Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację co kto lubi, choć nigdy nie oglądałem żadnego filmiku w celu dobrego ustawienia się z palnikiem ;) Nie dopowiedziałem, że miałem na myśli oglądanie w celu "nauki grania" i późniejszego pokazania swoich umiejętności na publicu, dla mnie nauka to praktyka. Z kolanówkami jest inaczej ale to już wyżej napisali jak.

Nie ustawieniem się z palnikiem, a ustawieniem się czołgiem do spawania żebyś Ty z tym swoim palnikiem nie dostał rpegiem w czaszkę. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spawaczy kitrających się za czołgiem najlepszy jest moździerz. Ale dawaj dalej jakieś pomysły , może któryś się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz, a loLki o tym chyba nie wiedziały, bo jakoś nie mogli nikogo ubić. Ech. I dobrze, że ten moździerz to się tak szybko rozkłada i zabija na jednego hita. Że też nikt jeszcze nie wpadł na to, że można by wygrać całą mapę moździerzem. A jak ktoś by dobrze przycelował to można i jety strącać. Uniwersalne urządzenie. Mortar FTW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że też nikt jeszcze nie wpadł na to, że można by wygrać całą mapę moździerzem. A jak ktoś by dobrze przycelował to można i jety strącać.

Uwazaj bo tacy pro juz po serwach grasuja

 

 

Jak na tym filmie, taki pro ze sciagnal jeta z mortara i wyszedl z serwa : D

Edytowane przez Skiba94
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko czekać aż to zjawisko się rozprzestrzeni. Niedługo wszyscy na serwie będą siedzieli "w mortarze" i nawet helki na 6 tysiącach kilometrów nie będą straszne. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz ile klanów na sekwanie używa wariantu z mortarem. Btw, loL właśnie w tym meczu go używał i był mocno upierdliwy. Absorbował non stop jednego medyka który mógł pomagać gdzieś na fladze. No ale widzę że tu jest kilka osób które wiedzą lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znawcy.....


Zresztą co ja tam wiem. Jestem noobem skaczącym jak królik

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Entliczeq, co się z ciebie taki wielki aktywny spec nagle zrobił? Prawdziwy Battlefieldowy Jacek Gmoch normalnie :biggrin: Rozrysuj loLom taktyki, może wygrają następnym razem.

 

gmoch.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na stażu w PZPN i teraz jestem pr0. Nie używam strzałek niestety. ;_; Upierdliwy nie upierdliwy, średnio skuteczny raczej. ;) Ja jestem czasami upierdliwy w helce, co nie znaczy, że sprawia to drużynom przeciwnym wiele problemu. 

Kosmala, czy ja coś mówię o bunny hopingu ? ;) To Dedmaus chciał żeby to usunęli w BF4. Prosie. :* 

Ja nie piszę nigdzie, jak powinna wyglądać Wasza taktyka, no może poza jednym przypadkiem gdzie jak napisałem "wydaje mi się", że lepiej byłoby gdyby próbowali bronić flag. I stwierdziłem też, że nie mam pewności czy to by na pewno zadziałało. Także, średni ze mnie taktyk. Natomiast, jak pisałem wcześniej oglądam lepszych, żeby wyłapać pewne rzeczy (teraz na przykład będę zestrzeliwał jety z mortara, bo jak widać skuteczne i efektowne;) ) które mogą mi się przydać jak mnie gwałcą na respie pr0sy jak okoni, i zamiast 0-40, mieć 1-39. A, że kolega udostępniający filmy, ostatnio zaskoczył mnie taką ilością niezrozumiałych zagrań, stąd też moja "aktywność" ;) Bo dziwi mnie, że ktoś od loLków wali mag dumpy jeden za drugim i zmienia broń i celowniki po każdym zgonie i czeka z respami tak długo, i mogąc zniszczyć czołg wybiera coś zupełnie innego. Jak widać to są rzeczy niezrozumiałe dla zwykłego noobka, a nikt nie chciał mi wytłumaczyć dlaczego akurat tak się powinno robić. :sad:  Zamiast tego pr0 okoni udaje, że wie co to ironia, i zbywa mnie jakimiś półsłówkami. Nikt nie chce się już dzielić wiedzą... ;(
;)

PS. Kółko wzajemnej adoracji made my day.  
"kosmala96 lubi to"
"okoni lubi to"
"kosmala96 lubi to"

Buzi sobie dajcie jeszcze. ;)

Edytowane przez Entliczeq
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle.. Szacuneczek, że dajecie rade kogokolwiek zabić przy takiej czułości analoga..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Entliczeq, widać że nie rozumiesz podstawowej zasady klanówki. Tu nie chodzi o punkty i kille. Jeśli będziesz coś robił co spowoduje osłabienie wroga i pomoże twojej ekipie wygrać mecz to nawet jak będziesz miał staty 0-40 to będzie super. Ale żeby to pojąć po prostu zagraj jakąś klanowkę i wtedy wiekszość swoich pytań nie będziesz musiał tłumaczyć ironią i pseudo sarkazmami.

Btw, widzę ze masz jakiś problem z tymi lajkami na forum. Spoko jak chcesz przy każdym twym poście będę ci plusowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie rozumiem i chciałem żeby ktoś mi wytłumaczył. ;) Fragi i pkt nie liczą się może per se, ale nie do końca to co mówisz jest prawdą. Jeśli będę miał staty 0-40 to po pierwsze zamiast grać będę oglądał spawn screen nieprzerwanie, a  to nie pomaga w niczym drużynie. Jednostki, które mało giną, dużo fragują zdecydowanie bardziej służą teamowi, niż takie pokroju mnie ze statami 0-40. :) A jak jeszcze do tego dokładają grę skoncentrowaną na objective to jakby nie patrzeć, są na górze tabeli. A znowu ktoś nie zainteresowany w ogóle flagami i siedzący na respie ze snajperką i czekający tylko na fragi, też nie jest najlepszym rozwiązaniem. Dlatego nie wolno tu popadać  ze skrajności w skrajność.;)
O i widzisz, dochodzimy do momentu w którym przyznajesz mi rację, choć pewnie nieświadomie, że lepiej by było gdyby zamiast respić się jako Asfalt wybrał RPG i pomęczył ten czołg. W ogóle nie rozumiem czemu ta decyzja między innymi była przez Ciebie broniona "bo może takie były rozkazy". Ten dowodzący nie zawsze wie o wszystkim co się dzieje w danej chwili, nie zawsze też jest czas żeby się z Nim skonsultować, dlatego IMHO to od "Ciebie" wielokrotnie zależy jak mecz się potoczy, są dobre decyzje i złe decyzje, które mogą zaważyć na końcowym wyniku. Tak się złożyło, że kolega wrzuca ostatnio filmy, a ja jestem świeżo po stażu w PZPNie i wyłapuję rzeczy, do których mówiąc kolokwialnie, z różnych względów, się przyczepiam. ;)


Mam problem z lajkami, to nie ulega wątpliwości być może dlatego, że nie mam fejsbuka. Z góry dziękuję za wszystkie lajki!;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, ale było tak pisać od początku. Ty musisz mieć rację. Te wszystkie podchody to nie po to aby się czegoś dowiedzieć , tylko aby sprowadzić rozmowę w okolice ja wiem lepiej. Kończę ten spam bo ta rozmowa śmierdzi banem na forum na kilometr.

@ down

Sorki, już się poprawiam. Też nie mam twarzoksiążki i nie mam naturalnego odruchu lajkowania wszystkiego co popadnie.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dżizas i znów w kółko się kręcimy, ja Ci już mówiłem, że mnie nie zależy na tym żebym zawsze miał rację, ale jak widać Tobie tak i jak coś się nie układa po Twojej myśli to "trzaskasz drzwiami" i tupiesz nóżką. Spoko. 

BTW. Miałeś lajkować wszystkie moje posty, a się okazało, że kłamałeś. Sad face.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni jest jeden sposób na rozstrzygnięcie tego "sporu", trzeba się spotkać na polu bitwy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czym to pomoże ? Ja przyznaje otwarcie, że jestem słaby. Okoni jest pr0. Co by to udowodniło ? ;)


EDIT: Teraz lajk okoni ? To już za późno. :(

Edytowane przez Entliczeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze jednego nie rozumiem, dlaczego na tym filmie gosc zabiera niesmiertelnik na srodku odsloniety i tym samym bezbronny przez pare sekund gdzie mógłbyć ostrzelony z roznych stron. Zero pomyślunku. To byl mecz dla jaj czy aby wygrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt mi nie powie, ale każdy - w szczególności pr00sy - patrzy na swoje K/D...smutne, że także w klanówkach ;) Ciekawe, czy takiego zioma z K/D 0.5 wzięliby do klanu, tylko dlatego, że zaje***cie pomaga drużynie... ;)

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , tak serio , widzę że jest tu na forum jakiś ruch społeczny w temacie klanówek. Zróbcie sobie klan, poważnie mówię. Na polskiej scenie bf'a jest sporo teamów i będzie z kim sparować. Będzie możliwość do przekonania się nt swoich racji. Od czasu do czasu ktoś organizuje jakieś turnieje więc mogą się przydarzyć fajne mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt mi nie powie, ale każdy - w szczególności pr00sy - patrzy na swoje K/D...smutne, że także w klanówkach ;) Ciekawe, czy takiego zioma z K/D 0.5 wzięliby do klanu, tylko dlatego, że zaje***cie pomaga drużynie... ;)

Ja tak zbieram do GtS w 5v5, ja nie patrze na staty tylko czy ktoś ogarnia i też czy słucha co się do niego mówi. Jeżeli jacyś chętni bić smiało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj na PSN- Kosmala71

Ps. Co ty robisz na mapie, że masz Spm 260??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziesz coś robił co spowoduje osłabienie wroga i pomoże twojej ekipie wygrać mecz to nawet jak będziesz miał staty 0-40 to będzie super.

 oo, to ja tak robię jak się bawię we wrednego kampera :D Jak się chowam za krzakiem na krańcu mapy i napiżdżam ze snajpery, zawsze po jakimś czasie zdenerwuję tym jakiegoś prosa i gna do mnie 10 minut z nożem albo wysyłają heli, który w tym czasie gnębi czołgi i wtedy chowam się za kamieniem, budynkiem itp.

Więc jest to działanie na korzyśc drużyny mimo staty 5-35 :D

Edytowane przez Cuki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×