Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Aha więc znajomy musi zagrać te 60 minut potem aktywować pelną wersje i wtedy ja wchodzę na jego konto i wystarczy dać pobierz i anuluj czy muszę od nowa pobierać 13 GB ?

Jeśli pobrałeś z jego konta to tak. Nie wiem jak to jest z trialami na dwóch konsolach, ale możliwe, że ty też będziesz musiał ograć, albo od razu samo się aktywuje. Jeśli trial jest pobrany z twojego konta to musisz ściągać od nowa.

 

No ale np. jak ja mam plusa ze znajomym i on dziś pobiera bfa z mojego konta to ja musze jeszcze tego triala grać czy on będzie miał full

Zależy czy pobiera triala czy pełną wersję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atak newbie się zaczął  :sweat:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, za kilka godzin dołączam jako kolejne mięso armatnie :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atak newbie się zaczął  :sweat:

 

Gdzie wy ich widzicie?) Grałem przed chwilą i nawet na pierwszej stronie serwerów są wolne miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wy ich widzicie?) Grałem przed chwilą i nawet na pierwszej stronie serwerów są wolne miejsca.

Może newbie nie wchodzą na servery, które wyszukają, tylko dają "szybką grę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może jak się zalogować na to gunclub.ea gdy na to wchodze wyskakuje mi zwykły battelog więc jak się mam tam zarejestrować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że gra mp będzie trudna (grałem tylko w codyy), a tu zaskoczenie. Albo na słabych trafiam, albo.... Ma ktoś chęć na coopa?

Wysłane z Sony Ericsson Xperia Neo V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh po dłuuuugiej przerwie wracam do bf'a XD. Znowu będę gnębił 100 orzełki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może jak się zalogować na to gunclub.ea gdy na to wchodze wyskakuje mi zwykły battelog więc jak się mam tam zarejestrować?

 

 

2 link w google:

2013-05-05 12:07

It doesn't exist anymore I think.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny na CO-OP, potrzebuję wbić trofea, a że z przypadkowymi ludzmi to raczej niemożliwe, więc potrzebuję jednego chętnęgo.:)

Zapraszam!

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam newbie attack. Dawno już tyle razy nie łapałem kul od typów z własnego zespołu :) Dobrze że gram na normalu, można się pośmiać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem dziś i troche lia,nie mam zadnego DLC i co chwile z serverow wywala...

Tak wgl to chetnie pogram,mam HS PSN:danzelpl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z wersją płytową i kontem premium próbował pobrać i zainstalować wersję z ps+?

Jak ją zainstaluje to będę miał dostęp do DLC? W ramach oszczędzania napędu chętnie bym tego plusowego zainstalował, tylko mnie zastanawia czy moje DLC będą działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj lekkiego szoku doznałem, gdy świeżaczek zamiast zwałować czołg podbiegł i zaczął naprawiać :) A narybku jest sporo, co widać po tablicy wyników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, każdy był kiedyś świeżakiem. Ja, na przykład, jak pierwszy raz trafiłem na Kaspijską Granicę, to szukałem schody na wieżę telewizyjną)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie zaczelo atak swiezakow z plusa idzie pelna geba,killstreak poprawiony, http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/97456323/882662263/ nie zebym sie chwalil,raczej pokazuje wielkosc tego zjawiska zwanym ps plus.Ktos tam pisal ze wchodza przez szybka i w pelni sie z tym zgadzam na serwerze bylo z 6 osob,nagle pojawily sie zielone w liczbie dosc duzej:)

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej gry. Nie mogę przejść pierwszej misji - na placu z samochodami. Jak się nie schowam to mnie zastrzelą, a jak się schowam za jakimś obiektem to dostaje z RPG, i tak źle i tak nie dobrze. Poza tym nie ma żadnego systemu osłon, przynajmniej teraz na początku gry.

W tym tygodniu ograłem Killzone 2 i 3 i wrażenia zupełnie inne z gry.

 

Na dziś dam sobie spokój i ochłonę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, wszystko się uda. Miliony ludzi przeszli tę misję na hardzie, więc i Tobie się uda, tylko się nie zniechęcaj) Zawsze możesz wbić na multi :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na jednym podejściu przeszedłem singla. Tylko akcje ze snajperem robiłem dwa razy bo za szybko wstałem i mnie przetrącił hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej gry. Nie mogę przejść pierwszej misji - na placu z samochodami. Jak się nie schowam to mnie zastrzelą, a jak się schowam za jakimś obiektem to dostaje z RPG, i tak źle i tak nie dobrze. Poza tym nie ma żadnego systemu osłon, przynajmniej teraz na początku gry.

W tym tygodniu ograłem Killzone 2 i 3 i wrażenia zupełnie inne z gry.

 

Na dziś dam sobie spokój i ochłonę.

mała podpowiedź dla ciebie staraj sie chowac za juz spalonymi samochodami np i wazne jest to żeby nie siedzieć za długo w jednym miejscu, w pierwszej kolejności polecam zdjąć RPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, wszystko się uda. Miliony ludzi przeszli tę misję na hardzie, więc i Tobie się uda, tylko się nie zniechęcaj) Zawsze możesz wbić na multi :biggrin:

Kampania na hard jest bardziej wymagająca od multi :biggrin:
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżizas ile mięsa!! dopiero po drugiej rundzie sobie przypomniałem czemu :). a jakie to to waleczne?? :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×