Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw, jak trafiasz na serwery, na których ludzie mają podobny ranking do Twojego. Ile nie patrzyłem w filtrach serwerów, to nie ma tam takiej opcji.

Podobny bądź wyższy. Wystarczy załączyć tryb hardcore bez mapy.

Edytowane przez m4-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, Miszczu, ale jak trafić na taki serwer, na którym inni gracze mają podobny albo wyższy ranking.

Edit. Na hardzie bez mapy mało kto gra.

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, a już myślałem że wczorajszy finał wrzuciłeś. Kto tam wczoraj u was latał? Dwa razy TV na pysk wyłapałem xD.

Wczorajszy spar czeka na dysku,ale wszystkiego nie wrzuce bo Kharg z mojej perspektywy to ekran odrodzenia,ni huja nie moglem nikogo zabic ,nawet mi wtyczke raz wyjebalo,a net chodzi jak złoto,jak w BF4 nie bedzie pokazywalo pingu pojedynczych jednostek to pierdole nie biore za 2k wielce "nowej generacji" zgaduj zgadula czy to twoj net sie jebe czy serwer czy reszta graczy....jezeli na "nowej generacji" nie bedzie takich podstawowych rzeczy to jest bezsens.Na PC gry z gazet podaja ping w sieciowej rozgrywce,a wiem bo mam taka jedna :D

Tworcy gier musza zrozumiec ze multi to jedyne czym moga przekonac gracza do tego zeby nie przerobil konsoli i gral na piratach bo wtedy ich zaboli kieszeń,a nie trzeba byc prorokiem zeby sie domyslec ze PS4/XOne bedzie mozna przerobić i cieszyc sie singlem za darmo.Bulwers :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że wczoraj zagrałem pierwszy raz w BF3 na konsoli i jestem rozczarowany. Wcześniej grałem tylko na PC i grało się całkiem fajnie ale na konsoli większość czasu szukałem kogokolwiek do zabicia :( wszyscy albo latają albo śmigają w czołgach i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz premke?Na podboju trudno o wartka akcje masz Seine,Bazar,Metro.Z premki szabrownik jest calkiem szybki i bez pojazdow oraz bazuje na podboju.No i close quarters oczywiscie :)

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premki nie mam, za późno się obudziłem z BF na premium, pogram jeszcze i zobacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla okazja zeby zdobyc Walke w Zwarciu w czasie E3 bylo dostepne do pobrania dla wszystkich na wszystkich platformach,niestety chyba to sie juz skonczylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, Miszczu, ale jak trafić na taki serwer, na którym inni gracze mają podobny albo wyższy ranking.

przecież widać przed wejsciem do gry kto ma jaki ranking, wiec w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale setka setce nie równa. Czasem się zdarza ze skillem 1000 , a czasem ze skillem 400 która gra jak przysłowiowy noob. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież widać przed wejsciem do gry kto ma jaki ranking, wiec w czym problem?

 

Żaden problem, tylko, ile to trzeba ręcznie serwerów przekopać, by trafić na ten odpowiadający. A jak się nie trafi, to co, nie grać?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruski ostro czochrał was tym czołgiem:D

Najlepsze było jak cisnął do nas, a tu jeszcze 4 rury poszły, a my na złom xD
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche chaotyczne skakanie gdzie popadnie bez składu i ładu. Tak to wyglądało. Poprzednie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up

A no tak wyglądają klanówki. Nie ma fragowania tylko jak najszybsze zajęcie strategicznych miejsc na fladze. A skacząc szybciej się przemieszczasz i trochę lagujesz przez co trudniej cię zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni tego zabronić, bo naoglądam się takich filmików i mam ochotę latać podobnie, ale tylko oglądam banery z napisem "PECH")

Nie zarażaj się do latania, też nie umiem i nie raz przyebałem w latarnie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach , te cudowne latarnie które doczytują się sekundę przed dzwonem. xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym, że klanówki nie powinny wyglądać chaotycznie, przypuszczam, że ze strony Pol aż takiego chaosu to tam nie było. ;) A z drugiej strony kto, to może wiedzieć. :)
Żaden ze mnie ekspert nie jest, a do tego moje umiejętności to są gdzieś średnie stany niskie, ale tylu dziwnych i niezrozumiałych dla mnie decyzji co ostatnio w tych filmach od "loL" to już dawno nie wdziałem. Chyba tylko CQP mogłoby się pochwalić czymś podobnym. ;) Po pierwsze, kolega, który nagrywa jak już strzela to na ogół całym magazynkiem, po drugie, przy wyborze respa np. w okolicach 11 minuty (?) zamiast zrespić się Engi i strzelić w dupę czogłu to czeka i czeka... Na samym końcu gdzie Pol wyłapało 2 freezy prawdopodobnie i jest szansa, coś jeszcze ugrać, na ekranie respa miga B, które możnaby spróbować ratować i dalej mieć 3 flagi, respi się gdzieś przy D. No i te ciągłe dziwne (dla mnie) przynajmniej zmiany kitów, dobieranie celowników...
No i w obu drużyanch, nikt też chyba nie zostaje bronić flagi, tylko wszyscy biegną po następną. No, ale może to dlatego, "żem noob" to wszystko dla mnie takie dziwne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę napisać: lol! Heh, rzeczywiście , aby móc obiektywnie ocenić klanówkę trzeba kilka , kilkanaście razy w nią zagrać. I to z ekipami na poziomie. Przede wszystkim na klanówce występują ogromne lagi , tu się kłania voicechat x 24, konsole tego nie wytrzymują. PLasgoogle widać miał ciągłego laga bo często zmieniał bronie. A co do taktyki , ostatnio z loLami na sekwanie dostaliśmy w dupę, wyciągnęliśmy wnioski, oni grają na utrzymanie pozycji my agresywnie pushowalismy stadami flagi( stąd Jechu opowiadał o czterech rpgach na raz). O Khargu nie będę się rozpisywał bo lotnictwo i czołgi były perfekcyjnie zgrane i w zasadzie piechota na luzie przejmowała flagi.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekwanę wygraliście głównie technikami, bo z tego co widziałem to mieliście bodajże 3 medyków, pewnie po jednym na skład :P Na Kharg to ciężko było dojechać do C, bo już lotnictwo nas tłukło. Ogólnie widać, żeście się spięli do finału, a nas już dopadły wakacje :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czego się spodziewać jak się ze sobą nie gra w chuj czasu. Ja klanówki w loL chyba od pół roku nie grałem, zresztą oni też z nikim wymagającym. W Bf4 na Ps4 będzie rewanż ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najlepsze jak zapisaliśmy się do turnieju to każdy obstawiał, że z Pol spotkamy się w finale i na ten mecz miała być mobilizacja, a jak wyszło widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No podobno była wstepna data aby finał zagrać dopiero we wrześniu, ale czy wtedy ktoś w ogóle grałby w tego gniota ?;-)

My też mieliśmy problem z ludźmi i ich zgraniem, ale prezes Zimin "odpowiednio" nas motywował (cyt: pii pii pii jak z nimi pii pii nie wygramy pii pii to was pii pii pii i powieszę za jaja) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo. Jest lato, wakacje, urlopy i ciężko zebrać skład. Tak w ogóle to mecz o III miejsce się odbył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×