Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co do rozwalania czołgów to najlepiej grać ze znajomymi i we 2-3 z rpg pakować...

Często gram z takimi ludźmi co mają 30-50 pułkowniki i grają technikiem z rpg a nie rozwalają pojazdów strasznie wkurzają takie osoby bo zazwyczaj jest ich min. pięciu...

Dodam jeszcze, że czołgi nie są OP wystarczy odblokować opancerzenie oraz technik i każdy ma równe szanse ;)

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno nie grałem w bfa i tera właśnie chce pograć. Potrzebuje ściągnąć patch 1.09 i ściągam go po raz 3 ponieważ "wywala mi neta" gdzie nigdy nie ma to miejsca i np na lapku jest dalej. Miał ktoś podobny problem?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu darmowy Close Quarters nie pokazuje mi się w wyszukiwarce gry?

Zaznaczam mapy,wybieram odpowiednie tryby itd. Mimo to wyskakuje "nie znaleziono serwerów".

Przez "szybką grę" znajduje w sekundę...dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktory tryb rozgrywki zaznaczasz?

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Close Quarters jest tylko na trybie DOM(dominacja) ;)

Nie :( Squad dm, ZDMWWZ, TDM i dominacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,wiem jakie tryby obsługuje CC. Problem w tym,że zaznaczam te,które wymieniliście i lipa,biorę wszystkie tryby i też nic...

Mało tego,gdy już znajdę serwer CC przez szybką grę i dodam go do ulubionych,ten bez powodu znika :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wrocilem do bfa, wczesniej gralem ostatni raz w marcu 2012. Nie wiem czy mam pecha co do serwerow czy zapanowala jakas dziwna moda na bieganie ala COD albo jakies dziwne akcje niczym z youtuba gdzie malo kto gra normalnie, tylko wszyscy sie obklejaja tym pieprzonym c4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wrocilem do bfa, wczesniej gralem ostatni raz w marcu 2012. Nie wiem czy mam pecha co do serwerow czy zapanowala jakas dziwna moda na bieganie ala COD albo jakies dziwne akcje niczym z youtuba gdzie malo kto gra normalnie, tylko wszyscy sie obklejaja tym pieprzonym c4

no też tego nie nawiedzę, typy biorą te motory czy inne quady i tylko ja marnują.

 

Mam pytanko czy wciąż bf3 wymaga online passa ? Czy już to znieśli ? https://help.ea.com/article/online-pass-has-been-discontinued

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Tak, tylko teraz jest darmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może szukasz z zaznaczoną opcją 20+ graczy ? CC jest raczej na 16. 

 

 

Mea culpa;)

Faktycznie tak mam ustawione...zobaczę pózniej czy po zmianie coś się nomen omen zmieni:)

Edytowane przez OddThomasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie rozdupcyło Battleloga po tej ostatniej konserwacjo-aktualizacji ? Cała ta prawa friend belka mi nie działa, dodatkowo mam jakąś zminimalizowaną rozmowę z chata, której nie mogę otworzyć ani zamknąć i jeszcze kilka rzeczy na samej "stronie" nie działa lub nie wyświetla się jak należy.. sad face

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie rozdupcyło Battleloga po tej ostatniej konserwacjo-aktualizacji ? Cała ta prawa friend belka mi nie działa, dodatkowo mam jakąś zminimalizowaną rozmowę z chata, której nie mogę otworzyć ani zamknąć i jeszcze kilka rzeczy na samej "stronie" nie działa lub nie wyświetla się jak należy.. sad face

ja osobiście nie mogę przełączać stron z komentarzami, mogę odczytać tylko pierwszą stronę :/, kolejne to coś w stylu BBCode, same krzaczki ;)

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mega super ekstra battlelog też u mnie szwankuje. Mam nawet problem z zalogowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście nie mogę przełączać stron z komentarzami, mogę odczytać tylko pierwszą stronę :/, kolejne to coś w stylu BBCode, same krzaczki ;)

To nie BBCode, tylko javascript i nie żadne krzaczki.  ^_^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Polecacie jakieś serwer bez ograniczeń (można używać Stingera itp.) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyszukiwarce wpisz DICE. Tam nie ma adminów i można strzelać z czego się chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko uwazaj na imitacje. Nazwa bedzie taka sama , tylko wlascicielem czesto jest jakis kamil23 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji battleloga nie można sprawdzić które ma się miejsce na świecie w zabójstawach danej broni - zawsze pokazywało % i które miejsce teraz tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji battleloga nie można sprawdzić które ma się miejsce na świecie w zabójstawach danej broni - zawsze pokazywało % i które miejsce teraz tego nie ma.

 

 

http://bf3stats.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł by kto sprawdzić co z tym moździerzem M224, bo jeszcze parę dni temu mogłem strzałkami lewo-prawo wybrać typ pocisku dymny-kumulacyjny, a wczoraj i dzisiaj już tego nie ma, naciskam i nic. Nawet nie wiem czym strzelam)

 

 

Mi w sumie też nie pasują te małe mapy, ale cieszy dostęp do nowych broni, szczególnie do ACR-W i M-TAR,a, bo sporo z nich oberwałem i powiem, że wymiatają)

 

A ja się nie cieszę. Wolałbym jakieś większe mapki.

 
Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×