Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc to szkoda by mi było wydać kasę na dodatki do gry, która za 3 miesiące znacznie opustoszeje. Poza tym mapki z podstawki są najbardziej grywalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ale większość gra na podstawce, a zapaleńcy (w tym ja) czekają już na BF4. Kiedyś z moich znajomych >90% online pykało w BF3, teraz jest ich góra 20%, a po premierze PS4 i BF4 to raczej się nie poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebyłbym taki pewny nie wszyscy mogą sobie pozwolić na to aby kupić PS4 i BF4 od razu po premierze, niektórzy w tym ja czekają aż cena gry trochę zmaleje. Myślę, że jeszcze długo ludzie będą grać w BF3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że będą, jak powiadają - kto nie potrafi grać w BF3, ten gra w BFBC2, tak i w tym przypadku, kto nie będzie umiał grać w BF4 - wróci do BF3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 i BF4 nie zmienia sie tak jak BC2 wzgledem BF3.Jezeli bedziecie wszyscy grac na 64 graczy to trzeba zmienic znaczenie slowa "pro" w slowniku konsolowych graczy bf'a.Mysle ze moze sie zmienic uklad sił ale nie z przyczyn samego feelingu czy sterowania itd. Tylko przebiegu rozgrywki

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że będą, jak powiadają - kto nie potrafi grać w BF3, ten gra w BFBC2, tak i w tym przypadku, kto nie będzie umiał grać w BF4 - wróci do BF3)

Z tym się nie zgodzę, bo BC2 było bardziej wymagające od BF3, a raczej mechanika w BF4 wiele się różnić nie będzie od obecnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć panowie, mam okazję tanio kupić BF3. Powiedzcie mi czy jest jeszcze z kim grać? na PC ubyło sporo graczy a jak jest z PS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć panowie, mam okazję tanio kupić BF3. Powiedzcie mi czy jest jeszcze z kim grać? na PC ubyło sporo graczy a jak jest z PS?

Możesz śmiało kupować.Sporo ludzi jeszcze gra,a do tego gra wyszła też na PlayStation plus.Wieć na pewno sporo ludzi jeszcze doszło dzięki PS  +

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało kupować.. Tak gdzie gram zwykle trzeba czekać w kolejkach :biggrin:

 

p.s. nikt wam nie każe kupować BF4 na PS4.. Ja biorę na PS3 i też będę się świetnie bawił :cool:

Edytowane przez Edmunt
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało kupować.. Tak gdzie gram zwykle trzeba czekać w kolejkach :biggrin:

 

p.s. nikt wam nie każe kupować BF4 na PS4.. Ja biorę na PS3 i też będę się świetnie bawił :cool:

Dokładnie i precyzyjnie! To jest nas już dwóch....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteście sami panowie :) też zakupie na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

p.s. nikt wam nie każe kupować BF4 na PS4.. Ja biorę na PS3 i też będę się świetnie bawił :cool:

Nowy map pack do BF3 i to w promocyjnej cenie 220 pln :biggrin:  A podobno Acti i COD to zuoooo  :laugh:

Będzie ten sam system zniszczeń co na BF3, będzie tylu samo graczy co na BF3.

Za to będą nowe mapki, nowe błędy i tryb Dowódcy :thumbsup:

Gra okaże się grywalna mniej więcej pół roku po premierze  - czyli w okolicach marca/kwietnia.

Edytowane przez Mori
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

sama prawda . tylko jakoś tak łagodniej się wku**iać po wydaniu 220 zł , niż po wydaniu 2000 ( nowa konsola i gra) ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ten sam system zniszczeń co na BF3, będzie tylu samo graczy co na BF3.

Z tego co się orientuje silnik Frostbite 3 daje wieksze zniszczenia. Wiec nie przewiduje, żeby na konsole sztucznie to ograniczyli. Co prawda zrobią na pewno tak jak B3 czyli waląca się ściana po zniszczeniu znika a na PC jej szczątki zostają. No ale przecież nie o to chodzi prawda :) Co do liczby graczy 24 a może 32 to jest spoko. Grałem na mapach w 64 na PC to jest burdel na kółkach..

Za to będą nowe mapki, nowe błędy i tryb Dowódcy :thumbsup:

Nowe mapy to na pewno co do błędów to zawsze są i bedą.. Ale możliwe, że wyciągną wnioski z B3 i zrobią odrazu grywalna wersje bez input lag'a..

Gra okaże się grywalna mniej więcej pół roku po premierze  - czyli w okolicach marca/kwietnia.

No już nie przesadzajmy..

@up

sama prawda . tylko jakoś tak łagodniej się wku**iać po wydaniu 220 zł , niż po wydaniu 2000 ( nowa konsola i gra) ;)

I jeszcze nie zapomnij o PS+ kolejne 200zl :D

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie widze sensu kupywania bf4 na ps3,to bedzie taki dodatek jak dla mnie graficznie to samo nic sie nie zmieni nowe mapy i tyle,to juz bym wolal grac dalej w bf3.Ja czekam na bf4 na ps4 to bedzie kozak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz widze jak po wyjsciu BF4 na ps4 wszyscy beda psioczyc jaki tryb na 64 graczy jest chujowy bo taka prawda,wystarczy 30 minut gry na PC w bf3 i masz podobne wnioski ze lepiej byloby z 40 graczami przykladowo(oczywiscie powinna byc opcja gry rowniez na 24,36,48,64 tak jak jest obecnie na PC)Chyba ze tryb dowodcy ma sens i moze zmieni bezmyslna bieganine obecna dzisiaj na 64 garczy w wersji PC i niech projektuja mapy z mysla o tym.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałoby być na 64 to jakie będą mapy :O Z jednego końca na drugi trzeba będzie 5-10 minut samochodem jechać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie fajnie jak na prawdziwej wojnie,duze mapy przeciwnik moze sie chowac w kazdym nieznanym miejscu,a nie to co mapy typu metro gdzie zawsze wiadomo gdzie kto siedzi i czeka az ten z drugiej druzyny wejdzie pod celownik.Ja nie jestem fanem takich map,jak bym cos takiego chcial to bym kupil inna gre.

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAWEL_VIP, od kiedy grasz w BF'a 3? Skoro tak piszesz to widać, że campisz ;) Spróbuj Ty skoro znasz miejscówki do campa to trzep tyłek innym ;)

Dobre by było generowanie przedmiotów typu: skrzynki, budynki itp. na każde ładowanie mapy, ale to znów zajęłoby dużo czasu na ładowanie mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam parę pytań w związku z bf3 na ps+:

1)czy jeżeli kupie sobie ps+ to będę mógł pobrać pełną wersje bf3,która będzie działać do końca mojego wykupionego abonamentu?

2)czy mógłbym się tym bf'em z kimś podzielić tak jak ze zwykłymi zakupami w PSS?

Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam parę pytań w związku z bf3 na ps+:

1)czy jeżeli kupie sobie ps+ to będę mógł pobrać pełną wersje bf3,która będzie działać do końca mojego wykupionego abonamentu?

2)czy mógłbym się tym bf'em z kimś podzielić tak jak ze zwykłymi zakupami w PSS?

Thx

1)Tak

2)Tak, bedzie tak samo jakbys kupowal gre na 2 osoby, a czy juz zrobisz do plusa nowe konto czy ktos bedzie sciagal z twojego glownego to twoja sprawa.

 

@up szybszy :<

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko do tematu powyższego?

 

Temu komu dam musi mieć plusa do grania?? Chyba tak, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×