Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że to ac-130 będzie tylko na tych mapach PREMIUM :)?

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to ac-130 będzie tylko na tych mapach PREMIUM :)?

Raczej nie zanosi się, aby zaczął latać na mapami spoza dodatku AK. :laugh:

Patch w ogromnym stopniu spartolił dźwięk. Jak kiedyś zdarzało się to okazyjnie, to teraz podczas każdej rozgrywki tracę dźwięki. Nie jest to raz czy dwa na rundę, ale nawet ponad ... 10 razy. Jedynym pocieszeniem jest to, że nie grzebią przy komunikacji między graczami.

Edytowane przez Compaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wygranie meczu bedac w obronie na RUSHu jest prawie niemozliwe. Udalo mi sie chyba tylko raz. Nie ma jakiegokolwiek balansu jesli chodzi o RUSH. Kanonierka robi rozpier...., malo kto do niej strzela....... slabo jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie wyłączyli bo jak się oglądnie ten cały filmik:

widać jak dostosowuje broń i do wyboru jest m.in. IRNV scope ;)

Wie ktoś jak można na takim serwerze zagrać? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijam na jakiś pedalski serwer .Mapa metro,moją drużynę przycisnęli na respie.Udało mi się przejść niepostrzeżenie. Przejmuję flagę B,,a po chwili zostałem wyjeb@ny z serwera. Wydawało mi się,że ludzie grający w B3,są poważni,ale myliłem się.Nawet w B3 można trafić na patałachów , zakompleksionych gamoni...Nic dodać,nic ująć.Druga sprawa-Stringer, Igła.Mapa - Wyspa Chark,po tym jak wzmocnili igłę,pełno jest typów,którzy tylko siedzą na skałce i polują na heli.Wyobrazcie sobie,że 1750 tick ,a gość przez całą rozgrywkę siedział na skałce i namierzał...Non stop mi brzęczało w heli,w koncu dałem się zabić,żeby zobaczyć ,gdzie jest ten patałach.Typ KSA podskakiwał, jak mnie zestrzelił.Pofatygowałem się do niego.Wsadziłem mu kilkanaście kos.Za każdym razem przychodził w to samo miejsce...

ja tylko chcialem sie odniesc do pierwszej czesci Twojej wypowiedzi... temat dobrych serwerow jest po to zebys mogł z tego kozystac... po chooj wchodzisz na jakies randomowe serwery skoro mozesz isc na sprawdzony i bawic sie gra?! (nie zawsze to dziala ale to kwestia braku admina....np dzis na TPL 12 v 7 zawodnikow i to same wysokie rangi ze skillem przeciw 3 osobom, ktore cos graja ale to tylko dlatego ze nie bylo admina zeby zrobil balans)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowy w bf3 i mam noobskie pytanie:P

grając ciagle jedną bronią mam różne celowniki czy da się ustawić zeby ciagle byl ten sam celownik do danej broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowy w bf3 i mam noobskie pytanie:P

grając ciagle jedną bronią mam różne celowniki czy da się ustawić zeby ciagle byl ten sam celownik do danej broni?

tak, w menu masz taka zakladke mój żołnierz, tam mozesz sobie skonfigurowac bronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dogtag Zwycięzca turnieju by mnie interesował za EU Nations :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi głównie chodzi o o te nieśmiertelniki co są za jakieś wyzwania społecznościowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy wy tez tak czasem macie , ze strzelacie , przeladowujecie bron, i zostaje tyle samo ammo? Strasznie wkurwia, 3 razy bron przeladowywac ...

Tapnięte z SGS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy wy tez tak czasem macie , ze strzelacie , przeladowujecie bron, i zostaje tyle samo ammo? Strasznie wkurwia, 3 razy bron przeladowywac ...

Tapnięte z SGS

zdaje mi się, że jak za wcześnie strzelisz podczas przeładowywania to nie zaliczy go i masz tą samą ilość ammo (np. nie zdążył zmienić magazynku bo musiał już strzelić :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy wy tez tak czasem macie , ze strzelacie , przeladowujecie bron, i zostaje tyle samo ammo? Strasznie wkurwia, 3 razy bron przeladowywac ...

Tapnięte z SGS

Dzieje się tak ponieważ DICE postanowiło zaimplementować do gry przypadkowość dzięki której gorsi gracze mieliby jakiekolwiek szanse. "’Błąd" podczas ładowania imituje zacięcie się jej podczas przeładowywania. Tak przynajmniej widzę to ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy wy tez tak czasem macie , ze strzelacie , przeladowujecie bron, i zostaje tyle samo ammo? Strasznie wkurwia, 3 razy bron przeladowywac ...

Tapnięte z SGS

pewnie za szybko wciskasz sprint po przeładowaniu i ci je anuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie za szybko wciskasz sprint po przeładowaniu i ci je anuluje

albo za wcześnie przerzuca na inne wyposażenie ( apteka, ammo, defibrylator ). animacja przeładowania MUSI być do końca. jeśli się ją przerwie choćby ułamek sekundy za wcześnie magazynek będzie pusty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak sprint anuluje jak można biec i ładować...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zmiana na inna bron badz wyciagniecie apteczki/palnika/RPG itd anuluje przeladowywanie. z drugiej strony jest to nieco bardziej realistyczne... w cod4 AK mozna bylo przeladowac szybkim sposobem zanim animacja sie zakonczyla i tam faktycznie wcisniecie sprintu anulowalo przeladowywanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak sprint anuluje jak można biec i ładować...

Jak biegniesz cały czas sprintem to można,ale jeśli w trakcie przeładowania wciśniesz sprint,to nie przeładuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polscy tłumacze pracujący w EA niestety po wyjściu dlc AK strzelili tzw. "byka", w nazwie "działo samobierzne" zamiast "rz" powinno być "ż". Wiem że większość graczy tego nie dostrzeże ale to jednak kole w oczy (jak profesjonalizm to profesjonalizm). Chociaż to i tak najmniejszy problem tego dlc bo jest jeszcze kilka istotnych błędów które popełniło DICE wydając AK na konsole czyli praktycznie niegrywalny tryb Rush (ktoś pisał że "miód jak w BC2 ale raczej dla atakujących) grając jako obrońcy, wszystko dzięki "kanonierce" i nieodpowiedniemu balansowi pojazdów (skoro atakujący ma gunship'a to obrońca powinien mieć przynajmniej tunguskę. Myślę że DICE może w jakimś małym patchu po prośbie graczy to naprawi), tryb CQ = pustki, jedynie tryb BP (bitwa pancerna aka tank superiority) daje radę. Dlc kupie (bo premium nie mam) żeby sprawdzić to wszystko na własnej skórze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obczajcie co mi sie zrobilo na bazarku ostatnio :o

Miałem też jakiś czas temu taki bug tylko nie pamiętam czy to był bazar czy metro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obczajcie co mi sie zrobilo na bazarku ostatnio :o

Stare, miałem tak kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×