Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jety imo to najtrudniejszy element do opanowania. Ja totalnie nie dawałem sobie rady, ale w końcu jakoś je opanowałem. Proponuję pusty serwer i latanie w spokoju. Postrzelaj do pustych pojazdów na respie , będzie ci łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też długo nie mogłem ogarnąć działek aby rakiety odblokować, proponuje wybrać opcję gry szturm mapa np Granica Kaspijska i latać samolotami szturmowymi. Nie dość że są zwrotniejsze to działko jest mocniejsze i bez problemu czołg za pierwszym podejściem zniszczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z myśliwcami. Brakuje mi jeszcze trochę do naprowadzanych i chciałbym postrzelać z działka.. Latać umiem, często ustawiam się za ogonem wroga, lecz nie umiem go zestrzelić. W który punkt celować? Celować środkiem tego kółka?

Pozdrawiam.

 

Tyle już tego było  :mellow:

http://lmgtfy.com/?q=How+to+fly+jets+in+Battlefield+3%3F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też długo nie mogłem ogarnąć działek aby rakiety odblokować, proponuje wybrać opcję gry szturm mapa np Granica Kaspijska i latać samolotami szturmowymi. Nie dość że są zwrotniejsze to działko jest mocniejsze i bez problemu czołg za pierwszym podejściem zniszczysz.

 

Polecam tutoriale, i filmiki HdCarrioner. To chyba najlepszy polski lotnik. Facet robi niesamowite rzeczy :)

http://www.youtube.com/channel/UCjK4Eyn56GJdrAngPYYHugg

 

Dzisiaj polfinal Francja (Infamouse team)-USA. W gole co to za turniej. Nie ma tam Polski? W linku live-streaming

http://www.youtube.com/watch?v=uvLLmbwU3gw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz najnowszy dodatek to polecam tryb gry bitwa powietrzna. Tam nawet taki noob jak ja w jetach wszystko odblokowal :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj polfinal Francja (Infamouse team)-USA. W gole co to za turniej. Nie ma tam Polski? W linku live-streaming

http://www.youtube.com/watch?v=uvLLmbwU3gw

Takie tam mistrzostwa świata. Już po raz 3 (do tego 1 mistrzostwa Europy). Polska była, ale odpadliśmy w ćwierćfinale, w meczu z Francją.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655241357812402/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie BF3 w lipcowym PS+, czy to będzie pełna wersja gry razem z multi, czy tak jak to jest teraz np z Uncharted 3, gdzie jest tylko sam singiel do ściągniecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 kompletne, no naturalnie bez DLC. Ale multi będzie.Nie ma wersji bf3 bez multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie stało z bf3? Wszystkie ulepszenia mam zablokowane chociaż wszystko wcześniej odblokowalem... Ogólnie nie grałem od miesiąca czy dwóch więc czy coś mnie ominęło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprowadzane odblokowane! Teraz to już z górki (mam nadzieję)

Dzięki za rady. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam to uczucie. Odblokowujesz Heat Seekery i myślisz, że jesteś niepokonany. Dopiero później zdajesz sobie sprawę z tego, że dużo nie dają, a jak się nauczysz używać działka to tylko irytuje cię to ciągłe pikanie gdy ktoś cię namierza  :biggrin: To tylko zabawka dla początkujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

 

Powiedźcie czy są jakieś sensowne serwery Battlefield 3 na PS3?? Pytam bo ograłęm 60 min. triala, a przed PLUSEM chciałbym wiedzieć :)

Może być coś pokroju G4G, jakieś typu MIX - różne mapy...

 

Pytam bo na PC sporo grałem, a na konsoli w ogóle nie wiem jak to jest z serwerami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

 

Powiedźcie czy są jakieś sensowne serwery Battlefield 3 na PS3?? Pytam bo ograłęm 60 min. triala, a przed PLUSEM chciałbym wiedzieć :)

Może być coś pokroju G4G, jakieś typu MIX - różne mapy...

 

Pytam bo na PC sporo grałem, a na konsoli w ogóle nie wiem jak to jest z serwerami...

 

Też są, ale trzeba się bardziej namęczyć z szukaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

 

Powiedźcie czy są jakieś sensowne serwery Battlefield 3 na PS3?? Pytam bo ograłęm 60 min. triala, a przed PLUSEM chciałbym wiedzieć :)

Może być coś pokroju G4G, jakieś typu MIX - różne mapy...

 

Pytam bo na PC sporo grałem, a na konsoli w ogóle nie wiem jak to jest z serwerami...

Nie wiem o co ci chodzi, ale jest tam wyszukiwarka i są servery po 100-500 biletów (ticketów). Są takie servery, na których jest tylko jedna mapa i tryb, a są też "mieszane".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xende na 60 min. trialu nie miałem czasu mieszać :P Sprawdziłem tylko filtry wyszukiwarki i poleciałem pograć,aby zobaczyć jak to na PS3 wygląda...

 

A skoro piszesz, że są serwery z większą ilością ticketów typu Mixed to jest ok... Ja tam na PC lubiłem jakieś serwerki 1000 ticketów czy 1500 i ogień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć, co zalicza się do pocisków przeciw pancernych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć, co zalicza się do pocisków przeciw pancernych?

Mina ppanc, rpg, smaw, igła, stinger.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mina ppanc, rpg, smaw, igła, stinger.

 

Od kiedy mina to pocisk? Za to Igla i Stinger nie zaliczają się do pocisków przeciwpancernych, a bardziej przeciwlotniczych ziemia-powietrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy M26 MASS jest granatnikiem podwieszanym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies lagi,bo ja przy 30mb/s praktycznie nie moge grac..

Wszedzie jedna kreska pingu...

A co ma download do pingu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies lagi,bo ja przy 30mb/s praktycznie nie moge grac..

Wszedzie jedna kreska pingu...

Gdzie to sprawdzić? Bo dziś z Farancuzami na CQ nie szło grac normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz "Start", wybierasz "Ustawienia serwera" i w jednym z pól jest owy ping.

 

 

Gdzie to sprawdzić? Bo dziś z Farancuzami na CQ nie szło grac normalnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak przeciwnik rzuca granat to on wybucha niemal od razu ale jak ja rzuce to musie sie odbic jeszcze 3 razy..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×