kwestia związana ze stabilnością serwerów itd. No i tak szczerze dla tych, którzy mieli okazję pograć i na PC i na PS3? Czym jeszcze rozgrywka się różni poza mniejszą liczbą graczy?

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jaki jest sens używania rakiet samonaprowadzanych jak flary je raz dwa likwidują. Tylko one przeciwnika denerwują ale na pewno nie zabiją. Wczoraj przez 20 minut latałem w kółko po Omanie i strzelałem flarami :/ W końcu sobie darowałem i po prostu wyskoczyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym jeszcze rozgrywka się różni poza mniejszą liczbą graczy?

jest wiecej lepszych graczy i nie ma chamów :D i latwiej jest wejsc do pojazdow (zespol ci nie podpieprza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj podpieprza spróbuj wyjśc naprawić heli/czołg a zostaniesz w środku pola walki z palnikiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ps3 było tak samo, tzn. B2K pobierał każdy w patchu nie zależnie czy się go kupowało czy nie

chodzi o to, że broni z B2K można było użwyać w podstawce, więc każdy musiał je mieć pobrane, bo by niektórzy chodzili z czarnym prostokątem w ręce :)

dzisiaj wbiłem rekordową ilość zabić z myśliwca :)

wbiłem więcej killi niż przez ostatnie pół roku (czyli całe 3)

nie rozumiem tylko jednego. Skoro wbijanie się na chama do bazy (szczególnie na metrze) nie jest fair, to czemu banują za użycie Mass'a?

Szczególnie, że przyjmowałem dzielnie kolejne deady od admina, a Mass'a wziąłem tylko po to, żeby się przebić do jakiegoś celu i wyrównać grę

Śmieszy mnie to, że kilka dni wcześniej goście z tego klanu biegali na metrze z M26 i cieszyli michę, że jacy to oni nie są zajebiści :/

JA CHCĘ KLASYCZNE SERWERY DICE!!!!!!!!!!!!!11111111111

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×